Gel nohti
Moj noht mi podaljša z gelom. Za noht ti zatakne papirnato šablono in potem čez cel noht in še špico da gel. Tako ti umetno podaljša noht.
Kar se pa tiče uničenosti. Jaz imam take nohte že vsaj 3 leta neprestano. Enkrat letno pa sem za 14 dni brez gela in lahko ti rečem, da je noht bolj mehek in da je na videz bolj bogi. Ampak čez dam malo svetlo drap laka in imam 14 dni čisto kratke nohte. Predvsem s takimi nohti nimaš nobenega dela in imaš vedno lepe roke.
Meni držijo 3 tedne, od tega so prvi teden popolni, drugi teden so lepi, tretji teden pa se pozna, da je noht zrasel in si dam lak dol in potem gor takega s pikicami, da se prekrije rob spodaj. Imam pa vedno nežne barve ali pa francosko manikuro, hudo rdečih pa še nisem imela. Za ceno sem pa gor napisala.
Forum je zaprt za komentiranje.