Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Frigidna partnerica

Frigidna partnerica

Kaj storiti če je žena tako frigidna, da imava spolne odnose samo nekajkrat na leto? V zakonu skoraj vse štima, razen občasno kakšen prepirček. Zelo jo imam rad, tako da si ne mislim iskati druge. Pa vendar bi rad imel večkrat spolne odnose. Doma si vsa opravila deliva, zelo sem pozoren nanjo in na otroka, jo razvajam na vse načine… tako da ne vem kaj bi lahko še naredil. Hvala za pametne odgovore in ne pisat naj jo pustim ali naj grem na ku…, ker to se ne bo zgodilo.

tvoja sex dobi drugje

Človek pejt na google pa si preberi in preuči kaj je frigidnost itn.
Ženske smo težko gradivo in težko se ga je naučiti.

Zdaj se je vsaj točno na primeru definiralo, kdaj dec misli, da je ženska frigidna.

Ker je pa tvoja žena frigidna do te mere, ti pa verjetn zarad svoje frigidnosti tud ne bo povedala, zakaj ti ne da vsak dan, ampak milostno tistih 3x na leto.

Pogovori se z njo. Najbrž jo kaj zelo skrbi in se počuti ranljivo. Pokaži ji, da lahko računa nate in da bosta skupaj reševala probleme. Moraš ji zaupati in tudi sebi. Potem se bo tudi ona bolj “odprla”.

Žal si prepozen – na take stvari se misli pred poroko.

Po mojih izkušnjah….pač te nima več rada kot partnerja, ampak samo kot prijatelja. Dvomim da lahko kaj narediš da to spremeniš.

Malo si kje preberi, kako osvajat ženo, kako jo ogreti, kako jo pripraviti do tega, da si želi spolnih odnosov.
Z ženskami ni niti malo tako enostavno kot z moškimi. Verjetno gledaš samo iz sebe in tisto kar je všeč tebi, misliš da je tudi njej.
V znanju je skrivnost dobrih ljubimcev, ki si jih ženske želijo. Najdi ga!

Ma kaj čes tukej študirat. NE jo imeti več tako rad, oz. mej jo tako rad, kot ima ona tebe, mimo grede pa imej kakšno drugo malo bolj rad, seveda, če si sploh sposoben tega. Sm, problem je, kje najti tisto drugo, ki jo bi imel malo bolj rad kot ženo.

Pusti jo. Resno. Ali pa si najdi ljubico.

Se strinjam. Žal. Lastna izkušnja.

Jaz pa pravim, da ni frigidnih žensk, so samo slabi ljubimci in ti si očitno eden od njih.

ljubezen je to.

Če nimata otrok, jo takoj pusti. Statistično ima več možnosti, da dobiš seks od naključne nove prijateljice, kot od frigidne žene, ki te ima “za prijatelja” (kako nagravžen izraz za to, kar naj bi bila ljubezen!).

Če otroke imata, si samo dobi ljubico.

Pogovori se z njo. Omeni ji da te to moti, in da zeliš da izboljsata. Mogoče ona pričakuje še kj druzga. Mogoče ji ne pride?

Frigidnih žensk ni, so samo nesposobni tipi!!

Se strinjam. Žal.
Lastna izkušnja.[/quote]

pri meni je enako. Imam ga rada, a ne cutim zelje po sexu z njim. Lepo zivimo, skupaj gospodariva, ustvarjava, vzgajava itd. Navzven smo baje krasna druzina. A med nama tudi nikoli ni bilo divjih strasti… Sprejmi to, ce rabis ljubico, pa go for it. Ce bi moj sel, mislim, da bi razumela.

joooj, kakšni odgovori! Vkolikor spet ne gre za zajebancijo, tole: vidi se večini odgovorov, kako moški ranjeno odreagirate. Kako se oborožite z vsemi topovi, in se ponosno tolčete po prsih in vzvišeno obračate glavo stran od problema, lastna žena vam smrdi kot drek na cesti …. tako reagirajo prestrašenci, fantki, nekdo, ki je tok nesiguren vase, da ne UPA vprašat lastne ženske (ne leti na avtorja, ampak na komentarje).

