Grde ženske
Eh Boom, le kaj bom s podatkom, da nisi preveč poraščen in da si bjondo? 😉
sp; no, pohvala, ker se ne voskaš po prsih. :)))))))))[/quote]
Glih bjondo pa tudi nisem. Podatek sem dal, ker je bilo razbrati zanimanje za moje kocine in da nisem primeren za čiščenje zob :-)))[/quote]
Hvala, a redno uporabljam Oral-B. 🙂
vsi bi morali na svojo zunanjost,kolikortoliko za med ljudi kot se reče.Drugače ima pa vsak svoje želje glede svoje sanjske oseba ,ki je lahko za drugega totalna grdoba mislim da je najbolj važna higiena,higiena zob,las telesa,nog,kože,nohtov in tudi britje je higiensko,tudi spodaj ,dokler zmoreš,ženska v letih se težko tako pripogne
Sem spoznal nekaj punc, ki so karakterno kolikor toliko v redu, toda me vizualno niti malo ne privlačijo, lahko bi celo rekel da so mi grde in se zaradi tega dlje kot do druženja oz. dopisovanja nisem zapletal.[/quote]
In zdaj si toplo vodo odkril. Če ti padaš na videz, tvoj problem. Eni v osebi vidimo najprej človeka. Ki nam je lahko všeč ali pa ne.
Za kaj več je nujno potrebna tudi fizična privlačnost. Izgovori, da zunanji videz ni tako pomemben, je pesek v oči. Mimogrede, si ti Andreja?[/quote]
Fizična privlačnost še zdaleč ni nujno povezana z lepoto. 🙂
aja ti kartolažise pa napisala sem lepota,ki je kaj vredna,vredna a razumeš,kolk dolg pa boš ti k si kot izgleda žare lepotec,tak ostal?a potem boš pa samski ,ko boš malce v letih in ne več tako lep? in te bo vsaka pičkica odjebala!ti oskubljena kokoš boš govru,da so drugi grdi pa men si lahko samo fouš ,ker se mi ni treba depilirat ali brit po nogah in podpazduhah ,ker sem jih uspela čisto zatreti,ker jih na nogah niti nisem imela pod pazduho pa še manj ,samo nisem se sploh začela briti .Spodaj pa imam urejeno frizurco!Buuuuuuuuuuujjjjjaaaaaaaaa
oprosti zmedena samička z kakšno pravopisno napako veliko pa je namernih,a boš tudi ti rekla ,da nisi dojela pointa kljub tem napakam!In eni imamo tudi družino,otroka je treba previti ,ko se pokaka nekateri med tem ,ko pišemo opravljamo še druga dela!!!DDD!Ampak poznam veliko površnih piscev ,ki še kako nepovršno zližejo muco,popravijo avto,previjejo otroka,pač niso za pisat.Tudi ti bi se lahko kdaj dol dala mogoče ne bi bila več tako zmedena!
Forum je zaprt za komentiranje.