Golf 8 in primerjava drugih
A ima kdo golf 8 a je boljši kot kaki hyundaj i30 pa kia in podobno, a je avto bolj vzdržljiv čeprav eni zelo spet pljuvajo čez golf 8 da kaki je, da to ni več golf kot je bil in tako dalje po drugi strani jih je pa ogromno na cesti.
Notranjost je tudi zelo moderna popolnoma digitalna ampak drugi spet da to je pa šparanje na materialu itd.
Audi a3 se mi zdi da je notri tudi kar isti občutek kot golf 8 nisem še sedel v novem audi a3 tko da ne vem, v golfu pa sem in je res avto lepo utesnjen in dober občutek.
Kaj pravite skratka na golf 8
Golf744
ti si zelo premalo povedal o sebi, željah, pričakovanjih, izkušnjah kaj si prej vozil. to jaz rabim, če želiš, da ti jaz dam tebi najboljši nasvet.
seveda, golf ni to kar je bil. niti audi a3. ampak tud noben drug ni. napredek je naredila izjemoma toyota corolla. pa greva po vrsti vw , kia, hyundai audi škoda. primer. kaj od vw je še sploh narejeno v nemčiji je itak vprašnje. veliko ima kitajskih delov. plastike ziher. ti moraš sam peljat. jaz ti že sedaj povem ,da ti bo audi najboljši. fse je isto kot je bilo. 20 let nazaj. isto razmerje med znamkami. samo da je pa čsedja fse slabše. vw, audi, škoda imajo tudi 45l tanke, plus ad blue ugabn. so pa fsaj možnost diesel. dsg ni najboljši menjalnik. je pa uredu. sedaj če želiš biti zadovoljen, morša kupit številko večji avto. torej namesto vw golf vzameš magari čisto malo rabljen passat 1.5tsi 150 dsg avant. ima velik kufernat, udoben, kakovosten, velik tank kesel. to je že ok avto. octavia ima ful placa. mene mot imali tank. in ad blue. pa ljubim močne diesle. če bi imel denar bi vzel tourana. 1.5tsi dsg.
zdaj če gledava bolj osnovne različice. jaz mislim ,da boš z vw grupo bolj zadovljen. verjetno je hyundai isto dober. kaj ima bolje kaj slabše. isto kia. ampak vw , škoda iamta par zadev ki so zelo zelo uporabne, kar kia in hyubdai nimata. in to je velikokrat fakotr ki pretehta pri kupcih. kakovost izdelave, posebej audi. in to najmočnejše, normalne funkcije. recimo da lahko z dalincem osdpreš fse 4 šajeb. da samo 1x klikneš gredo gor in dol. to kia nima. recimo. pol sredinski nalson za roko. nastavljiv gor dol naprej nazaj – res uporaben. tega tako hyubdai in kia nimata. jaz ti želim realno pomagt. pa sem izjemno razočaran nad to pofukano nemško inkluzvio in uničenjem avtomobilizma. jaz bi na tvojem emstu kupil toyoto corollo ts hybrid. zakaj? prvo+. dosti let garancije. nepokvarljivost, relativno dobro narejena, kr zelo. se dobro pelje. ni rpevelika ne premala, ni vpadljiva in tisto ful fajn. da je hybrid. in da speljuješ na elektriko. kar pomeni da en poslušaš skoz start stop pofukan pojeban v 3.p.m. ZDAJ pa minuse. fse piska not. isto kia. fsi avti pisakoj oaz fsak kurac.
golf pozitivno. lih dovolj velik, se dobro pelje, ergonomija, praktično, ne glede na green agendo ima toliko let izkušenj, da je pač OK. avto. ni kot bi si jaz želel, je pa ok. tudi pri minusih sme pozabil da imajo samo najhuj različice vw, škode , audija – zadaj multilink. corolla pa ima. to je kr važno. rekel bi ti 308. ampak imajo take probleme da te zvije.
mislim da ti bo najbolj všeč audi ampak bo drago. golf bo ok. sigurno. če rabuiš več placa pa octavia. tudi ok. jaz bi pogledal res za bencin 1.5tsi in dsg. tako bi jaz. mogoče pa če bi imel denar itak touran. če pa bi nekako se odločil, bi tudi vzel toyoto corollo. al 1.8hybrid al 2.0 hybrid. ker še ima gumbeke not, ker ima multi link, ker se ne kvari. ker je kar dobro narejena. vozil bi 10 let na pooblaščenega. kaj češ. toyoto zato ker je automatik. jaz imam izpite za fse kategorije, vozil sem fse. poznam fse.
al pa bi šel v drugo zgodbo. rabljen nek uredu, passat 1.5tsi dsg, prejšnji model pri kaki večji avto hiši. al pa mogoče celo kako škodo octavio 2.0 tsi 116kojn ročni. karavan. recimo. pač bi vlival ad blue, kaj češ zdaj. tko je.
mogoče bi šel 3 zgodbo, kakšen normalen suv. kamiq, kaj takega.
