Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Grde ženske

Grde ženske

Japkica, moj post je bil porog Markotu.
Boom in kdo pravi, da potem moški ne more zapustit ženske? Jaz bi moškega, če bi se razpujsal in postal len po par letih skupnega življenja, zapustila.


Boom je želel povedat, da ženska, ki se ureja samo zato, da dobi moškega (in ne zase), se bo slej ko prej kasneje zapustila (ker to je utrujajoče, urejat se za drugega). Ženska, ki pa to počne zase, pa lahko to počne celo življenje brez večjega napora in z veseljem. Zdaj pa, več dodatkov ko si navesiš na sebe vsak dan, bolj naporno ti to s časom postane. In, ko berem tebe, dobim prav tak občutek, da se urejaš zato, da dobiš moškega v prvi vrsti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Noben tega ne prav, čeprav se da pred tem še kaj naredit, da se stanje spremeni. Je pa marsikdo takšnega prepričanja. Mi pa še povej kaj bi tule pisala o dedcu, ki bi te pustil zato, ker bi se TI razpujsala?

Marko, jaz že imam moškega.
Drugače pa je zanimivo tvoje razmišljanje, ženska, če se ne depilira je neurejena, če te prav razumem. Če se moški ne depilira pa to pomeni, da je prav, ker mu je mati narava dala dlake z namenom.
Pa misliš, da si ti urejen? Glede na to, da se ne depiliraš po nogah in pazduhah pa prsih in tako naprej, si po mojem neurejen.

Seveda sem urejen nedepiliran. Tako sebe vidim in me ne zanima kaj si pri tem mislijo drugi. Z ženskami je pa tako, ker so vse prepričane, da če želijo bit lepe, se morajo depilirat in v to so s časom prepričale tud nas moške. Se pa danes tudi moški začenjajo depilirat, samo za to, da sledijo nekim modnim smernicam, da so bolj “popularni” in zanimivi za ženske. Vsaj tako so prepričani. In kam to vodi? Verjetno do tega, da bodo čez nekaj let nekateri moški začeli jamrat, kako naporno se jim je depilirat, samo zato, da si dobijo žensko. Žal, ljudje smo fujter za medijsko manipulacijo, ne zaupami vase, raje verjamemo temu, kar pravijo drugi in temu sledimo, tudi če se nam to zdi naporno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, se mislila, da ne boš dojela poante pa si jo. Točno to sem mislila, kar si napisal.

Mah… ravno tiste, ki vas moti vsaka dlaka na moškemu jamrate, da ni več pravih dedcev. Poraščen moški po prsih (ali pa kje drugje) ni urejen? C’mon! :))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Japkica, težave z dojemanjem poante?

hehe mikla, ne se razpujsat, ekr če tvoj deli tvoje mnenje se ti slabo piše. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jaz ti ne znam razložit, se pa strinjam s splošno razširjeno dogmo – ženske se morajo depilirat, moškim se pa ni treba. Mene lastne dlake po nogah motijo veliko bolj kot dlake po hrbtu moškega. Še bolj bi me pa motilo, če bi te dlake depiliral.[/quote]
Tu gor enih par žensk trdi, da se tudi moški mora depilirat, ker drugače ni pravi moški. 🙂
Mogoče bo v prihodnosti postal metroseksualec nek ideal. 🙂

Japkica, ti res ne dojameš poante, a ne?
Drugače pa ni panike, moj deli moje mnenje.


Če pomislim, da bi sebe ful zdepiliral, bi zgledal kot ena pederčina. :)))

Baje so poženščeni moški vedno bolj popularni..A hkrati je to zanimivo, da so tudi ženske s takšnimi moškimi vedno manj zadovoljne. 🙂

Ja dajte no- a ti mora ravno crknjena veverica štrleti ven iz srajce, da se smatraš za dovolj moškega’

Crknjena veverica LOL LOL LOL


Če pomislim, da bi sebe ful zdepiliral, bi zgledal kot ena pederčina. :)))

Baje so poženščeni moški vedno bolj popularni..A hkrati je to zanimivo, da so tudi ženske s takšnimi moškimi vedno manj zadovoljne. :)[/quote]

tudi moški počasi prihajate na vrsto. mislim, da boš težko našel žensko, ki jo bo všeč, da tipu izpod pazduhe gledajo 7-10 cm črne dlake, dlake i7 nosu in kosmata ušesa, hrbet itd.


Saj sploh nisem zelo kosmat. Pa hrbtu nič. Zdepiliran pa tudi ne bi želel biti.

A lahko pri mojem moškem iz srajce ven štrli rep crknjenega dihurja, in na hrbtu ljubavni tepih prepleten z zlatimi nitmi? Če ima kdo od vas tako situacijo se lahko javi pri meni lol

Robi, samo, da je ženska zdepilirana, a ne :).
Crknjena veverica … pokam od smeha, ha ha ha


Hehe, slika tega je res zabavna. Po možnosti še kak del oči od veverce zraven med dlakami opaziš, namesto bradavičke. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ni treba, da je zdepilirana.
Še posebej zato, ker je ogromno tem, kjer ženske jamrajo, da imajo težave s kožo, kot so izpuščaji in pordela koža zaradi depiliranja.
Kar pomeni, da naša koža ni prilagojena za depiliranje.

Puffle, ne samo to, pravi moški mora tudi malo smrdeti po švicu. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A rep mora imeti tudi? pa kremplje?

Ne veš, da ima vsak moški repič? 🙂 Bi mu ga tudi oskubila kot Puffle? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kakšen repič, a misliš ta srednjo nogo?:)

Robi, potem si en redkih, ki tako misli. Ja, mi jo poznano to z izpuščaji. Dejstvo je, da te danes čudno gledajo, če si ženska in tega ne počneš. In pač počneš, ker to počno vse ostale.
Je pa res, da kosmate noge še zdaleč niso nehigienske.
Namreč veliko žensk bo trdilo, da si noge depilirajo zato, ker je to higiensko in pazduhe tudi, torej bi lahko sklepali, da so moški, ki tega ne počno, nehigienski. Da ne grem v detajle britja intimnih delov, kjer bodo tudi ene trdile, da neobrito pomeni nehigiensko.
Jaz se depiliram po nogah in pazduhah zato, ker se vse ostale. Zadevo pa je pojasnil Marko nekje višje gor, zakaj je tako. Pač tak trend je.
Nekje drugje je pa trend, da si moški delajo zareze v kožo, ženske obroče okrog vratu in podobno. Še sreča, da se gremo pri nas le depiliranje. Kje drugje bi se morale celo pohabljat ali celo obrezovat.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close