Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Hladne ženske

Hladne ženske

[/quote]

Pa smo spet pri “pravih” in pri poženščenih moških…Če pokažeš čustva in poskušaš razumeti žensko dušo nisi nič manj moški. Nasprotno! Potrebno pa je znati tudi udariti po mizi, strgati iz nje obleko in si jo na tej isti mizi vzeti.

seksualno hladne ženske so, prav tako pa obstajajo hladni moški.

tvoja teorija je sporna.

Zakaj nehote? Bilo je hote, in če bi bila moški bi mi bilo lažje pojasniti, kaj si pod tem pojmom predstavljam, ker bi opisala sebe, zdaj pa žal ne gre.
Če ti ne veš, kaj bi rada, še ne pomeni, da vse ženske funkcioniramo po tem kopitu.

Kako je lahko on pravi moški in hkrati se ona pri tem ne čuti upoštevano?
Boom, napiši kaj več o tem pojavu.[/quote]

Z veseljem, če bi mi čas dopuščal pisat (kvazi)ekspertize na forum. Na hitro pa lahko začnemo pri tvojem prvem odstavku: malo nezrelo je prelagati vso odgovornost na moškega, da je predvsem od njega odvisno ali se bo ženska počutila žensko. Precej je odvisno tudi od nje ali se sploh želi tako počutit. In, če se želi, potem bo tudi sama ukrenila nekaj v tej smeri, tudi v smislu dajanja možnosti njemu, da deluje kot moški. Ne nazadnje, njena ženskost ji ni delala prav nobenih problemov takrat, ko je bilo potrebno “omrežit” moškega, ki pravzaprav menda ni moški. La zakaj vraga ji je potem bilo toliko do njega? Menda ja ne morda prav zato, ker je bil pripravljen izpolnjevat vse njene želje in kaprice?

Kako je lahko on pravi moški in hkrati se ona pri tem ne čuti upoštevano?
Boom, napiši kaj več o tem pojavu.[/quote]

Z veseljem, če bi mi čas dopuščal pisat (kvazi)ekspertize na forum. Na hitro pa lahko začnemo pri tvojem prvem odstavku: malo nezrelo je prelagati vso odgovornost na moškega, da je predvsem od njega odvisno ali se bo ženska počutila žensko. Precej je odvisno tudi od nje ali se sploh želi tako počutit. In, če se želi, potem bo tudi sama ukrenila nekaj v tej smeri, tudi v smislu dajanja možnosti njemu, da deluje kot moški. Ne nazadnje, njena ženskost ji ni delala prav nobenih problemov takrat, ko je bilo potrebno “omrežit” moškega, ki pravzaprav menda ni moški. La zakaj vraga ji je potem bilo toliko do njega? Menda ja ne morda prav zato, ker je bil pripravljen izpolnjevat vse njene želje in kaprice?[/quote]

Seveda, da je od njega odvisno, on jo je pripravil do te pasivnosti, hlada, ni se sama, torej jo tudi mora predvsem sam pozdraviti. Pomembo je, kako se drug ob drugem počutita, sploh v partnerskem odnosu je to bistvo. Zakaj ga je omrežila, kaj ji je izpolnjeval in česa ne, lahko le ugibamo – špekuliranja v zvezi s tem se ne grem.

Z veseljem, če bi mi čas dopuščal pisat (kvazi)ekspertize na forum. Na hitro pa lahko začnemo pri tvojem prvem odstavku: malo nezrelo je prelagati vso odgovornost na moškega, da je predvsem od njega odvisno ali se bo ženska počutila žensko. Precej je odvisno tudi od nje ali se sploh želi tako počutit. In, če se želi, potem bo tudi sama ukrenila nekaj v tej smeri, tudi v smislu dajanja možnosti njemu, da deluje kot moški. Ne nazadnje, njena ženskost ji ni delala prav nobenih problemov takrat, ko je bilo potrebno “omrežit” moškega, ki pravzaprav menda ni moški. La zakaj vraga ji je potem bilo toliko do njega? Menda ja ne morda prav zato, ker je bil pripravljen izpolnjevat vse njene želje in kaprice?[/quote]

Seveda, da je od njega odvisno, on jo je pripravil do te pasivnosti, hlada, ni se sama, torej jo tudi mora predvsem sam pozdraviti. Pomembo je, kako se drug ob drugem počutita, sploh v partnerskem odnosu je to bistvo. Zakaj ga je omrežila, kaj ji je izpolnjeval in česa ne, lahko le ugibamo – špekuliranja v zvezi s tem se ne grem.[/quote]

Špekuliranje je tudi trditev, da jo je on pripravil do pasivnosti… razen če si bila zraven in to veš?

