fitnes roller – izkušnje
Lep pozdrav.
Ker imam tipično žensko postavo z jahalnimi hlačami (saj veste, kako to izgleda), bi rada naredila kaj več na tem področju. Ker mi počepi ne odgovarjajo, me interesira, da bi poskusila s fitnes roller iz topshop reklame.
Ali ima katera izkušnje z njim in kako je bila zadovoljna. Ali se nakup izplača?
Hvala.
kolegica je imela to zadevo in takrat ko jo je uporabljala je bila zelo zadovoljna……se je tudi na zunaj opazilo…samo moraš pa imet res disciplino in potem tudi zrihtat zadeve s prehranjevanjem……zajtrk, kosilo…..pol pa samo še kakšno sadje…..samo njej je potem volja padla in je spet prišla v stare tirnice…..in čaka, da bo zbrala dovolj moči in ga izvlekla izpod postelje (:))……
Forum je zaprt za komentiranje.