če mi poveš več o sebo o željah pričakovanjih kaj bi rad kje boš voozil, t ibom lažje svetoval.
če imaš doma kakršen koli avto do dedka, babice, pa gre? ne kupuj nič druzga.
tud irabljen starejši avto ki gre ima svoj velik čar. DA TI NI ŠKODA. TO JE ORGAZEM.
Golf254
jaz vozim golfa 1.9 tdi. ne mi očitat da ne maram golfa. pizda materna. sam povem resnico , dejstva. probam bit neutralen koliko le le lahko. saj sem povedal, da je meni pač dober avto. simpl, ker je.
kaj je šlo dol?? no pa poglejva midva to. poglej si motrono plaeto golfa 4, 5,6 in 7. golf 5ka je še imel zadi vedno fsi modeli večvodilno obešeanje, multilink. pri 6ki so ga že začeli šparat da jei mel edino gti, in 2.0 tdi 150 kojn. to je važno. in imel ej 52 l tank brez ad blu. pol je 7ka. je še bil brez adblue ampak že malo majnši tank in multilink zadi je bil edino še za gtd model in gti. je tko? jhe tko. pa poglejva 8ko. ab blue. stanard. tank 45l, kaki smisle pol ima imet diesle 2.0 gtd? kaki? pol poglejva naprej. 4 golf je imal take fine cup holedrje. na armaturi ki skočijo ven. zdaj 8ka nima nič pametnega. niti pokrito srednjo konzolo. matriali? za haubo ima plačko. hauba ni prefarbana noter. poglej si debelino rok in vega na podvozju? 6ka je imela akomulotro za 70 eurov. 8ka ima za 350eurov. seveda da je šlo dol fse. nekakovostno ej skup narejen, šalabajz. drsniki en delajo. lcd ne dela uredu. ja ni to to. ne gre to tako.
jaz povem realno kot je.
Ne vem kdo potem golfa sploh kupi če je vse skupaj tko
No recimo za golf 5 ni težko dat 3 jurje
Novi golf 8 pa 20.000eur rabljen za nek osnovni model s tem da dobiš zraven kup težav
Za tak denar dobiš seveda že audija a3 pa je tudi cel digitalen ampak boljše se mi zdi da je narejen.
Volkswagen golf zato to dela ker dobro vejo da bodo bedaki da bodo to kupovali za prenapihnjen denar pa tudi če se kvari, zato pa se jim ne splača dat preveč na kvaliteto ker to se prodaja tko al tko.
Golf254
eh. vw pač ima problem zaradi vonderlajdre in skrajnih levičarjev na vladi. in pač morajo šparat. nimajo izbire. pač izbereš octavio karavan 1.5 tsi dsg. al pa 1.5 tsi caddy. saj golf že dolgo ni več sinonim za – das auto. ker je premali. če že je to , je to touran. touran je najboljši avto na planetu. simpl. žal pač naši levi fašsiti pač ne želijo slovenčekom ponudit pravih avtov. kot je toyota sienna. to je ogromen avto. ful dober. še sharana so nam zjebali. kaj češ sploh kupit. golf je prenizek , premali. golf ni več to kar je bil pred 20 leti. ne paše ve čv to zgodbo -das auto. ker ni. bil je ja. das auto je sedaj kvečjemu touran in škoda kodiak.
pač probajo prodat na stari slavi kaj pač lahko. verjetno pa je golf dostdober za fsak dan vozit pa magari tudi deleč 2x na leto. po moje no. saj je uredu avto. pač ni to kaj si jaz želim od golfa. je pa uredu.
Golf254, 09.08.2025 ob 22:45
Ne vem kdo potem golfa sploh kupi če je vse skupaj tko
No recimo za golf 5 ni težko dat 3 jurje
Novi golf 8 pa 20.000eur rabljen za nek osnovni model s tem da dobiš zraven kup težav
Za tak denar dobiš seveda že audija a3 pa je tudi cel digitalen ampak boljše se mi zdi da je narejen.
Volkswagen golf zato to dela ker dobro vejo da bodo bedaki da bodo to kupovali za prenapihnjen denar pa tudi če se kvari, zato pa se jim ne splača dat preveč na kvaliteto ker to se prodaja tko al tko.
Audija ne dobis za 20k, mogoce 5 let starega.
Vseeno kaj kupis, danes je vse srot. Mogoce kak Lexus.
