Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Halid, ne daj se!!!!!

Halid, ne daj se!!!!!

Halid Bešlić hudo bolan, držim pesti, da ozdravi!

Zakaj?

Nihče ni večen ?

Rak. Meni ima lepe pesmi. Je pa tudi humanitaren človek, je pomagal mnogim in nikoli se ni vpletal v razne nacionalizme. Respect!

Njegovo premoženje razdeliti revnim otrokom.

Rak na jetrih. Od pijače in obilne hrane. Ne bo več dolgo .

Ne može se u Bosni biti mršav, i mrziti alkohol. Pogotovo, ako si raja. Ne daj se legendo!

Nema Halida poslije Halida daj bože, da ga još gledamo, i slušamo. Svako dobro legendo!

Odgovor na objavo uporabnika
pesmi, 12.09.2025 ob 20:33

Halid Bešlić hudo bolan, držim pesti, da ozdravi!

Kdo to sploh je?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 58Mercator81, 13.09.2025 ob 22:14

Kdo to sploh je?

Nek ostareli bosanski narodnjak z ogromnim vampom.

A googla ne znaš uporabljat? Dobro ti veš, kdo je on, samo nekaj tu glumiš.

Se pravi nek cigu migu.

    Ozdravel ne bo, lahko pa si podaljšuje življenje z dobro terapijo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close