Hladne ženske
Zadnjič sem po dolgem času srečal kolega, ki se mi je v potožil (sicer rahlo alkoholno preplašen), da je njegova najdražja že vsa skupna leta zelo hladna v postelji, skratka, da jo noben “strokovni” prijem ne ogreje. Seveda ni bil navdušen nad mojo teorijo, da hladnih žensk ni, so samo dedci, ki jih ne znajo ogreti…
Kaj pravite?
Se najde kakšna, ki se ji želodec obrača,
ko vidi otečenega moškega otepača?
če dobro kuha, pere, pegla, … skrbi za otroke .. se spodobno obnaša v družbi ji je oproščeno.
aja, pa pizdulirat ne sme, če ga kolega kje drugje namaka.
smo si pač različni in imamo različne preference, potrebe … (enis ocelo zapriseženi vegiji, drugi mesnati …)
in ja … tudi vsakdo ne najde “pravega” prijema
poznam pare, ki kot familija dobro funkcionirajo kjer je on ali ona hladen/a .
Ja ja, dajmo ženskam ki se jim ne ljubi špilat ku.rbe v domači postelji, dat nalepko lezbača.
Tip je bil v okajenem stanju, malo preveč je povedal, po drugi strani selektivno izpustil druge bistvene podatke (če cel dan, teden, mesec med njima vlada formalnost, se ženska ne bo odtajala na slinasto
gruljenje), zaradi tega še ni hladna.
Tudi tipi ste mlačni, kadar ste
neprespani,
v službi imate sitnega šefa,
vam nekdo zaparkira avto,
ste lačni/žejni/brez kave…
To da seks škripa, je posledica marsičesa. Vse, kar čez dan ni šlo skozi, se zaštopa zvečer.
Si ga pa fajn zabil, poet 🙂
Prav imaš. Najbrž jo kdo drug pozna kot zelo vročo, voljno, nenasitno….pa za doma zmanjka ognja…in so ata na hladnem[/quote]
Lahko on trdi, da poskuša z vsemi možnimi prijemi, a morda ne najdeta skupnega jezika. Morda je on glavni trot v celotni zgodbi. Zato je dobro poslušati in slišati obe plati.[/quote]
Vsekakor se na njegovem mestu ne bi hvalil, da ponoči spim doma ob zamrzovalni skrinji…in se zjutraj prebujam s šotorom in še enim sivim lasom več….
Lahko on trdi, da poskuša z vsemi možnimi prijemi, a morda ne najdeta skupnega jezika. Morda je on glavni trot v celotni zgodbi. Zato je dobro poslušati in slišati obe plati.[/quote]
Vsekakor se na njegovem mestu ne bi hvalil, da ponoči spim doma ob zamrzovalni skrinji…in se zjutraj prebujam s šotorom in še enim sivim lasom več….[/quote]
Zakaj potem vztraja, če je tako nevzdržno?
Vsekakor se na njegovem mestu ne bi hvalil, da ponoči spim doma ob zamrzovalni skrinji…in se zjutraj prebujam s šotorom in še enim sivim lasom več….[/quote]
Zakaj potem vztraja, če je tako nevzdržno?[/quote]
Si že slišala zgodbo o psu, ki je sedel na žeblju? Nisi? No, pa naj ti povem pravljico za lahko noč.:)
Sta se srečala kolega in eden je imel psa s seboj, ki je sedel na tleh in cvilil. Zapleteta se v pogovor, cviljenje pa je postajalo vedno glasnejše….
Pa vpraša prvi drugega: “Zakaj pa tvoj pes tako cvili?”
“Zato, ker sedi na žeblju!”, mu odvrne,
“Ja, zakaj hudiče pa ne vstane in se premakne?”
“Najbrž da ga že ne boli dovolj, da bi dvignil rit!”
