Frigidna partnerica
Kaj storiti če je žena tako frigidna, da imava spolne odnose samo nekajkrat na leto? V zakonu skoraj vse štima, razen občasno kakšen prepirček. Zelo jo imam rad, tako da si ne mislim iskati druge. Pa vendar bi rad imel večkrat spolne odnose. Doma si vsa opravila deliva, zelo sem pozoren nanjo in na otroka, jo razvajam na vse načine… tako da ne vem kaj bi lahko še naredil. Hvala za pametne odgovore in ne pisat naj jo pustim ali naj grem na ku…, ker to se ne bo zgodilo.
Malo si kje preberi, kako osvajat ženo, kako jo ogreti, kako jo pripraviti do tega, da si želi spolnih odnosov.
Z ženskami ni niti malo tako enostavno kot z moškimi. Verjetno gledaš samo iz sebe in tisto kar je všeč tebi, misliš da je tudi njej.
V znanju je skrivnost dobrih ljubimcev, ki si jih ženske želijo. Najdi ga!
Se strinjam. Žal.
Lastna izkušnja.[/quote]
pri meni je enako. Imam ga rada, a ne cutim zelje po sexu z njim. Lepo zivimo, skupaj gospodariva, ustvarjava, vzgajava itd. Navzven smo baje krasna druzina. A med nama tudi nikoli ni bilo divjih strasti… Sprejmi to, ce rabis ljubico, pa go for it. Ce bi moj sel, mislim, da bi razumela.
joooj, kakšni odgovori! Vkolikor spet ne gre za zajebancijo, tole: vidi se večini odgovorov, kako moški ranjeno odreagirate. Kako se oborožite z vsemi topovi, in se ponosno tolčete po prsih in vzvišeno obračate glavo stran od problema, lastna žena vam smrdi kot drek na cesti …. tako reagirajo prestrašenci, fantki, nekdo, ki je tok nesiguren vase, da ne UPA vprašat lastne ženske (ne leti na avtorja, ampak na komentarje).
Avtor, resnično dvomim, da med vama vse tako zelo štima, ko nam skušaš prikazat (predvsem pa sebi), drugače bi se pomenila tudi o seksu pri vama. Dajta se enkrat skup vsest in načnita to temo oz. načni jo ti, saj tebe očitn to bolj moti. Iskreno, odprto, brez hlinjenja, brez obrambe, nežno, razumljivo.
Otroški vrtec. Saj človek sploh nima volje karkoli resnega napisat.
Avtorju samo tole, če v zakonu skoraj vse štima, popravi tisto, kar ne štima. Najdi(ta) vzroke in jih popravita. Verjetno avto tud popraviš, če kaj ropota in se ne voziš naprej in pričakuješ, da ne bo ropotalo.
Otroški vrtec. Saj človek sploh nima volje karkoli resnega napisat.
Avtorju samo tole, če v zakonu skoraj vse štima, popravi tisto, kar ne štima. Najdi(ta) vzroke in jih popravita. Verjetno avto tud popraviš, če kaj ropota in se ne voziš naprej in pričakuješ, da ne bo ropotalo.[/quote]
Ja, avtor, napisal si vse, razen tistih ključnih informacij, da bi lahko dobil kakšen pameten odgovor. Kaj ti je rekla, ko si se pogovoril o tem z njo? Ali v tem vidi problem ali ga ne vidi? Ali misli, da bi se lahko to spremenilo – in če bi se lahko, kaj bi moral storiti? Ali si želi spolnosti s kom drugim? Ali ima koga drugega? Ali ji spolnost ni (nikoli bila) všeč…?
Zakaj si se vezal z žensko ki seksa samo enkrat letno?
Saj si to vedel že prej, a ne?
Aaaaaaha prej, ko sta se spoznala je bilo bolj pogosto?
Takrat je imela željo? Takrat sta bila zaljubljena? A ne? 😉 🙂
Zaljubljenost je stanje v katerem si delamo neke nerealne predstave v naših glavah o svojih partnerjih, smo kot zadrogirani od tega stanja, sedaj jo je to minilo in je spoznala kakšen si v resnici, sedaj se ji pa več ne seksa s tabo…… 🙁
Kaj pa če bi se potrudil bit malo bolj podoben njenim predstavam o moškem s katerim si želi seksat?
Ne veš o čem sanja? Vprašaj jo, poslušaj jo kaj ti ima za povedat, ne prekinjaj jo medtem ko govori, zanimaj se zanjo, pozabi malo na svoj ponos in če se boš potrudil v tem početju te bo sama povabila k stvari…. do takrat pa je nisi vreden – po njeno!
In vsi tisti, ki pravite naj jo pusti… ja bolje mu bo dokler se bo za ljubico trudil, čez čas bo pa na istem kot je sedaj s ženo….. Kaj bi s tem pridobil?
Forum je zaprt za komentiranje.