Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Fotografski prikaz pojma “urejena ženska”

Fotografski prikaz pojma “urejena ženska”

Evo, ker me ženske nimamo pojma kaj je za vas moške urejena in kaj nališpana ženska, vljudno prosim, da tu gor s fotografijami pokažete nam zmedenim predstavnicam “nežnejšega” spola, da bomo vedele kako se obleči, da bo vam všeč. Pri tem prosim, da upoštevate obleke za različne priložnosti, torej tudi svečano in poslovno obleko. Hvala! :))

P.S.: Ko pita, ne skita. 🙂

Nima obleka in make-up bistvene veze z atraktivnostjo ženske. To je samo zunanja lupina.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, srček, daj prosim dovoli moškim, da nazorno prikažejo kaj jim je všeč. Me zanima kak “modni okus” imajo. :))

Za začetek tule par idej :

http://media.apunkachoice.com/image/big/bi-46585.jpg
http://cdn.glamcheck.com/fashion/files/2011/03/70s-hippie-girl-hairstyle.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_bt5ooKZB_5c/SgufCXAnyaI/AAAAAAAAGEA/G-nsJ1z5dys/s400/Patchwork+Hippy+Boheme+Skirt+Urban+Prairie+Girl.jpg

Meni je dovolj to, da si redno brije noge, pod pazduho, brke ( če jih ima ), puli obrvi ( če ima take k Fredi Miler ), pa da se redno tušira. Ostalo je itak brezveze, če je lepa je lepa, če ni pa ni, tiste preveč naličene aka prekrito grde me pa itak nikoli niso preveč pritegnile. Za obleko se vam tudi ni potrebno sekirat. Kot, da niste še nikoli vidli hude bejbe v trenerki pa supergah, nevem kaj imajo tu veze petke pa roza rokavičke, kar nekej…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Za začetek tule par idej :

http://media.apunkachoice.com/image/big/bi-46585.jpg
http://cdn.glamcheck.com/fashion/files/2011/03/70s-hippie-girl-hairstyle.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_bt5ooKZB_5c/SgufCXAnyaI/AAAAAAAAGEA/G-nsJ1z5dys/s400/Patchwork+Hippy+Boheme+Skirt+Urban+Prairie+Girl.jpg%5B/quote%5D

Zadnja slika mi je zanimiva zaradi nenavadnega krila, ki je sestavljeno iz več kosov.

Sadni – modni predlog, prosim, da vidimo, kaj vam je všeč. 🙂

Urejena kao business woman v mojih merilih zgleda nekako takole:

biznis punca :P

morda tudi kaj takega:

klikni me

lahko zamenja krilo s hlačami podobnim tem:

http://i01.i.aliimg.com/img/pb/550/722/381/381722550_181.jpg

definitivno pa ne sme biti naličena bolj kot tale (pa tukaj morate odmisliti najverjetnejđši photoshop lic in čela!) govorim bolj ali manj izklučno o obrvih, namazanih očeh in ustnicah!

ličila

Seveda maš prav Sadni…

dobra pička zgleda dobro v 99.9% oblek (najbolše pa itak brez) ampak še vedno najbolj seksi bejba zgleda še malo bolj seksi v pravih oblekah… včasih je manj videnega dejansko VEČ ker dela domišljija in poželenje.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


O tem ti bo pa matjazko aka topli brat znal napisati kaj več…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

A ženske lahko tudi kaj napišemo oz. prilepimo kakšno sliko ?

It, ti kar navali in lepi gor. :))

Matkic – pohvale za tisto prvo sliko v modrem kostimčku. Druga slika – preveč pogrebno. V drugem primeru bi ženska morala imeti nek dodatek, da razbije črnino.

No Antilopa jaz osebno bi še glasoval za naslednje:

kliknime

kliknime1

sicer mene osebno nebi motlo niti nič takega:

Samo verjetno tale zadnja je preveč razgaljeno seksi tudi če ji damo zgornji del sukne gor verjetno so tudi previsoke petke za biznis vode ampak bolj meji tole na to kar bi blo seksi v spalnici 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

No poleti pa kaj takega: (da vam nebi blo preveč vroče v temnih :P)

kliknime1

kliknime2

in moja osebna zmagovalna v belem :

toppick

No saj če po pravici povem tale design bi bil dober tudi v ostalih odtenkih biznis barv 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Matkić, kaj si ti nek fashion designer po tanovem ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Matkic, poslovna moda ne pomeni tudi dolgočasne mode. Barve so dovoljene. :)) Samo ne sme biti kričeče ali preveč izzivalno. Glede tistih visokih petk – bognedaj, da bi ti sodelavka s to peto stopila na prste, definitivno pa bo uničila parket v firmi. :))

