Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ga preizkusila

ga preizkusila


Če piše, da bi rada, potem to tudi je njena želja…..Verjetno ima kakšnega skritega aduta v rokavu…:)[/quote]

Saj… potem pa vik in krik kakšen prpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip je.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Če piše, da bi rada, potem to tudi je njena želja…..Verjetno ima kakšnega skritega aduta v rokavu…:)[/quote]

Saj… potem pa vik in krik kakšen prpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip je.[/quote]
Ma ja….Moški smo vsega krivi…:)
Namesto, da bi mu povedala po resnici in bila iskrena, se igra neke igrice in slepe miši…:)

Najbolje, da gresta v Swinger klub.

Meni pa tole diši po zaničevanju moških:
A naj bi bili moški res tako neumni, da bodo poseksali vsako žensko, ki ga bo lepo pogledala? Ti bi mu nastavila neko žensko, ga imaš res za tako bednega, da mu bo kar vsaka všeč? Dvomim, da je tako na psu, da bi mu bila res vsaka dobra za poseksat.

hm :)))))

skor vsako ne bi, kej dost daleč pa tudi ne…… moškim ni vsaka všeč, so pa pripravljeni pomagat ženskam v “stiski” – tko da …… na tem izpitu bi jih veliko padlo….

vse tiste, ki si kao ne upajo tega narest že same po sebi vejo kam bi to pripeljalo. veliko jih je zvestih zgolj zaradi tega, ker nimajo prilike……

Ronka, še v krtovo luknjo eni menda, zakaj jim bi potem rabila biti všeč, če toplo lula? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A to po sebi sklepaš :)?

Ronka, še v krtovo luknjo eni menda, zakaj jim bi potem rabila biti všeč, če toplo lula? :)))[/quote]

sem imel priložnost poznati nekoga, ki je spal z preko 200 ženskami, njegov odgovor na matjažkove dileme je bil, vedno ti je žal tistih, ki jih nisi, ne pa onih ki si jih, je že tako, seks in hrana gresta skupaj, na leto nekako pojemo 365 kosil, in če nam je po enem ali dvema slabo, bomo nehali kositi? dejte no

Ni samo štos v tem, ali ti je bilo slabo… koliko od teh kosil pa je bilo res okusnih. 🙂

Kje ti je govoril o svojih domnevnih pustolovščinah, verjetno s pivom za šankom? 🙂 Če preveč spiješ, dvojno vidiš, število partnerjev, s katerimi si spal, pa se lahko podeseteri ali pa celo postoteri, odvisno koliko spije, kar je bil menda slučaj pri tem tvojem prijatelju, ki verjento dvojno vidi že brez alkoholne podlage. 😀 Ampak ni pa ti treba vsega kupiti, a ne, sploh fantastičnih zgodb, ker potem te drugi za neumnega prodajajo? 😉

Ronka

Ne, zdaj so pod snegom. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kje ti je govoril o svojih domnevnih pustolovščinah, verjetno s pivom za šankom? 🙂 Če preveč spiješ, dvojno vidiš, število partnerjev, s katerimi si spal, pa se lahko podeseteri ali pa celo postoteri, odvisno koliko spije, kar je bil menda slučaj pri tem tvojem prijatelju, ki verjento dvojno vidi že brez alkoholne podlage. 😀 Ampak ni pa ti treba vsega kupiti, a ne, sploh fantastičnih zgodb, ker potem te drugi za neumnega prodajajo? 😉

Ronka

Ne, zdaj so pod snegom. :D[/quote]
Fajn, tvoj citat že deluje 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Kje ti je govoril o svojih domnevnih pustolovščinah, verjetno s pivom za šankom? 🙂 Če preveč spiješ, dvojno vidiš, število partnerjev, s katerimi si spal, pa se lahko podeseteri ali pa celo postoteri, odvisno koliko spije, kar je bil menda slučaj pri tem tvojem prijatelju, ki verjento dvojno vidi že brez alkoholne podlage. 😀 Ampak ni pa ti treba vsega kupiti, a ne, sploh fantastičnih zgodb, ker potem te drugi za neumnega prodajajo? 😉

Ronka

Ne, zdaj so pod snegom. :D[/quote]
Fajn, tvoj citat že deluje 🙂 :)[/quote]

Da bi vedela, kakšen vliv na ženske ima šele moj žameten pomirjajoč glas….

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Pravi učinek bo imel verjetno samo s prižnice 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

bibita, večina žensk je povprečnih, nekatere so čist zanič, redke so pa take, ki se ti vtisnejo v spomin, matjažko, ne sodi drugih po sebi, ta možak ni imel razloga, da bi se hvalil pred gostilniškim omizjem, in da nadaljuem v tem slogu, bi ti upal zaupati širšemu občinstvu koliko žensk si “osrečil?

Jaz sem pisala o kosilih 🙂

Sram me je, ker je številka nekaj pod 100. :)) phaha
Ženske nikakor niso številke. Tiste, ki pa se v tej vlogi dobro počutijo, pa se točno ve, kako “kotirajo na trgu”, če jo lahko vsak ima. Moški, ki imajo potrebo po hvalisanju in laganju, imajo po moje precej težav na tem področju, torej s samopodobo in zaupanej v lastno moškost, kot najstniški fantki, če rabijo potrditev okolice, kakšni “mačoti” so, a ?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ni samo štos v tem, ali ti je bilo slabo… koliko od teh kosil pa je bilo res okusnih. :)[/quote]
Odvisno kaj ti je pomembno..Enim je pomembna kvantiteta in da imajo poln želodec…Drugim pa kvaliteta in dobro počutje.

Saj to sem jaz “muškarčini” napisala, pa mi je začel nekaj o ženskah razlagat 🙂


Ja…Moj šarmanten glas je tudi že marsikatero očaral…:)

V takih primerih se gre le za čisti seks na živalskem nivoju.
Prava sreča in ljubezen je pa veliko več, kot pa število “podrtih” žensk…

Moja številka je tudi krepko pod sto…Zato bom raje tiho…

je Rada bi tipo, ki bi svojo babnico dajal v obdelavo drugim, pa je noben noče 😛
da bi šel on lahko h kakšni drugi namakati 😀

Pravzaprav ti je to lahko v ponos.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close