Seveda, da je od njega odvisno, on jo je pripravil do te pasivnosti, hlada, ni se sama, torej jo tudi mora predvsem sam pozdraviti. Pomembo je, kako se drug ob drugem počutita, sploh v partnerskem odnosu je to bistvo. Zakaj ga je omrežila, kaj ji je izpolnjeval in česa ne, lahko le ugibamo – špekuliranja v zvezi s tem se ne grem.[/quote]

Špekuliranje je tudi trditev, da jo je on pripravil do pasivnosti… razen če si bila zraven in to veš?[/quote]

Sem jasno napisala, da se ne grem špekuliranja zakaj ga je omrežila in kaj ji je vse izpolnjeval, ostalo je lahko špekulacija, če ti je to bolj domače – mi je vseeeno 😛

Špekuliranje je tudi trditev, da jo je on pripravil do pasivnosti… razen če si bila zraven in to veš?[/quote]

Sem jasno napisala, da se ne grem špekuliranja zakaj ga je omrežila in kaj ji je vse izpolnjeval, ostalo je lahko špekulacija, če ti je to bolj domače – mi je vseeeno :P[/quote]

Špekulacija je v tem konkretnem primeru tudi trditev, da jo je on pripravil do pasivnosti. Ne vem ali imata ta dva tudi kaj otrok ali ne, vendar obstajajo ženske, ki ženstvenost povezujejo pretežno z materinstvom in se dedca (pa kakršenkoli že je) držijo samo zato, da opravi svojo funkcijo oplojevalca, saj iskat drugega bi pomenilo zgubiti nekaj let. Na koncu iz take nastane nek srednji spol, ki od njega pričakuje, da bo svojo moškost tudi izražal predvsem skozi vlogo očeta.

če bi psa imel bi mu ti zihr dala lizat svojo fračo … anedede ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Očitno več veš o tem, kakor tisti, ki so v to vpleteni – si morda tudi ti žrtev takšne ženske, kakor jo omenjaš? Ne poznam primerov, da bi ženska bila s tipom le zato, da je našla oplojevalca, poznam jih pa mnogo, ki nimajo namena roditi, imeti otrok, s čim lahko opravičuješ njihov ulov, nesamskost?
Boom, nikakor nismo ženske same odgovorne za to, da nimamo več interesa dati nog narazen.

Očitno več veš o tem, kakor tisti, ki so v to vpleteni – si morda tudi ti žrtev takšne ženske, kakor jo omenjaš? Ne poznam primerov, da bi ženska bila s tipom le zato, da je našla oplojevalca, poznam jih pa mnogo, ki nimajo namena roditi, imeti otrok, s čim lahko opravičuješ njihov ulov, nesamskost?
Boom, nikakor nismo ženske same odgovorne za to, da nimamo več interesa dati nog narazen.[/quote]
natreniraj nastaviti od zadaj v stoje — naslonjena na pralca, ko centrifugira … njami

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz še nisem srečala ženske, ki bi mi potožila o kakšni fizični prepreki, ki bi ji omogočala segrevanje. Večinoma jamrajo, da v domači postelji ni več “tistega”. In glede na to, da v tujih celo pregrevajo, bi rekla, da stvar načeloma deluje…

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

pri nas na vasi so to ali pijančki, ki padejo v jarek ali pa tečneži, ki so jih dobili par zidarskih okoli kepe
tako da ja, razumem, da se ženski želodec obrača ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Očitno več veš o tem, kakor tisti, ki so v to vpleteni – si morda tudi ti žrtev takšne ženske, kakor jo omenjaš? Ne poznam primerov, da bi ženska bila s tipom le zato, da je našla oplojevalca, poznam jih pa mnogo, ki nimajo namena roditi, imeti otrok, s čim lahko opravičuješ njihov ulov, nesamskost?
Boom, nikakor nismo ženske same odgovorne za to, da nimamo več interesa dati nog narazen.[/quote]

Seveda, ko zmanjka argumentov, pridejo prav insinuacije do sogovornika. Tipčno za ženske, ki morajo imeti vedno prav in na tak način poskušajo tudi pri svojih partnerjih ubijat vsako moškost. Ponekod jim celo uspeva.

Niste same odgovorne, ste pa soodgovorne. Ženska, ki sicer ima željo dat noge narazen, vendar ni zadovoljna s svojim partnerjem, bo tudi nekaj ukrenila, ne pa samo jamrala, da je izključno partnerjeva krivda. Možnosti ima veliko, med katerimi je najbolj idealna ločitev (če kaj drugega ni obrodilo sadov).

