Grozljivke
A NIGHTMARE ON ELM STREET(nočna mora v ulici brestov)!!
se par vrednih ogleda…
PET SEMATARY (mačje pokopališče)
THE FLY (muha)
CHILD’S PLAY (otroška igra)
THE THING (stvor)
BRIDE OF CHUCKY (chucky-jeva nevesta)
CAT PEOPLE (ljudje mačke)
tipicne ameriske grozljivke…
I KNOW WHAT YOU DID LAST SUMMER (vem kaj ste zagresili lansko poletje)
SCREAM (krik)
URBAN LEGEND (mestne legende)
veselo gledanje… 🙂
lizzie
Kvečjemu PET CEMETERY 😉
Jaz sem nora na grozljivke, škoda, da današnje – predvsem hollywoodske – so totalno bedne, vse po enem in istem kopitu.
Teksaški pokol z motorko je dober film, ampak tista starejša verzija iz leta 1974. V zadnji veriziji iz leta 2004 je preveč vsega noter… tipična je tista fora, ko bad guyja 100x ustrelijo, mu odrežejo roko, ga zažgejo (ok, pretiravam), pa še zmeraj teče za glavnim junakom.
Drugače od ta novih zgrozljivk sta me precej pozitivno presenetila filma DAWN OF THE DEAD (dejansko drugi del NOČ ŽIVIH MRTVECEV) ter THE OTHERS (z Nicole Kidman).
Film THE RING je kar dober, ampak ameriška verzija, ker ima bolj izpopolnjene efekte, ne japonska verizja (moje mnenje).
Exorcist, ta je stara in ena boljših.
The Grudge, ta je novejša, japonske izdelave, zelo dobra tudi, podobna kot Krog.
Ga bom probala z neta potegnit. Pa se lahk pol zmeniva. Si za? Mi pišeš na moj mail – samo toliko, da me opomniš? derseto@email.si
jz priporočam grozljivke:
the exorcist
dawn of the dead
night of the living dead
rec
psiho
evil dead 1,2
alien 1,2
the shining
the omen
nosferatu
the others
the orphanage
the birds
IT
teksaški pokol z motorko
jakobova lestev groze
the thing
Les diaboliques
Rosemary’s Baby
28 days later
a nightmare on elm street
Forum je zaprt za komentiranje.