Živimo v hiši kjer se vodi v zemljiški knjigi kot gospodarsko poslopje. Kaj je vse potrebno da bi si uredili iz gospodarskega v stanovanjsko hišo. Pred približno 30. leti je že stala hiša kjer bilo vpisano stanovanjsko, kasneje pa zopet v gospodarsko.