Gostilna Ančka, Šenčur – prosim za mnenja
Sam sem bil z družino tam lani poleti, po enih 8ih letih.
Cene res nadpovprečne (recimo 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}-50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dražje kot drugod), hrana pa, … sicer še vedno dobro, ne pa tako kot včasih. Mi ni upravičilo toliko višje cene.
Je pa res, da smo komaj dobili mizo.
Evo mi smo bili sredi januarja in ni bilo ne vem kaj, vse prej kot pa vredno tistega denarja. Sama sem jedla drobnjakove štruklje, ki so bili milo rečeno nagravžni in še zdaleč ni bilo okusa po drobnjaku, pa neko govedino v pikantni omaki, ki je bila komaj prebavljiva. Rada imam dobro hrana, a kljub temu nisem neki posebaj zbirčna, samo kar sem pa zadnjič tam dobila je bilo pa res pod kritiko! Sem tudi pričakovala, da me bo natakarica vprašala zakaj vračam skoraj celotno hrano nedotaknjeno, ampak jih očitno ne zanima prav dosti,…pa sem bila pač tiho.
Skratka, odsvetujem!
Je Rekar v Kr.neprimerno boljša gostilna.
Vsak, ki sam kuha in da nekaj na kvalitetno hrano, ve da tista zelenjava in meso v akciji v Sparu in Lidlu nimata veze s hrano, od katere lahko preživiš brez bolezni.. torej kvaliteta stane, pa naj bo zaradi kvalitetnih sestavin, daljše/ težje priprave jedi ali skrivnostnega recepta.
Podpiram da je kvaliteto potrebno plačati in kdor je ne ceni, naj gre drugam.
Ne vem kako je bilo pri Ančki pred 20 leti, stvari se pač spreminjajo, smo pa bili v zadnjem letu nakajkrat tam in nikoli razočarani. Prvič nismo mogli vsega pojesti, ker so porcije res ogromne, sedaj vzamemo manjše porcije in je ravno dovolj, pa še ceneje… kdor se rad prenažira, pa itak ne more ceniti dobrega obroka. Govedina je bila vedno super, zrezki tudi, štruklji so bili do sedaj vedno odlični, predvsem drobnjakovi in pa čokoladni za posladek.. jih vedno vzamemo še za domov. Za 4 osebe plačamo okoli 80 eur, če ne pijemo preveč.
Kdor pa bi se rad poceni “nažrl”, naj gre raje kam drugam.
Dobila sem nezačinjen in verjetno pokvarjen zrezek, saj imam že tri dni težave s prebavo. Za ta denar, ki sem ga dala, bi v marsikateri gostilni jedla veliko bolje. Pred leti je bila hrana res odlična, sedaj pa je pod kritiko. Hrana je brez okusa, ni soljeno, da ne govorim o začimbah, ki jih sploh ni. Kar se pa tiče prijaznosti, so pa zelo prijazni.
Gostilna, postavljena na temeljih hinavščine in izkoriščanja. Hrana je res dobra, saj ob tiranskem obnašanju šefov, mobingu in pritisku ne sme biti drugače. Strežba prijazna? Temu se reče priliznjena in osladna. Bog ne daj, da ne pustite napitnine, vas bodo imeli v zobeh še dolgo po vašem obisku.
Ampak vi kar nosite denar pohlepnežem…….
Forum je zaprt za komentiranje.