Pa še nekaj predlogov:

http://iphonewallpaersfree.com/wp-content/uploads/2013/06/487385.jpg

http://www.zastavki.com/pictures/640×480/2013/Girls_Beautiful_redhead_037497_29.jpg

http://static3.depositphotos.com/1003410/159/i/950/depositphotos_1596880-Charming-girl-against-summer-nature.jpg

http://us.123rf.com/400wm/400/400/luckybusiness/luckybusiness1209/luckybusiness120900172/15259579-girl-in-red-dress-walking-in-nature-with-flowers-basket.jpg

http://s5.favim.com/orig/69/dress-girl-nature-Favim.com-618908.jpg

ma ne samo dolgcajt mi je danes…. sem že odkolesaro… nobenga ni doma…. na tvju nič pametnega, v gostilno mi ni …

in pol pač gledam ženske v kostumih haha

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Antilopa, se opravičujem , ampak poslovna moda me sploh ne zanima …

Jst mislm, da ženske še najlepše zgledate, ko ste oblečene v rdečem.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Pa še nekaj predlogov:

http://iphonewallpaersfree.com/wp-content/uploads/2013/06/487385.jpg

http://www.zastavki.com/pictures/640×480/2013/Girls_Beautiful_redhead_037497_29.jpg

http://static3.depositphotos.com/1003410/159/i/950/depositphotos_1596880-Charming-girl-against-summer-nature.jpg

http://us.123rf.com/400wm/400/400/luckybusiness/luckybusiness1209/luckybusiness120900172/15259579-girl-in-red-dress-walking-in-nature-with-flowers-basket.jpg

http://s5.favim.com/orig/69/dress-girl-nature-Favim.com-618908.jpg%5B/quote%5D

Meni je najbolj všeč tista obleka na tretji sliki.

Meanwhile…

[img]http://www.stylecenter.si/media/catalog/product/cache/4/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/0/10260_seksi_mre_asta_obleka_5.jpg[/img]

No ja, ta itak ne bi bila dolgo časa oblečena…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Matkic, poslovna moda ne pomeni tudi dolgočasne mode. Barve so dovoljene. :)) Samo ne sme biti kričeče ali preveč izzivalno. Glede tistih visokih petk – bognedaj, da bi ti sodelavka s to peto stopila na prste, definitivno pa bo uničila parket v firmi. :))[/quote]

mah kaj pa vem antilopa… nekak so nas učili oz so povedale prijatlce (starejše) da pač ne smejo met previsokih petk, da ne smejo met krila nad kolenom, da ne smejo met preveč živahnih barv itd….

Meni osebno se zdi v biznis okolju (sploh govorim o tistem malo višjem ne to da si direktor svojega SPja ali Dooja z zaposleno svojo ženo al pa prijateljem to je brezveze….

govorim o kakem položaju pri googlu, Microsoftu, Krki itd…

mislim da je uporaba teh barv (bela, siva, temno plava, črna, morda še beš) najbolj priporočena in zaželjena… in pač hlačne nogavice (no lahko daš gor tudi fuk štumfe da se počutiš seksi saj nebo noben vedo razen če boš pokazala haha) z zmerno visokimi lakastimi čevlji (ali pač ne) seveda zaprtimi salonarji (morda izjemoma poleti nevem?)

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Me pa zanima kaj ženske menijo o tejle (moj top pick) biznis obleke … pač tukaj je v beli ampak verjetno bi bla dobra tudi v drugih barvah

http://data.whicdn.com/images/11634901/264192_161768303892033_114982095237321_370341_3904271_n_large.jpg

Sadni tista je dobra ja…. 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Bravo antilopa, super temo si odprla! To tudi mene zanima 🙂

Matkić, tvoje predloge oz slike sem si pa kar shranila, morda si zgrešil poklic 😉

Odlično, pod to obleko pa obleče tisto, kar je zgoraj pripel Sadni (belo perilo). :)))

Calypso, da ne boš mislila, ampak izgleda, da ti MON-ovci sploh nimajo tako zgrešenega modnega okusa. :)) It je pa kar nekam izginila pa rekla sem ji, da tudi ona da kakšno sliko gor.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close