P.S.: Nameno sem uporabil besedo ŽELJA, ker utegne biti, da je pretežno INTERES imela prej.

Očitno več veš o tem, kakor tisti, ki so v to vpleteni – si morda tudi ti žrtev takšne ženske, kakor jo omenjaš? Ne poznam primerov, da bi ženska bila s tipom le zato, da je našla oplojevalca, poznam jih pa mnogo, ki nimajo namena roditi, imeti otrok, s čim lahko opravičuješ njihov ulov, nesamskost?
Boom, nikakor nismo ženske same odgovorne za to, da nimamo več interesa dati nog narazen.[/quote]

Seveda, ko zmanjka argumentov, pridejo prav insinuacije do sogovornika. Tipčno za ženske, ki morajo imeti vedno prav in na tak način poskušajo tudi pri svojih partnerjih ubijat vsako moškost. Ponekod jim celo uspeva.

Niste same odgovorne, ste pa soodgovorne. Ženska, ki sicer ima željo dat noge narazen, vendar ni zadovoljna s svojim partnerjem, bo tudi nekaj ukrenila, ne pa samo jamrala, da je izključno partnerjeva krivda. Možnosti ima veliko, med katerimi je najbolj idealna ločitev (če kaj drugega ni obrodilo sadov).

P.S.: Nameno sem uporabil besedo ŽELJA, ker utegne biti, da je pretežno INTERES imela prej.[/quote]

Ne morem ubiti tistega, kar ne obstaja – torej moškosti 😀
Nezmožen si dati odgovor na moje korektno vprašanje – upravičeno dvomim v smisel debatiranja, ne vem če res gre za podtikanje – zanimivo, da si to tako razumel. Meni ni zmanjkalo argumentov, le način, da nekdo tako taca po ženskah kakor ti (predvidevam, da zaradi lastnih izkušenj) me odvrača, da bi se bila pripravljena spuščati v širino, globino vzrokov “hlada” in nadaljevati pogovor na razumski ravni; predlagam, da najdeš koga, ki bo pripravljen kimati na vsak tvoj stavek, da ti bo lažje pri srcu 😛

Jaz še nisem srečala ženske, ki bi mi potožila o kakšni fizični prepreki, ki bi ji omogočala segrevanje. Večinoma jamrajo, da v domači postelji ni več “tistega”. In glede na to, da v tujih celo pregrevajo, bi rekla, da stvar načeloma deluje…[/quote]
Če ni drugih ovir ali zamer, potem je večinoma res razlog naveličanost in zdolgočasenost zaradi rutine in s tem izgube zainteresiranosti.

Odvisno od tega kaj ženska misli o sebi. Če verjame, da je za žensko značilno, da vztraja nezadovoljna, potem bo to za njo edina rešitev. Da vztraja in jamra, ker v sebi ne najde in ne pozna druge rešitve.

Seveda, ko zmanjka argumentov, pridejo prav insinuacije do sogovornika. Tipčno za ženske, ki morajo imeti vedno prav in na tak način poskušajo tudi pri svojih partnerjih ubijat vsako moškost. Ponekod jim celo uspeva.

Niste same odgovorne, ste pa soodgovorne. Ženska, ki sicer ima željo dat noge narazen, vendar ni zadovoljna s svojim partnerjem, bo tudi nekaj ukrenila, ne pa samo jamrala, da je izključno partnerjeva krivda. Možnosti ima veliko, med katerimi je najbolj idealna ločitev (če kaj drugega ni obrodilo sadov).

P.S.: Nameno sem uporabil besedo ŽELJA, ker utegne biti, da je pretežno INTERES imela prej.[/quote]

Ne morem ubiti tistega, kar ne obstaja – torej moškosti 😀
Nezmožen si dati odgovor na moje korektno vprašanje – upravičeno dvomim v smisel debatiranja, ne vem če res gre za podtikanje – zanimivo, da si to tako razumel. Meni ni zmanjkalo argumentov, le način, da nekdo tako taca po ženskah kakor ti (predvidevam, da zaradi lastnih izkušenj) me odvrača, da bi se bila pripravljena spuščati v širino, globino vzrokov “hlada” in nadaljevati pogovor na razumski ravni; predlagam, da najdeš koga, ki bo pripravljen kimati na vsak tvoj stavek, da ti bo lažje pri srcu :P[/quote]

Jaz kimanja ne potrebujem. Dejstvo pa je, da sta za rezmere v zvezi vedno odgovorna dva. medtem, ko je odgovornost za počutje, kateremu so razmere vzrok, bolj ali manj na dotičnem.

