Gre kdo z mano?
Vidim, da se kar nekaj za hribe dogovarjate, če se vam uspe kaj zmenit, nevem, a bom vprašala še jaz: gre kdo z mano to soboto ali nedeljo na malo daljšo kolesarsko turo, npr. na Bled, v Bohinj, Jezersko mogoče? Sem iz bližine Ljubljane, imam malo čez 50, kolesarim še kar, le za daljše poti ponavadi ni časa.
Ljubljana -Šk.Loka – Železniki – Rudno – Rovtarica – B. Bistrica – Bled – Kranj- Ljubljana …. je okoli160 km, takole po spominu. Vse ostalo je le kup promera, ki me seveda ne zanima. Ampak to sem nekajkrat prevozil. 12 ur z vsemi počitki, kosilom , pivom , vodo, kakšnim čofotanjem v jezeru.
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Forum je zaprt za komentiranje.