Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Fenomen Tina Maze!

Fenomen Tina Maze!

Za koga pa navijaš ti?! :/
Z tvojega vidika razmišljanja, bi lahko tudi mali povprečen človek glede tega kaj konkretno storil, začel bi pri sebi, pa vseeno ne začne, ker eno razmišlja in si želi, čisto drugo dela. Recimo na nek način soustvarjamo in služimo temu svetu, da posegamo po tistem, kar nam svet ponuja in za te minljive stvari delamo celo svoje življenje, pa recimo lahko bi imeli drugačno življenje, ne bi se pač vozili z avtomobilčki, ne bi potrebovali vsega tega kemičnega sr@nja, ne bi posegali po toliko oblek koliko pač imamo in po mnogo čem ostalem, lahko bi se zadovoljili z minimumom, pa bi tudi pohlepne hobotnice tudi po nas minimalno udarjale, po revežih pa še bolj manj in kdo bi lahko vzpostavil red in ravnovesje na tem svet, če ne ti, jaz in še vsi ostali, če bi se hoteli le nečemu odreči in od sebe prvo začeti, pa vseeno ne…
Ostane nam samo besede, slike in puste želje po nečem lepšem za vse skupaj, ampak to je še vedno sebično navijanje za samega sebe….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close