feminizem uničuje življenja
Jej, jej meščan. Tu gor ne vidim nobene pobesnele feministke pa razočarane gospodinje tudi ne, vsaj po odgovorih na tvojo temo ni slutiti, da bi katera spadala v to kategorijo. Je pa en fukfehtar: meščan, ki kljub temu, da ima punco, razmišlja o podiranju ‘prijateljice’ .
Lep pozdrav od pristne nemeščanke :), ki ne razume kaj je tu gor feminističnega in še manj razume, zakaj razmišljaš o skoku čez plot s svojo ‘prijateljico’, ki jo opravljaš in ponižuješ na MON-u?
Zgleda, da nemeščani nismo tako pametni, da bi to razumeli.
Ti se imaš za alfa samca?
Alfa samci s ene bojijo samozavestnih žensk. In ne razmišljajo, dabi varali svojo punco.
Daj, ženske so ti čist prav napisale, samo napihuješ se nekaj, kot žaba, v bistvu te pa muči, da te ta dotična ženska ni šlivila 5 posto, ko je bila mlajša.
Spet nekaj novega – ženske nad 25 let so drobtine 🙂
Samo nekoč se boš pa moral ponižati in pogoltnit tud drobtino. Tvoja punca ne bo večno pod 25. Tebi se bodo pa tudi začeli lasje redčiti.[/quote]
Drobcena, kot drobtinica. A ni to ljubkovalno? :)))
Saj če imaš denar, si lahko 80-letnik in se lahko ukvarjaš z 20-letnice. Samo problem je v tem, če je denar edino, kar lahko (po)nudiš ženski, ker to privlači točno določen tip žensk. Ta tvoja “nesojena nevesta” očitno ni taka, pa jo je treba z nečim razvrednotiti, da se bolje počutmo v svoji mizeri, a ne?
Robi, eni imamo pač intelekt, šarm in smisel za humor, a ne? 🙂 To grejo najstnice na naju kot muhe na drek, da se jih otepaš … pahaha :)))
Ne meščan ni mariborčan.:)
Res je sicer, da ima tudi mariborčan “kriterije” glede starosti žensk, ki so za njega zanimive oz. s katerimi se sploh ukvarja; ampak je za razliko od tega malomeščana bolj inteligenten, razgledan in ne stresa takih neumnosti.
Sicer pa se je mariborčan oglasil tudi v tej temi in je temu malomeščanu “povedal kar mu gre” 🙂
Mariborčan ima trenutno čas samo za eno čist posebno punco.:)[/quote]
Ja, bravo za mariborčana… čestitke.:)
Zdaj pa to posebno punco le razvajaj in pazi na njo, saj “posebnih” ne srečaš kar tako.:)[/quote]
Ti nisi nič posebna, si kot ostale? Lahko bi si kodrčke navila s fru fru frizurco, da bi malo izsstopala? 😀
Pajki, pa kje najdeš takšne!? Kje najdeš toliko takšnih, da napišeš ponavadi? :)[/quote]
To je zato, ker samo med urbanimi kvazi lepotičkami išče.
Tudi ta stavek ga razgalja:
“Je prav osvežujeoče spoznati kakšno, ki zna povedati še kaj drugega, kot s katerim prfumom se šprica. “
No, morda mu slednja zaupa, da je njena kozmetičarka za brazilsko depilacijo, rabljen avto kupila…
Forum je zaprt za komentiranje.