Fotografski prikaz pojma “urejena ženska”
To dekle ti ni simpatično?
Ali si slep? :)[/quote][/quote]
Tipica je faking photoshopana tak da baby skin ni tak gladki kot njeno čelo….
sploh pa ima obraz ful anti oblike za moj okus!
Prvo kar mi je prišlo na pamet kot primer luštnega in simpatičnega obraza
Alizee3[/quote]
Sploh na zadnji je za 9/10 po simpatičnosti … če ne 9.5!
Sploh na zadnji je za 9/10 po simpatičnosti … če ne 9.5![/quote]
vtakni tiča v ekran in miško goni po njem na te slikce … ni hu.di.č, da ne bo kaj ☺
Prvo kar mi je prišlo na pamet kot primer luštnega in simpatičnega obraza
Alizee3[/quote]
Sploh na zadnji je za 9/10 po simpatičnosti … če ne 9.5![/quote]
Po mojem se tebi samo zdi, da iščeš simpatičnost. Tebi so v resnici všeč ženske izredno milega pogleda, oblečene v nedolžno belino. 🙂
Sploh na zadnji je za 9/10 po simpatičnosti … če ne 9.5![/quote]
Po mojem se tebi samo zdi, da iščeš simpatičnost. Tebi so v resnici všeč ženske izredno milega pogleda, oblečene v nedolžno belino. :)[/quote]
nima ustnic sploh..glede na brado in podolgovat obraz bi rekla da ma dol karfjolo 🙂
oz.cvetaco 😀
sam poglejte bejbo k ma polne ustnce, baby face, take majo tud dol “lepo”.. ceprou lepo je relevantno,kukr za koga 🙂 no vsaj moje raziskave ne lazejo… tko k znam doloct tut po postavi tipa kaksnga ma, pa redkokdaj zataji moja presoja 😀 (pa ne zdej da vprasam tipa ej a mas tazga pa tazga… frendice k sprasujejo ugan kaksnga ma moj… pa ne nism bla z njimi :D)
Sploh na zadnji je za 9/10 po simpatičnosti … če ne 9.5![/quote]
Po mojem se tebi samo zdi, da iščeš simpatičnost. Tebi so v resnici všeč ženske izredno milega pogleda, oblečene v nedolžno belino. :)[/quote]
ženska mora bit mila če ne ni ženska oz. ženstvena….
možače tipa Michelle Rodriguez in podobne pač niso ženstvene ženske 🙂
Drugač mam pa skoraj raje črno na ženskah kot pa belo 😉
Prvo kar mi je prišlo na pamet kot primer luštnega in simpatičnega obraza
Alizee3[/quote]
Sploh na zadnji je za 9/10 po simpatičnosti … če ne 9.5![/quote]
Meni je pa na prvi bolj simpatična, še fajn frizurco ima.
Se mi zdi malo bolj povprečna simpatičnost, taka, ki jo veliko lažje najdeš med dekleti.
Je pa simpatična, vsekakor je.
Sploh na zadnji je za 9/10 po simpatičnosti … če ne 9.5![/quote]
Meni je pa na prvi bolj simpatična, še fajn frizurco ima.
Se mi zdi malo bolj povprečna simpatičnost, taka, ki jo veliko lažje najdeš med dekleti.
Je pa simpatična, vsekakor je.[/quote]
aha, zato so fantje kot obsedeni en cas objavlal na FB tale filmcek od nje. La isla bonita 😀
ma premal zenstveno postavo za mene, moda ji je pa spanska muha (je pa star posnetek, se razume)
https://www.youtube.com/watch?v=jjUVStwNt3k
Matjazko, nevarna lih ne, velik jih tut nisem imela, sem pa fast learner in znam ocenit, tut dolzina se gre,in po moznosti v katero smer ima zavitega 😀 😀 to je kar za v referenco pisat hahahah
Sicer pa se na izkušnjah učimo, tako da ne vem, mogoče hitro dojemaš? :D.
Pri desničarjih menda vse v levo visi, pri levičarjih pa v desno? Kam pa spadajo tisti, ko je raven ko sulica?? 😀
Malo nas tako po občutku posortiraj od najmanjšega do največjega, da vidimo tvoje intuitivne ženske sposobnosti. :)))
Da ti malo pomagam na začetku, sem že umestil NM-3w-ja, ker tu ni kaj za zgrešiti :D:
Sadni, On, Robi, Marko, Matkič, Spider, m111, WishYouWereHere, Matjazko … morda še kdo? :)))
NM-3w < ? < ? < ? < ? < ? < ? < ? < ? < ?
1996-letnici, ki je lahko kvečjemu kakšna asistentnka preko študenta, si lahko privošči kaj bolj drznega – šefu bi zagotovo ugajalo to, kar vidi.. 😀
[img]http://media.entertainment.sky.com/image/unscaled/2009/2/25/Kelly-Brook-0209-9.jpg[/img][/quote]
1996-letnici?
Na sliki imaš pa Kelly Brook, letnik 1979. 🙂
No, toliko, da vidimo še kako obleka zgleda od spredaj. 🙂
[img]http://media.entertainment.sky.com/image/unscaled/2009/2/25/Kelly-Brook-0209-8.jpg[/img][/quote]
Na njej je dobra samo obleka, noge ima nikakve. Strinjam se s fanti zgoraj Alizee je zelo simpatična, lepa, pa tudi postavo ima pravilno.
Stvar okusa, kaj je komu všeč. Meni Alizee ni privlačna, mogoče pa bi mi bila ti, če imaš dobre noge? :D[/quote]
Ah, daj no, če bi ti imel takšno žensko kot je ona, bi skakal do stropa od veselja. :))) Noge? Raje bi videla, da bi bile tanjše, ampak sem že dobila kar nekaj komplimentov s strani moških. :))
Stvar okusa, kaj je komu všeč. Meni Alizee ni privlačna, mogoče pa bi mi bila ti, če imaš dobre noge? :D[/quote]
Ah, daj no, če bi ti imel takšno žensko kot je ona, bi skakal do stropa od veselja. :))) Noge? Raje bi videla, da bi bile tanjše, ampak sem že dobila kar nekaj komplimentov s strani moških. :))[/quote]
Že zdajle skačem do 1. štuka, tako da si lahko samo misliš… :)))
Forum je zaprt za komentiranje.