hemoroidi
Mislim,da je boljša krema Faktu. Ena pa se dobi v Avstriji in je še boljša. Če se ti hemoroidi ponavljajo pa ne bo več nič pomagalo. JAz sem bila dvakrat operirana. Enkrat so mi odstranili hemoroide, drugi č pa kronično fisuro in naredili delni prerez mišice zapiralke. Dve leti je že od tega in je veliko bolje, tudi na blato grem super. Strah me je pa kako bo med nosečnostjo in med porodom. Ali so naredili kateri delni prerez mišice?
Čao!
Ali so te kreme priporočljive tudi če še nimaš ful težav s hemeroidi oz. če je vse skupaj še bolj v začetni fazi. Mene sicer nič ne boli samo zadnje čase me vsake toliko začne močno srbeti pa tudi pikice krvi sem enkrat opazila na papirju. Tako da bi zdaj rada preprečila že v začetni fazi, da nebi bilo potem s časoma huje.
Jaz pa bi ti raje priporočala, da greš k zdravniku.Namreč imela sem podobne težave in sem mislila, da je temu kriv hemeroid. Po preiskavi pa je pokazalo, da temu ni tako. Imela sem vnetje črevesne sluznice. Res , da se je stanje izboljšalo, vendar moram še vedno jemati tablete, ker je to pač dolgotrajno zdravljenje.
LP
Forum je zaprt za komentiranje.