Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Film na tv 1 ob treh

Film na tv 1 ob treh

Nisem mogla spat, vžgem TV in gor film za bruhanje – pa ne neka čista pornografija ampak izživljanje starih nad mladimi v najogabnejšem smislu.Odklopljeno.

Zakaj pa nisi preklopla na drug kanal ?! Povsod pa menda niso samo ogabne stvari.

Tisti na RTV niso normalni,da tak nasilen film uvrstijo na nočni program.Nič kaj primeren za dobro spanje.Ni čudno,da toliko nasilja tudi v normalnem življenju.Urednik,ki je ta film uvrstil na program pa tudi ni pri zdravi pameti.Nasilja in kriminala pa je že tako ali tako preveč na TV,to pa negativno vpliva na ljudi.Lahko je reči ugasni TV in filma ne glej.Pogrešamo komedije in nenasilne filme.Kriminala in nasilja je preveč že v vsakdanjem življenju,ne da to predvajajo še po tv.

No, na drugih kanalih, ki so meni dostopni ni bilo nič, gledala sem samo nekaj časa, ker enostavno nisem mogla verjet, da se lahko posname film s tako negativnim sporočilom. In nisem dala na forum zato, da me napadete ampak da vidim, ali je to še kdo videl in kakšno mnenje ima o sporočilu tega filma. Moje mnenje je, da se kaj takega nikoli nikomur nebi smelo dogodit. Kdor je film vsaj delno gledal, bo vedel, kaj mislim.

verjetno misliš salo ali 120 dni sodome od pasollinija?! tipa imajo za velikega umetnika. ja, no, vsakemu svoje. pogledaš in če ne vidiš nobenega umetniškega sporočila, ugasneš ali preklopiš. je pa bil dovolj pozno, se ti ne zdi. ne bi rekla, če bi bil ob 21h ali tam okoli, tako so pa samo tavroči privrženci ostali pokonci (ok pa ti, nespečnica, ampak ne bi rekla, da je bila ciljna publika nespečneži)

Marija, a pol bi ti rajš pornografijo? Kaj te je pa tako zmotilo?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close