fotkanje nosečk
že v starševskem čevku sem vprašal, kako je kaj z fotkanjem nosečk, namreč to bi podaril svoji punci kot darilo, je pa v 7 mesecu nosečnosti. koga predlagate? tam je padla debata na Petro Nuzdofrer, Sašo Novoselič, Romina Ivančič pa še nekaj ostalih vendar mi niso všeč. IZbiram med temi tremi, kateri se vam zdi najboljši? Petro bi najraje izključil ker ima 160 + prevoz, kar pa je malo predrago glede na fotke. Hvala
Lp
Jaz sem se slikala pri http://www.photo-delasud.com/. Če želiš ti lahko kakšno fotko pošljem preko ZS. Sem zelo zadovoljna, cena pa precej bolj ugodna kot pri omenjenih.
Forum je zaprt za komentiranje.