Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Gospodarsko poslopje, bivanje

Gospodarsko poslopje, bivanje

Živimo v hiši kjer se vodi v zemljiški knjigi kot gospodarsko poslopje. Kaj je vse potrebno da bi si uredili iz gospodarskega v stanovanjsko hišo. Pred približno 30. leti je že stala hiša kjer bilo vpisano stanovanjsko, kasneje pa zopet v gospodarsko.

Hvala.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close