Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Grde ženske

Grde ženske

Pubec, sprijazni se:
– tebe nobena ne mara zdaj, te nikoli ni marala in te nikoli ne bo!
Torej, dobro čuvaj desno roko (ali levo, sj vseeno), ker jo boš še potreboval!

No, mene pri moških moti, kadar si pušča brado, čeprav je že osivela oziroma kadar je po glavi plešast in ima brado. Potem me motijo moški, ki hodijo na trening, v službo, na kopališče, povsod enako oblečeni, torej v kakšnih starih kavbojkah, majici (da ni potrebno likanje), pri kravatah pa je sploh problem, ker si jih mnogi ne znajo zavezati.

Aja, pa moti me, če moški v službo pride v japonkah. Ta pripomba velja tudi za ženske.


Jaz bi se rajši z rožicami pogovarjal. 🙂

Namesto termina grda bi bilo primerneje uporabljati termin vizualno neprivlačna.
Sem se tudi jaz že dobil s puncami, ki so karakterno bile v redu, toda me vizualno niso privlačile. Poleg tega se je z eno od njih zapletlo že nekaj dni po tem, ko sva se spoznala v živo.

Mikla-se briješ? Ker jaz se in če se ne bi, bi rekli da sem neurejen =). Itak da so te stvari čisto kulturne. Nič naravnega ni v tem, ampak bolje bo da se sprijazniš s kulturo v kateri živiš, sicer boš mela samo težave.

Mikla-se briješ? Ker jaz se in če se ne bi, bi rekli da sem neurejen =). Itak da so te stvari čisto kulturne. Nič naravnega ni v tem, ampak bolje bo da se sprijazniš s kulturo v kateri živiš, sicer boš mela samo težave.[/quote]

kaj tudi ‘navadni’ smrtniki moškega spola se brijete? mislila sem, da se od moških brijejo le kolesarji, tekači in plavalci. Od kdaj pa to? sicer res ni najbolj apetitno, če vidiš tipa, ki mu izpod majice pod vratom štrli šop tepiha, ampak saj si ne more pomagat, da je tako kosmat. Ali pač? svašta

Mikla-se briješ? Ker jaz se in če se ne bi, bi rekli da sem neurejen =). Itak da so te stvari čisto kulturne. Nič naravnega ni v tem, ampak bolje bo da se sprijazniš s kulturo v kateri živiš, sicer boš mela samo težave.[/quote]

kaj tudi ‘navadni’ smrtniki moškega spola se brijete? mislila sem, da se od moških brijejo le kolesarji, tekači in plavalci. Od kdaj pa to? sicer res ni najbolj apetitno, če vidiš tipa, ki mu izpod majice pod vratom štrli šop tepiha, ampak saj si ne more pomagat, da je tako kosmat. Ali pač? svašta[/quote]
Odvisno, kje se brijemo. 🙂

kaj tudi ‘navadni’ smrtniki moškega spola se brijete? mislila sem, da se od moških brijejo le kolesarji, tekači in plavalci. Od kdaj pa to? sicer res ni najbolj apetitno, če vidiš tipa, ki mu izpod majice pod vratom štrli šop tepiha, ampak saj si ne more pomagat, da je tako kosmat. Ali pač? svašta[/quote]
Odvisno, kje se brijemo. :)[/quote]

So ti švicale v tej vročini in si jih malo osvobodil? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Normalno….:)
Vročina pa dolge dlake ne grejo skupaj. 🙂

Javlja se ena, ki je čisto nora na moške tepihe, nič lepšega kot vznemirljiv šopek, ki kuka izza odpetega prvega gumbka prešvicane srajce, grrr 😀


In potem vzameš pletilke in naštrikaš en lep vzorec. 🙂


In potem vzameš pletilke in naštrikaš en lep vzorec. :)[/quote]

Hahahaha…zmagovalna!!! Nasmejala do solz.


In potem vzameš pletilke in naštrikaš en lep vzorec. :)[/quote]

Kajpada. Saj že lep čas moške samo še iz gugalnika na TV-ju opazujem 😉


In potem vzameš pletilke in naštrikaš en lep vzorec. :)[/quote]

Kajpada. Saj že lep čas moške samo še iz gugalnika na TV-ju opazujem ;)[/quote]

Hahahahaha! Bravo!

Tudi meni so všeč naravno poraščeni moški (pa nimam mej koliko mora bit ali ne sme bit) in mi ne sedejo popolnoma zdepilirani metroseksualci.

ps; prešvicano srajco pa dol, prosim :)))))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kajpada. Saj že lep čas moške samo še iz gugalnika na TV-ju opazujem ;)[/quote]

Hahahahaha! Bravo!

Tudi meni so všeč naravno poraščeni moški (pa nimam mej koliko mora bit ali ne sme bit) in mi ne sedejo popolnoma zdepilirani metroseksualci.

ps; prešvicano srajco pa dol, prosim :)))))))))))))))[/quote]

Dol, seveda. Če ne bom pa z zobmi tiste gumbke potrgala, hahaha!


Pa nimaš potem v ustih polno dlak ? :)))


Pa nimaš potem v ustih polno dlak ? :)))[/quote]
Usta ima polna gumbkov. Dlak se ne trga. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Pa nimaš potem v ustih polno dlak ? :)))[/quote]
Usta ima polna gumbkov. Dlak se ne trga. :)[/quote]
Če se ženski strga, potem tudi dlake trga. 🙂


Pa nimaš potem v ustih polno dlak ? :)))[/quote]

Pravi, da je to boljše kot zobna nitka.

CCCCCCCCCCC, sami zdepilirani po prsih. :))))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ste me nasmejali, tnx:)).

Tudi mene, predvsem Boom. Verjetno je že v letih, pa ima dolgo dlačje, da ga zamenjuje z zobno nitko. :))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tudi mene, predvsem Boom. Verjetno je že v letih, pa ima dolgo dlačje, da ga zamenjuje z zobno nitko. :))))))))))))[/quote]

:)))
Domišljija nima meja in forum vse prenese:)).

Tudi mene, predvsem Boom. Verjetno je že v letih, pa ima dolgo dlačje, da ga zamenjuje z zobno nitko. :))))))))))))[/quote]

:)))
Domišljija nima meja in forum vse prenese:)).[/quote]Malo težje to prenašajo nekateri uporabniki/uporabnice……. He,he,he….ccccccccc

Nič zato, meni vseeno zato niso grde ženske, moških pa itak ne ocenjujem, tudi če ima velik ljubavni tepih ali pa samo prtiček 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

:)))
Domišljija nima meja in forum vse prenese:)).[/quote]Malo težje to prenašajo nekateri uporabniki/uporabnice……. He,he,he….ccccccccc

Nič zato, meni vseeno zato niso grde ženske, moških pa itak ne ocenjujem, tudi če ima velik ljubavni tepih ali pa samo prtiček ;)[/quote]

Sprašujem se, če žlehtnoba dela žensko grdo?:) Nisi še srečal nobene takšne?:))

Kako ne ocenjuješ moških?:) Aja, moški se zgledujete po materialnih stvareh, kateri ima bolj bolj hud avto:)).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close