ga preizkusila
Če piše, da bi rada, potem to tudi je njena želja…..Verjetno ima kakšnega skritega aduta v rokavu…:)[/quote]
Saj… potem pa vik in krik kakšen prpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip je.
Če piše, da bi rada, potem to tudi je njena želja…..Verjetno ima kakšnega skritega aduta v rokavu…:)[/quote]
Saj… potem pa vik in krik kakšen prpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip je.[/quote]
Ma ja….Moški smo vsega krivi…:)
Namesto, da bi mu povedala po resnici in bila iskrena, se igra neke igrice in slepe miši…:)
Najbolje, da gresta v Swinger klub.
hm :)))))
skor vsako ne bi, kej dost daleč pa tudi ne…… moškim ni vsaka všeč, so pa pripravljeni pomagat ženskam v “stiski” – tko da …… na tem izpitu bi jih veliko padlo….
vse tiste, ki si kao ne upajo tega narest že same po sebi vejo kam bi to pripeljalo. veliko jih je zvestih zgolj zaradi tega, ker nimajo prilike……
sem imel priložnost poznati nekoga, ki je spal z preko 200 ženskami, njegov odgovor na matjažkove dileme je bil, vedno ti je žal tistih, ki jih nisi, ne pa onih ki si jih, je že tako, seks in hrana gresta skupaj, na leto nekako pojemo 365 kosil, in če nam je po enem ali dvema slabo, bomo nehali kositi? dejte no
Kje ti je govoril o svojih domnevnih pustolovščinah, verjetno s pivom za šankom? 🙂 Če preveč spiješ, dvojno vidiš, število partnerjev, s katerimi si spal, pa se lahko podeseteri ali pa celo postoteri, odvisno koliko spije, kar je bil menda slučaj pri tem tvojem prijatelju, ki verjento dvojno vidi že brez alkoholne podlage. 😀 Ampak ni pa ti treba vsega kupiti, a ne, sploh fantastičnih zgodb, ker potem te drugi za neumnega prodajajo? 😉
Ronka
Ne, zdaj so pod snegom. 😀
Kje ti je govoril o svojih domnevnih pustolovščinah, verjetno s pivom za šankom? 🙂 Če preveč spiješ, dvojno vidiš, število partnerjev, s katerimi si spal, pa se lahko podeseteri ali pa celo postoteri, odvisno koliko spije, kar je bil menda slučaj pri tem tvojem prijatelju, ki verjento dvojno vidi že brez alkoholne podlage. 😀 Ampak ni pa ti treba vsega kupiti, a ne, sploh fantastičnih zgodb, ker potem te drugi za neumnega prodajajo? 😉
Ronka
Ne, zdaj so pod snegom. :D[/quote]
Fajn, tvoj citat že deluje 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kje ti je govoril o svojih domnevnih pustolovščinah, verjetno s pivom za šankom? 🙂 Če preveč spiješ, dvojno vidiš, število partnerjev, s katerimi si spal, pa se lahko podeseteri ali pa celo postoteri, odvisno koliko spije, kar je bil menda slučaj pri tem tvojem prijatelju, ki verjento dvojno vidi že brez alkoholne podlage. 😀 Ampak ni pa ti treba vsega kupiti, a ne, sploh fantastičnih zgodb, ker potem te drugi za neumnega prodajajo? 😉
Ronka
Ne, zdaj so pod snegom. :D[/quote]
Fajn, tvoj citat že deluje 🙂 :)[/quote]
Da bi vedela, kakšen vliv na ženske ima šele moj žameten pomirjajoč glas….
bibita, večina žensk je povprečnih, nekatere so čist zanič, redke so pa take, ki se ti vtisnejo v spomin, matjažko, ne sodi drugih po sebi, ta možak ni imel razloga, da bi se hvalil pred gostilniškim omizjem, in da nadaljuem v tem slogu, bi ti upal zaupati širšemu občinstvu koliko žensk si “osrečil?
Sram me je, ker je številka nekaj pod 100. :)) phaha
Ženske nikakor niso številke. Tiste, ki pa se v tej vlogi dobro počutijo, pa se točno ve, kako “kotirajo na trgu”, če jo lahko vsak ima. Moški, ki imajo potrebo po hvalisanju in laganju, imajo po moje precej težav na tem področju, torej s samopodobo in zaupanej v lastno moškost, kot najstniški fantki, če rabijo potrditev okolice, kakšni “mačoti” so, a ?
Forum je zaprt za komentiranje.