Anonimno 3469, 09.08.2025 ob 19:36
Golf744
ti si zelo premalo povedal o sebi, željah, pričakovanjih, izkušnjah kaj si prej vozil. to jaz rabim, če želiš, da ti jaz dam tebi najboljši nasvet.
seveda, golf ni to kar je bil. niti audi a3. ampak tud noben drug ni. napredek je naredila izjemoma toyota corolla. pa greva po vrsti vw , kia, hyundai audi škoda. primer. kaj od vw je še sploh narejeno v nemčiji je itak vprašnje. veliko ima kitajskih delov. plastike ziher. ti moraš sam peljat. jaz ti že sedaj povem ,da ti bo audi najboljši. fse je isto kot je bilo. 20 let nazaj. isto razmerje med znamkami. samo da je pa čsedja fse slabše. vw, audi, škoda imajo tudi 45l tanke, plus ad blue ugabn. so pa fsaj možnost diesel. dsg ni najboljši menjalnik. je pa uredu. sedaj če želiš biti zadovoljen, morša kupit številko večji avto. torej namesto vw golf vzameš magari čisto malo rabljen passat 1.5tsi 150 dsg avant. ima velik kufernat, udoben, kakovosten, velik tank kesel. to je že ok avto. octavia ima ful placa. mene mot imali tank. in ad blue. pa ljubim močne diesle. če bi imel denar bi vzel tourana. 1.5tsi dsg.
zdaj če gledava bolj osnovne različice. jaz mislim ,da boš z vw grupo bolj zadovljen. verjetno je hyundai isto dober. kaj ima bolje kaj slabše. isto kia. ampak vw , škoda iamta par zadev ki so zelo zelo uporabne, kar kia in hyubdai nimata. in to je velikokrat fakotr ki pretehta pri kupcih. kakovost izdelave, posebej audi. in to najmočnejše, normalne funkcije. recimo da lahko z dalincem osdpreš fse 4 šajeb. da samo 1x klikneš gredo gor in dol. to kia nima. recimo. pol sredinski nalson za roko. nastavljiv gor dol naprej nazaj – res uporaben. tega tako hyubdai in kia nimata. jaz ti želim realno pomagt. pa sem izjemno razočaran nad to pofukano nemško inkluzvio in uničenjem avtomobilizma. jaz bi na tvojem emstu kupil toyoto corollo ts hybrid. zakaj? prvo+. dosti let garancije. nepokvarljivost, relativno dobro narejena, kr zelo. se dobro pelje. ni rpevelika ne premala, ni vpadljiva in tisto ful fajn. da je hybrid. in da speljuješ na elektriko. kar pomeni da en poslušaš skoz start stop pofukan pojeban v 3.p.m. ZDAJ pa minuse. fse piska not. isto kia. fsi avti pisakoj oaz fsak kurac.
golf pozitivno. lih dovolj velik, se dobro pelje, ergonomija, praktično, ne glede na green agendo ima toliko let izkušenj, da je pač OK. avto. ni kot bi si jaz želel, je pa ok. tudi pri minusih sme pozabil da imajo samo najhuj različice vw, škode , audija – zadaj multilink. corolla pa ima. to je kr važno. rekel bi ti 308. ampak imajo take probleme da te zvije.
mislim da ti bo najbolj všeč audi ampak bo drago. golf bo ok. sigurno. če rabuiš več placa pa octavia. tudi ok. jaz bi pogledal res za bencin 1.5tsi in dsg. tako bi jaz. mogoče pa če bi imel denar itak touran. če pa bi nekako se odločil, bi tudi vzel toyoto corollo. al 1.8hybrid al 2.0 hybrid. ker še ima gumbeke not, ker ima multi link, ker se ne kvari. ker je kar dobro narejena. vozil bi 10 let na pooblaščenega. kaj češ. toyoto zato ker je automatik. jaz imam izpite za fse kategorije, vozil sem fse. poznam fse.
al pa bi šel v drugo zgodbo. rabljen nek uredu, passat 1.5tsi dsg, prejšnji model pri kaki večji avto hiši. al pa mogoče celo kako škodo octavio 2.0 tsi 116kojn ročni. karavan. recimo. pač bi vlival ad blue, kaj češ zdaj. tko je.
mogoče bi šel 3 zgodbo, kakšen normalen suv. kamiq, kaj takega.
če mi poveš več o sebo o željah pričakovanjih kaj bi rad kje boš voozil, t ibom lažje svetoval.
če imaš doma kakršen koli avto do dedka, babice, pa gre? ne kupuj nič druzga.
tud irabljen starejši avto ki gre ima svoj velik čar. DA TI NI ŠKODA. TO JE ORGAZEM.
Odpiranje šip na daljinca je imel Fiat 20 let nazaj.
Forum je zaprt za komentiranje.