Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Frierski salon Smiljan MB Frierski salon Smiljan MB anonimni uporabnik 01.12.2004 ob 06:34 zadnji odgovor 01.12.2004 ob 08:53 Zanima me če je katera že frizirala tukaj? Kakšne so cene, kako zadovoljne? LP Prijavi anonimni uporabnik 01.12.2004 ob 08:28 zadnji odgovor 01.12.2004 ob 08:53 Kolikor vem je fant kr priden in v bistvu dobro striže…malo kilometrine pa mu mogoče vseeno manjka Prijavi anonimni uporabnik 01.12.2004 ob 08:53 zadnji odgovor 01.12.2004 ob 08:53 In kaj bi to naj pomenilo? Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.