Avtor, resnično dvomim, da med vama vse tako zelo štima, ko nam skušaš prikazat (predvsem pa sebi), drugače bi se pomenila tudi o seksu pri vama. Dajta se enkrat skup vsest in načnita to temo oz. načni jo ti, saj tebe očitn to bolj moti. Iskreno, odprto, brez hlinjenja, brez obrambe, nežno, razumljivo.


Otroški vrtec. Saj človek sploh nima volje karkoli resnega napisat.
Avtorju samo tole, če v zakonu skoraj vse štima, popravi tisto, kar ne štima. Najdi(ta) vzroke in jih popravita. Verjetno avto tud popraviš, če kaj ropota in se ne voziš naprej in pričakuješ, da ne bo ropotalo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Otroški vrtec. Saj človek sploh nima volje karkoli resnega napisat.
Avtorju samo tole, če v zakonu skoraj vse štima, popravi tisto, kar ne štima. Najdi(ta) vzroke in jih popravita. Verjetno avto tud popraviš, če kaj ropota in se ne voziš naprej in pričakuješ, da ne bo ropotalo.[/quote]

Ja, avtor, napisal si vse, razen tistih ključnih informacij, da bi lahko dobil kakšen pameten odgovor. Kaj ti je rekla, ko si se pogovoril o tem z njo? Ali v tem vidi problem ali ga ne vidi? Ali misli, da bi se lahko to spremenilo – in če bi se lahko, kaj bi moral storiti? Ali si želi spolnosti s kom drugim? Ali ima koga drugega? Ali ji spolnost ni (nikoli bila) všeč…?

Že ve, zakaj je zamolčal ključne informacije. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zakaj si se vezal z žensko ki seksa samo enkrat letno?
Saj si to vedel že prej, a ne?

Aaaaaaha prej, ko sta se spoznala je bilo bolj pogosto?
Takrat je imela željo? Takrat sta bila zaljubljena? A ne? 😉 🙂
Zaljubljenost je stanje v katerem si delamo neke nerealne predstave v naših glavah o svojih partnerjih, smo kot zadrogirani od tega stanja, sedaj jo je to minilo in je spoznala kakšen si v resnici, sedaj se ji pa več ne seksa s tabo…… 🙁

Kaj pa če bi se potrudil bit malo bolj podoben njenim predstavam o moškem s katerim si želi seksat?
Ne veš o čem sanja? Vprašaj jo, poslušaj jo kaj ti ima za povedat, ne prekinjaj jo medtem ko govori, zanimaj se zanjo, pozabi malo na svoj ponos in če se boš potrudil v tem početju te bo sama povabila k stvari…. do takrat pa je nisi vreden – po njeno!

In vsi tisti, ki pravite naj jo pusti… ja bolje mu bo dokler se bo za ljubico trudil, čez čas bo pa na istem kot je sedaj s ženo….. Kaj bi s tem pridobil?


Nekaj mesecev seksa? Potem pa verjetno po novo “žrtev”…

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vsak zakaj ima svoj zato. Poskušaj s pogovorom, kje in kdaj se je začelo spreminjati vajino spolno življenje. Sklepam, da je bilo včasih drugače. Morda vama je zmanjkalo idej za nove iskrice:). Razmišljajta v smer, kako bi popestrila in prebudila vajin odnos.

Kot je nekdo rekel, frigidne ženske ne obstajajo, obstajajo samo slabi ljubimci. In pa možgani so najpomembnejša erotična točka pri ženskah. Če jo boš zapeljal kot njej paše in znal to ohraniti do konca, ni da ni.
Mogoče je pa tudi za kaj drugega, ne navaden seks, kaj pa veš.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close