Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Grozljivke

Grozljivke

Povejte mi naslove kakšnih dobrih, lahko bolj starih grozljivk.
Zelo vam bom hvaležna!!!

Lp

Teksaški pokol z motorko! Legenda je res!!!

Krog je biu men toook grozn…

Teksaški pokol sem gledala, res je dober.
Bom še Krog poiskala, sliši se dobro.

tanya, Final Destination 1 in 2 morš videt, če še nisi!!!!

____________________ Fantasy does not deliver.

A NIGHTMARE ON ELM STREET(nočna mora v ulici brestov)!!

se par vrednih ogleda…
PET SEMATARY (mačje pokopališče)
THE FLY (muha)
CHILD’S PLAY (otroška igra)
THE THING (stvor)
BRIDE OF CHUCKY (chucky-jeva nevesta)
CAT PEOPLE (ljudje mačke)

tipicne ameriske grozljivke…
I KNOW WHAT YOU DID LAST SUMMER (vem kaj ste zagresili lansko poletje)
SCREAM (krik)
URBAN LEGEND (mestne legende)

veselo gledanje… 🙂

lizzie

Slepa ulica
Izganjalec hudiča (At the begining to je 2. del)
Noč živih mrličev (je še črnobel ampak to je edina grozljivka po kateri me je tlačila mora, je pa res da sem bila takrat še mlajša)

Kvečjemu PET CEMETERY 😉

Jaz sem nora na grozljivke, škoda, da današnje – predvsem hollywoodske – so totalno bedne, vse po enem in istem kopitu.

Teksaški pokol z motorko je dober film, ampak tista starejša verzija iz leta 1974. V zadnji veriziji iz leta 2004 je preveč vsega noter… tipična je tista fora, ko bad guyja 100x ustrelijo, mu odrežejo roko, ga zažgejo (ok, pretiravam), pa še zmeraj teče za glavnim junakom.

Drugače od ta novih zgrozljivk sta me precej pozitivno presenetila filma DAWN OF THE DEAD (dejansko drugi del NOČ ŽIVIH MRTVECEV) ter THE OTHERS (z Nicole Kidman).

Film THE RING je kar dober, ampak ameriška verzija, ker ima bolj izpopolnjene efekte, ne japonska verizja (moje mnenje).

Js še zdaj ne prenašam klovnov ravno zaradi grozljivke IT.

Exorcist, ta je stara in ena boljših.
The Grudge, ta je novejša, japonske izdelave, zelo dobra tudi, podobna kot Krog.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hvala za ideje! Super ste, grem že iskat 🙂

se strinjam da so nekatere novejše preveč tako fantastične.. jaz pa hočem da me je straaaaah 😉

Šesti čut
Vsiljivci (The others)

men so bolj všeč bolj psiho grozljivke, kot pa kakšne vampirske ali pa z motorkami in veliko krvi… veliko težje je narest eno kvalitetno psihološko grozljivko kot pa film s specialnimi efekti.

derseto,

daj prosim povej, kje dobim grozljivko IT. Ob misli na ta film, se še danes naježim… Zelo rada bi ga še enkrat videla.

Thanx.

Petek 13,vseh 7 delov.

THE OMEN I, II, III, IV (najboljši je seveda I)
THE EXORCIST I, II, III (prav tako je tudi tu najboljši I iz leta 1973)

The Sign z Mel Gibsonom

jest pa ne maram grozljivk!!!

Ga bom probala z neta potegnit. Pa se lahk pol zmeniva. Si za? Mi pišeš na moj mail – samo toliko, da me opomniš? derseto@email.si

Cat, naša emula že vleče dol grozljivko IT. Kontaktiraj me. Mail zgoraj.

derseto, sem ti že pisala.

Hvala ;)))))))))))))))))))))))

ja valda krog je p res grozn p zaspala sm zravn …

jz priporočam grozljivke:

the exorcist
dawn of the dead
night of the living dead
rec
psiho
evil dead 1,2
alien 1,2
the shining
the omen
nosferatu
the others
the orphanage
the birds
IT
teksaški pokol z motorko
jakobova lestev groze
the thing
Les diaboliques
Rosemary’s Baby
28 days later
a nightmare on elm street

The Hand (1981)
The Fearless Vampire Killers (1967)
Haunted [1995]
Cat’S Eye (1985)

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close