Grde ženske
Jaz sem resno pisal o pravem traktorju.
Če razmišljaš o stalni vezi kot o traktorizmu, tudi prav.
Meni stalna veza asociira na družinski avto, ki ima dosti prostora za mamo, ata, dva mulca in psa.[/quote]
Nisem dal najbolj posrecene primerjave s tem traktorjem. Ne vem, morda jih je prav lusno vozit. Bi bil enoprostorec boljsa primerjava, ja. 😉
Kaj sem potem grda in še ženska nisem?! Ne,jaz se ne ličim,visokih pet ne nosim,imam kar dolge lase vendar si jih ne urejam,ponavadi nosim vojaške čevlje,hlače z vojaškimi vzorci,ki so ohlapne,belo majico na ruče,vojaško jakno in vojaško verižico ali srebrn križec.Ličila so mi grda. Sploh ne maram nositi svečanih oblek,kril… Sicer nosim diamantne uhane in zlat prstan ampak se zakrije ker nosim kapo in rokavice. Obužujem ta svoj “fantovski” stil. Že od otroštva obužujem pretepe,kriminalke,vojsko…Največkrat nosim rokavice ,ki imajo proste prste,da ščitijo samo dlan.
Ja,to je moja vsakodnevna oprava.
In kaj a nisem ženska?!
Več mojih prijateljev je zatrrskanih vame in so mi to povedali. Nisem za takšno ženskost. Nog si sploh ne depiliram ali brijem,ker nosim dolge hlače ali pa se zaradi takih bedarij sploh ne sekiram.
Lep pozdrav!
Kaj sem potem grda in še ženska nisem?! Ne,jaz se ne ličim,visokih pet ne nosim,imam kar dolge lase vendar si jih ne urejam,ponavadi nosim vojaške čevlje,hlače z vojaškimi vzorci,ki so ohlapne,belo majico na ruče,vojaško jakno in vojaško verižico ali srebrn križec.Ličila so mi grda. Sploh ne maram nositi svečanih oblek,kril… Sicer nosim diamantne uhane in zlat prstan ampak se zakrije ker nosim kapo in rokavice. Obužujem ta svoj “fantovski” stil. Že od otroštva obužujem pretepe,kriminalke,vojsko…Največkrat nosim rokavice ,ki imajo proste prste,da ščitijo samo dlan.
Ja,to je moja vsakodnevna oprava.
In kaj a nisem ženska?!
Več mojih prijateljev je zatrrskanih vame in so mi to povedali. Nisem za takšno ženskost. Nog si sploh ne depiliram ali brijem,ker nosim dolge hlače ali pa se zaradi takih bedarij sploh ne sekiram.
Lep pozdrav!
Forum je zaprt za komentiranje.