Pozdravljeni. Sem na novo zaposlena na Pragerskem v pekarni. Delam cca 1.5 meseca. O odnosih ne bomo, me pa zanima, KDAJ SO PLACEM? Na pogodbi pise do 18 v mesecu, eni pravijo 15, eni po 18 in zdaj nimam pojma vec kak in kaj. Dela kdo tukaj in mi lahko iz prve roke pove KDAJ je placa??