Prav imaš. Najbrž jo kdo drug pozna kot zelo vročo, voljno, nenasitno….pa za doma zmanjka ognja…in so ata na hladnem[/quote]
Lahko on trdi, da poskuša z vsemi možnimi prijemi, a morda ne najdeta skupnega jezika. Morda je on glavni trot v celotni zgodbi. Zato je dobro poslušati in slišati obe plati.[/quote]
ampak jaz res ne razumem tega ženskega mazohizma, da se odločajo za resne zveze s troti.
To kar je Poet napisal ni redek pojav, toda da se v zvezi s tem nekaj narediti in “odpraviti” hlad.
Po prebrani temi bi verjela, da je problem v njemu samem in ne v njej, morda se preveč trudi, da bi ji ustregel in tako postaja njena senca, kar njo utruja. Verjetno si ona ob sebi želi imeti popolno odraslo in odgovorno osebo, ki je samostojna, ki ve kaj hoče v življenju, ji je v oporo ko je njej hudo – ne pa še enega otroka. Zelo pogosta napaka, ki jo moški delajo do žensk, je ta, da preprosto niso “moški”, vzrok za to bi lahko bil, da niso dovolj zreli/močni/stabilni za vezo in svojo “ženo” hitro zamenjajo za svojo mamo. Tega se sprva ne opazi kar tako, toda z leti, zlasti ko se pojavijo še otroci, lahko ona vse pogosteje opaža kako reagirajo otroci na njene besede, dejanja in podobno se do nje verjetno vede ta kolega, ki trdi da ima hladno ženo – ta je spoznala, da se do nje obnaša kot do svoje mame ima občutek, da ima spolni stik s svojim otrokom in misel na to jo odvrača od spolnega odnosa s partnerjem.
Kaj se da narediti? On mora postati moški, moški, ki bo znal ohranjati žensko v ženski (biti moški je relativno težko definirati), s tem da tudi nase prevzame del odgovornosti za odločitve, katere naj sprejemata skupaj in ne da je na njej vse (od gospodinjstva, vzgoje otrok, do urejanja dopusta….), na tak način se v njej poruši razmerje in prične prevzemati vlogo “moškega”; posledično postane ona glavni organizator vsega, podobno vlogo igrajo npr njihove mame in ker jim je to domače se kar udomačijo in so še naprej otroci. Ženska te “udomačitve” partnerja takoj ne opazi, toda šele z leti, ko enostavno več v sebi ne čuti da je ženska, to spoznanje v sebi doživlja kot izjemno veliko bolečino – njen partner postane njen sovražnik, saj ji je počasi, po obrokih kradel njeno prirojeno, naravno identiteto. Ženske namreč ob sebi potrebujejo konkreten naslon, ko ona “izgubi glavo”, potrebuje nekoga, ki jo bo obdržal v ravnovesju, ki bo opazil da je lepa ali potrta, ki jo bo poslušal in tudi slišal. Se pravi, naj ta vaš kolega postane moški do nje, ne pa nek povprečen adolescent, ki ne zna drugače pristopiti k težavam (njenega?) hlada kakor preko popivanja s kolegi ://
Bi mi bilo zanimivo slišati še njeno plat zgodbe, vsak od njiju ima svojo resnico oz doživlja omenjen “hlad” po svoje.
Jaz pravim, da si moraš najprej sam pridobiti določenih izkušenj, preden frendom strežeš z znucanimi pregovori. Ko boš enkrat sam naletel na ledenico in za potrebe ogrevanja skuril vse gorilnike domišljije brez uspeha, ti bo že malo bolj jasno, kako je s tem v resnici. Najlažje je dedca krivit za babjo otopelost. Če se tipu ne dvigne, je pa vzrok samo v njegovi razštelani psihi. Tukaj ni nikdar nobene dileme.
No, mene kot žensko bi predvsem zanimalo, kaj si on predstavlja kot strokovni prijem.
Drugače je pa nekompatibilnost v seksu hudič. Čisto mogoče je, da nihče ni kriv, samo skupaj enostavno ne funkcionirata. Z novima partnerjema bi se pa verjetno kresalo … Zakaj sta kljub temu začela, nadaljevala in vztrajala, pa verjetno vsak zase že vesta.
Forum je zaprt za komentiranje.