Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hlebcek Pagersko

Hlebcek Pagersko

Pozdravljeni. Sem na novo zaposlena na Pragerskem v pekarni. Delam cca 1.5 meseca. O odnosih ne bomo, me pa zanima, KDAJ SO PLACEM? Na pogodbi pise do 18 v mesecu, eni pravijo 15, eni po 18 in zdaj nimam pojma vec kak in kaj. Dela kdo tukaj in mi lahko iz prve roke pove KDAJ je placa??

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close