Gumenjak pušča, prodajalec ignorira
Kupil sem napihljiv čoln, imam ga nekaj več kot eno leto. Uporabljen le 5x. Pri 5. uporabi sredi veslanja čoln spusti. En prekat se je spraznil, ker je luknja. Luknja ni nastala zaradi prepiknjenosti. Je na vrhu čolna. Ne uspe mi jo zakrpat, ker je na stiku dveh slojev. Kot bi se razlepila. Potem se izkaže še, da ventil pušča.
Prodajalec pa vse moje maile ignorira. Ko kupiš, jih ne zanimaš več očitno.
Sicer forum ni ravno pravi, ampak vseeno ali mogoče kdo ve kje se da tak čoln popravit? Je kak forum, kjer obdelujejo tako tematiko?
Kupiš drag čoln pa ga lahko uporabiš 5x, ker so očitno poslali škart robo.
Forum je zaprt za komentiranje.