Gostilna Trebušnik
Jedla tam že nekajkrat, vedno obiiiiiiilne porcije (zrezki vedno blazno ogromni), juha najboljša kjerkoli do sedaj, postrežba povprečno, domače, prijazni ljudje, pač tako, preprosto bolj.
Hrana vsekakor odlična, glede čistoče, prežganega olja itd. pa bom rekla tako, “kaj vse se dogaja po drugih gostilnah pa sploh ne veste”.
http://tis.telekom.si/Page_Map.aspx?X=434006&Y=140355&n=GOSTILNA TREBUŠNIK TATJANA NOČ S.P.&a=Žirovnica 10, Žirovnica&p=&t=&r=0.11676365163957736&pid=4611059
je prav v žirovnici, moraš v lesceh iz avtoceste dol, v krožišču desno in po “tastari cesti”. mal pazi na policaje. v križišču desno in spet desno, ko si čez tire je prvi odsek levo. je tabla.
Forum je zaprt za komentiranje.