Ja, nekaj, kar ne obstaja, se res bolj težko ubije. Ostane pa vprašanje, zakaj se neka ženska odloči za zvezo z nemoškim. Morda zato, da ima ob sebi nekoga, ki bo kriv?

Poet je pa en čuden prijatelj. Kolega ga vpraša za nasvet, ta pa o situaciji piše na javnem forumu. Poet, se nisi vprašal, da se bo prijatelj morda prepoznal v tej temi?

če bo tiho nihče ne bo prizadet

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Kot prvo, ni moj prijatelj, ampak bolj znanec, kot drugo nas je bilo v družbi kar nekaj, ko je padla debata o boljših polovicah (to se sicer zeeeeelo redko dogaja), kot tretje tip je bil precej nasekan, kot četrto sploh ne uporablja računalnika, kot peto pa ni vprašal za nasvet ampak se je samo pritoževal….tako, da nimam ravno slabe vesti, ker sem razgalil tako “redek” pojav….

Kot prvo, ni moj prijatelj, ampak bolj znanec, kot drugo nas je bilo v družbi kar nekaj, ko je padla debata o boljših polovicah (to se sicer zeeeeelo redko dogaja), kot tretje tip je bil precej nasekan, kot četrto sploh ne uporablja računalnika, kot peto pa ni vprašal za nasvet ampak se je samo pritoževal….tako, da nimam ravno slabe vesti, ker sem razgalil tako “redek” pojav….[/quote]

Ne sprejmem teh argumentov, ker sem pač stroga (saj se spomniš). Vi torej v družbi znancev (in ne prijateljev!) razpravljate o tem, koliko in kako vaše partnerice/žene seksajo (čeprav bolj po reeeeeedko)? Nič čudnega, da njegovi partnerici ni do seksa. :)) Eh, poet, to ni čisto nič poetično od tebe. Zakaj pa si se ti razvezal, če smem vprašat? Firbčna pač.

antilopa, a sem lahko iskrena? Meni se malo zdi, da se ti segrevaš za tegale našega poeta :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ne vem, tale njegov tekst me ni ravno impresioniral:

Se najde kakšna, ki se ji želodec obrača,
ko vidi otečenega moškega otepača?

Poet se meni zdi moški, ki mu odlično tečejo besede….ampak boj se tistega, ki lepo govori. :))) Preveč okranclano je to njegovo trenutno razmerje…vse lepo, vse idealno…:)

Preveč me spominja na nekoga, ki ga poznam. Same besede so ga. Ampak beseda ni meso postala. 🙂

Margot, ampak Poet težko prenese vprašanja na katera ni vnaprej pripravljen. :)))

Kot prvo, ni moj prijatelj, ampak bolj znanec, kot drugo nas je bilo v družbi kar nekaj, ko je padla debata o boljših polovicah (to se sicer zeeeeelo redko dogaja), kot tretje tip je bil precej nasekan, kot četrto sploh ne uporablja računalnika, kot peto pa ni vprašal za nasvet ampak se je samo pritoževal….tako, da nimam ravno slabe vesti, ker sem razgalil tako “redek” pojav….[/quote]

Ne sprejmem teh argumentov, ker sem pač stroga (saj se spomniš). Vi torej v družbi znancev (in ne prijateljev!) razpravljate o tem, koliko in kako vaše partnerice/žene seksajo (čeprav bolj po reeeeeedko)? Nič čudnega, da njegovi partnerici ni do seksa. :)) Eh, poet, to ni čisto nič poetično od tebe. Zakaj pa si se ti razvezal, če smem vprašat? Firbčna pač.[/quote]

Vem, da si stroga in enkrat sem ti že povedal, da mi je to všeč.:) Torej sedel sem v družbi prijateljev, ko je ta primerek prilomastil mimo, ker večino od nas pozna se je parkiral zraven ravno, ko smo se pogovarjali o ženskah, ko so hodile mimo (o svojih se ponavadi nikoli!). Pa se je človek pridružil debati in nam vrgel kost za glodanje…
Poetično? Sem čisto običajen človek z dobrimi in slabimi lastnostmi, tudi naš največji pesnik je bil v prostem času precej razposajen in čisto nič romantičen (pa daleč od tega, da bi se hotel primerjati s Francetom).
Zadnje vprašanje? Ne bom odgovoril, saj veš, moram se pripraviti na odgovor.:))
Upam, da mi ne zameriš?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close