Najdi forum

Gozd

Okoli Rožnika intenzvino sekajo, če prav razumem iglavce, ker naj bi jih napadel lubadar. Je komu znano, je to res? Prav tako hodim po raznih gorenjskih hribih in hribčkih in opažam veliko sveže izsekanega in to velike zaplate na golo izsekanega. Je komu znano, če je to po kakšnem vnaprej izdelanem načrtu, ki vključuje tudi pogozdovanje ali je to samo finančna kriza posameznikov, ki bi zalužili z lesom?

Tole bo kar pravo, ker največji lastnik slo gozdov je v veliki finančni krizi, je pa tudi nespametno pogozdovanje iglavcev po nižinah, neprimernih področjih, pripomoglo k temu, da imamo mnogo napadenih dreves z lubadarjem, ki jih je potrebno odstranit, če ne bodo itak propadla.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close