Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek glede enega moškega…

glede enega moškega…

Torej, ta oseba mi je zelo, zelo všeč… Vendar pa je situacija med nama malo preveč težavna, da bi mu kar lahko pristopila in ga povabila na kavo ali naredila kak korak, srečujem ga namreč po bolj kot ne uradni poti. Flirtat (da bi mu vsaj namignila, da mi je všeč) pa iskreno povedano sploh ne znam, nikoli nisem. Sem sicer zvedela, da sem tudi jaz njemu všeč, kot ženska, kar je verjetno pozitivno. Pa preden me katera “napade” s kako pripombo- poročen ni, v zvezi tudi ne, je frej.
Torej, kak nasvet?

Ja glej, za nizko ceno (kakšen pir) lahko treniraš na meni 🙂

Zaenkrat ti dam uporaben nasvet, ne piši tako dolgih imen, ki to niti niso. 😉

Zdaj grem pa prebrati, kaj si napisala. :))

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Bodi to, kar si. Nihče ti ne more dati uporabnega nasveta, ker bi to bila poceni varianta. Naredi kot misliš, da je prav. Če se boš ob tem opekla, izkušnja več:). Bolje, da greš sama skozi tovrstne preizkušnje in upoštevaš svojo intuicijo.

Ma ja, hudirja, sem šele potem opazila, da sem zaj… nick.
tralala… Ma jaz že sem to, kar sem… Takrat, ko se pač vidiva. No ja, izkušenj pa res ravno nimam, pa iskreno povedano niti nimam posebne želje, da bi jih “nabrala”. Saj za začetek bi tegale moškega rada samo malo bolj spoznala, pa je predvsem problematičen pristop.

Ne vem zakaj bi bilo nekoga kadarkoli težavno povabiti na kavo. Verjetno ti je bolj kot ne nerodno.
Torej, če besede ne pridejo v poštev, ti ostanejo le še pogledi. Če bo le teh več kot je običajno, bo tip že vedel kaj mu je storiti. Če le ni sramežljiv kot ti.

Mamo vprašaj.

Saj ga ni treba direktno vprašati. Pač izkoristiš priložnost takrat ko se vidita in tam uporabi ženske čare. Bodi malo boj potrpežljiva in pozitivna.

na naslednji uradni poti mu pokažeš joške in rit, če ne bo trznil škoda cajta zanj.

Hm, sama direktno še ne bi nikogar povabila na kavo. Raje dobro izkoristi tisti čas, ko ga videvaš in poskusi vzpostavit čim bolj topel in prijateljski odnos, skušaj ga kje mimogrede dobiti na samem…Pokaži mu, da znaš biti prijetna in zabavna, da imata kaj skupnega…. Povej mu kam redno zahajaš, tako da bo imel priložnost te najti tudi tam, bodi čim bolj prijazna z njim – s tem mu daš vedet, da ne bi imela nič proti temu, da te on kam povabi – seveda pa mu ne rečt tega.

Če bo videl, da si z njim prijazna, če bosta ta prijateljski odnos vzdrževala….- če te takrat on ne povabi, potem ga očitno ne zanimaš dovolj.

prvi korak! Če ga ne bo…..ga ne zanimaš dovolj! Ostalo so samo sprenevedanja in golo fantaziranje…

Lp

Še z moškega stališča…

Tole:

na nekaterih moških, ampak še zdaleč pa na ne na vseh. Človek je lahko tudi malo bolj zaprte sorte, ne prepozna signalov takoj, itd.
Tako da tudi sklepanje kot je v zadnjem odstavku absolutno ni realno.

Kot moški ti svetujem le eno – lahko poskusiš takole, vendar če ne bo nič, preden obupaš, povej tudi direktno. Povabi na kavo & klepet, da se bolje spoznata.

Šele po odzivu na direktno vabilo boš zatrdno vedela.

Jaz ti tudi predlagam direktno vabilo. Na kavo ali pivo ali karkoli že rada piješ. Naredi prvi korak. Upaj si. Boš videla, dober občutek je to. Ne glede na rezultat. 🙂

zate je bol brez zamere da si nekaj časa še samska ker maš ful problemov

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close