Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Grde ženske

Grde ženske


od tebe pričakujem, da boš sam s sabo zanosil, rodil v obeh spolih … in tudi pokončal, kar boš oživel ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Mene je že dovolj v hlačah. O tem ne sodi prehitro, če me ne poznaš. 🙂

Za takšno “odločno” žensko se ponavadi skriva ženska, ki je hitro užaljena, če ni po njenem. Oziroma, če sama nima občutka, da lahko nad moškim dominira.
Zato moški, ki jih je kaj v hlačah, že po defaultu pri taki ženski ne pridejo v poštev.

A še 7 muck imaš ? 🙂 Mislil sem, da imaš dva psa in eno mucko. :)[/quote]

Se ne strinjam s tvojim mišljenjem, ti ga pa dopuščam 🙂

1 ali 7, ti niti pomisliti ne smeš na tuje mucke, toliko da veš 😉


Mene je že dovolj v hlačah. O tem ne sodi prehitro, če me ne poznaš. 🙂

Za takšno “odločno” žensko se ponavadi skriva ženska, ki je hitro užaljena, če ni po njenem. Oziroma, če sama nima občutka, da lahko nad moškim dominira.
Zato moški, ki jih je kaj v hlačah, že po defaultu pri taki ženski ne pridejo v poštev.

A še 7 muck imaš ? 🙂 Mislil sem, da imaš dva psa in eno mucko. :)[/quote]

Se ne strinjam s tvojim mišljenjem, ti ga pa dopuščam 🙂

1 ali 7, ti niti pomisliti ne smeš na tuje mucke, toliko da veš ;)[/quote]
Me pa zanima, kako se hendla odločne ženske ? Daj malo razloži.

Se ne strinjam s tvojim mišljenjem, ti ga pa dopuščam 🙂

1 ali 7, ti niti pomisliti ne smeš na tuje mucke, toliko da veš ;)[/quote]
Me pa zanima, kako se hendla odločne ženske ? Daj malo razloži.[/quote]

Raje ne, ker ne bom zmogla pod težo vseh replik, ki se bodo sprožile ;). Tisti ta pravi že vedo in ne sprašujejo 😉

Zenske, ki bi kar naprej dominirale so naporne za prenasati. Gledano z mojega vidika, prevec je drugih, bolj prijetnih, da bi na naporne zgubljal kaj ekstra casa. ~10 dni nazaj sem ravno eno dominantno skenslal, kmalu po petelinjem zajtrku. Ful se je zacudila. In rekla, da se zaveda, da s svojim obnasanjem odbija moske. Samo da obcasno tipi vec potrdijo. Jaz se ocitno nisen pust prositi. 🙂

We know, we know, you can handle only kokodak 😉


Kaj se zdaj vun velčeš. ? 🙂

Kakšna odločna ženska pa si, če se bojiš teže replik ? 🙂
Kaj bi šele naredil s tabo odločen moški….:)

Raje ne, ker ne bom zmogla pod težo vseh replik, ki se bodo sprožile ;). Tisti ta pravi že vedo in ne sprašujejo ;)[/quote]
v dogy-u z deko od križa preko glave ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Kaj se zdaj vun velčeš. ? 🙂

Kakšna odločna ženska pa si, če se bojiš teže replik ? 🙂
Kaj bi šele naredil s tabo odločen moški….:)[/quote]

Tega pa ti ne boš nikoli vedel 😉

Za moje pojme dominantne in/ali sarkasticne zenske poosebljajo nezenskost. Se bolj noro pa je, ce se s taksno zaplete poslovno bistveno bolj uspesen moski. Da ga bo potem nekaj dominirala?Majke me, ce ni to mazohizem, lol.

hehe, še nihče, nihče mi nikoli ni rekel, da nisem ženstvena …

hehe, še nihče, nihče mi nikoli ni rekel, da nisem ženstvena …[/quote]
Jaz tudi se nobeni nisem. Zadnje kar potrebujem je prepir z uzaljeno dominantno zensko. 🙂


Kaj se zdaj vun velčeš. ? 🙂

Kakšna odločna ženska pa si, če se bojiš teže replik ? 🙂
Kaj bi šele naredil s tabo odločen moški….:)[/quote]

Tega pa ti ne boš nikoli vedel ;)[/quote]
Ti verjamem. Težko bi shajal v skupnem gospodinjstvu s psom, pa sedmimi muckami. 🙂
Ena mucka še gre….:)

In glede tega sem odločen. Zato mi ne moreš očitati neodločnosti. Je pa problem, ker moja odločnost ne sovpada s tvojo.
In o tem pišem….Odločen moški ja, a pod pogojem, da ima ista merila kot odločna ženska. 🙂

hehe, še nihče, nihče mi nikoli ni rekel, da nisem ženstvena …[/quote]
od koliko njih … več kot nič ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

hehe, še nihče, nihče mi nikoli ni rekel, da nisem ženstvena …[/quote]
Saj psi ne govorijo. 🙂

hehe, še nihče, nihče mi nikoli ni rekel, da nisem ženstvena …[/quote]
Saj psi ne govorijo. :)[/quote]

