HM – Lagerfeld
evo še moja izkušnja…..sem bila v soboto v city parku….gužva taka, da se mi tud med policami in na obešalnikih ni dalo gledat…sm šla sam notr in ven (v tako opevanem HM pa itak tud ene stvari…da bi se mi učke ustavile gor…pa nisem med zelo zahtevnimi….samo “zaljubit” se moram u cunco)….in tudi po drugih štacunah….ej….huuudooo…..pol sm si kupila v mangu in v emporiumu…..in tja not ne bom šla tko kmal…..
Lagerfeldova kolekcija je sele od danes v H&M trgovinah,na posebnem mestu,nic pametnega ni,neprakticno,cudni kroji.. pa vecinoma crno. Slike kolekcije si lahko pogledate na http://www.hm.com
Mene je razocaralo vse.
Tudi parfum ima cuden vonj:-(
Če te kaj tolaži-tudi v Münchnu niso nikoli imeli nič pametnega,sem si vedno samo kakšno spodnje perilo kupila,kakor se pa spomnim na Danskem,tam je bila pa ogromna trgovina,kjer je bil tudi oddelek za nosečnice,pa mislim da tudi oddelek samo za nogavice in polno nekih oddelkov.
V Avstriji pa še nisem bila,pa skoraj ne verjamem,da bi tam kaj pametnega našla.
Forum je zaprt za komentiranje.