Splash › Forum › Starševski čvek › FTA izkušnje FTA izkušnje ftig 30.04.2024 ob 15:13 zadnji odgovor 28.06.2025 ob 19:17 Ali ima kdo izkušnje a tem podjetjem, kakšni so odnosi z nadrejenimi, vodstvom? Opazil sem da omenjeno podjetje ne išče kadrov na zaposlitvenih portalih ampak direktno prek facebooka… Prijavi ingrid766 30.06.2024 ob 15:24 zadnji odgovor 28.06.2025 ob 19:17 Slišal sem da so v lanskem letu nonstop iskali komercialista in vsak ki je prišel je po treh mesecih odšel. Prijavi poznano… 28.06.2025 ob 13:08 zadnji odgovor 28.06.2025 ob 19:17 Vsako leto iščejo po več 10 novih delavcev, ostane jih na koncu pa bolj malo. Pritiski iz strani nadrejenih se začnejo že na uvajanju v prvih dneh, zato tudi marsikdo sam gre. Prijavi Poletje je tu 771 28.06.2025 ob 19:17 zadnji odgovor 28.06.2025 ob 19:17 Ne priporočam, slabi odnosi in kot pravi predhodnica, veliko jih da odpoved zaradi vodstva in pritiskov. Obvoz… Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.