Ej Robi, se ne pogovarjam samo s psi. Če ti je to edini argument, potem pojdi raje spat …


Saj psi ne govorijo. :)[/quote]

Ej Robi, se ne pogovarjam samo s psi. Če ti je to edini argument, potem pojdi raje spat …[/quote]
Malo prekmalu je še za spat. 🙂

Argument sem že podal. Glede tega kakšno je moje mnenje o odločnih ženskah. Seveda pa je to le mnenje in ni rečeno, da velja tudi zate. Če se bova kdaj spoznala, bom lahko podal bolj konkreten argument. 🙂
Nerad si preko neta ustvarjam neko dokončno mnenje o osebi, ki je sploh ne poznam. Kot si si ti o meni.

Ej Robi, se ne pogovarjam samo s psi. Če ti je to edini argument, potem pojdi raje spat …[/quote]
Malo prekmalu je še za spat. 🙂

Argument sem že podal. Glede tega kakšno je moje mnenje o odločnih ženskah. Seveda pa je to le mnenje in ni rečeno, da velja tudi zate. Če se bova kdaj spoznala, bom lahko podal bolj konkreten argument. 🙂
Nerad si preko neta ustvarjam neko dokončno mnenje o osebi, ki je sploh ne poznam. Kot si si ti o meni.[/quote]

Ko se bova v soboto, ne želim, da sploh omeniš kaj na temo odločnih žensk ali živali … Ker drugače ne morem obljubit, da te ne bom počila pred vsemi 😉


A ti si tisti karakter iz sitcoms, ki le pregovore prodaja? 🙂

Sicer pa imam prevec izkusenj z zivalmi, da bi progovoru verjel. Eni celo grizejo in lajajo hkrati. 🙂


Malo prekmalu je še za spat. 🙂

Argument sem že podal. Glede tega kakšno je moje mnenje o odločnih ženskah. Seveda pa je to le mnenje in ni rečeno, da velja tudi zate. Če se bova kdaj spoznala, bom lahko podal bolj konkreten argument. 🙂
Nerad si preko neta ustvarjam neko dokončno mnenje o osebi, ki je sploh ne poznam. Kot si si ti o meni.[/quote]

Ko se bova v soboto, ne želim, da sploh omeniš kaj na temo odločnih žensk ali živali … Ker drugače ne morem obljubit, da te ne bom počila pred vsemi ;)[/quote]
Ce je kdo potreboval se kaksen argument, zakaj je od dominantnih zensk najbolje previdno… pobegniti stran. Brez omenjanja nezenstvenosti, seveda. 🙂

Ko se bova v soboto, ne želim, da sploh omeniš kaj na temo odločnih žensk ali živali … Ker drugače ne morem obljubit, da te ne bom počila pred vsemi ;)[/quote]
Ce je kdo potreboval se kaksen argument, zakaj je od dominantnih zensk najbolje previdno… pobegniti stran. Brez omenjanja nezenstvenosti, seveda. :)[/quote]

🙂 Trmoglavke se da ukrotit, če znaš … in menda ni lepšega kot ukročena tigrica, ki prede po … 🙂 Zdaj pa, dragi moje gospodje, grem gledat Spartacusa, kri in pesek … to so še bili Moški z veliko začetnico … Lahko noč!


Saj psi ne govorijo. :)[/quote]

Ej Robi, se ne pogovarjam samo s psi. Če ti je to edini argument, potem pojdi raje spat …[/quote]

Ampak ti si pa res eno občutljivo bitje:). Saj je samo forum:).

Ko se bova v soboto, ne želim, da sploh omeniš kaj na temo odločnih žensk ali živali … Ker drugače ne morem obljubit, da te ne bom počila pred vsemi ;)[/quote]
Ce je kdo potreboval se kaksen argument, zakaj je od dominantnih zensk najbolje previdno… pobegniti stran. Brez omenjanja nezenstvenosti, seveda. :)[/quote]
Še posebej, če ima na vsaki strani enega psa. 🙂
Ti drugega res ne preostane, kot da bežiš…:)

Ni samo forum…
Vidiš, da v soboto moram biti ponižen, če ne jih bom dobil okrog kepe. :)))
Zdaj razmišljam ali naj pridem ali pa sem zaradi lastne varnosti raje doma. 🙂

Ooo, Dater is Back! 🙂
No, ne vem kak je pri tebi ampak mene osebno še noben ni pogrizo… Lajali pa so kar precej 😀
Mogoče imam pa z napačno pasmo opravka 😀

Hja, ti imaš poslanstvo, moraš priti:). Saj bo tvoja s tabo:).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close