feminizem uničuje življenja
Danes sem se po dolgem času srečal s prijateljico (še iz mladosti, ni panike) na kavi in res nisem mogel verjeti, kaj vse mi je povedala. Njen zaročenec, s katerim sta že 8 let skupaj je razdrl zaroko in jo zapustil. Ženski se že čisto meša, ima neke blodnje o tem, da bi za pusta nosila kar poročno obleko, ki jo je že imela kupljeno. Pri 29 letih je ostala brez vsega, naredila pa je vse to kar je od nje zahteval feminizem, s fantom sta potovala, nista se ustalila, pridobila je doktorat iz umetnostne zgodovine ali nekaj takega, službe pa ne more dobiti.
Feminizem uničuje življenja, dobesedno. Saj bi jo podrl, ampak se pozna z mojo punco.
In tako prijatelj iz mladosti nima nobenega pametnega nasveta, sočutja in tolažbe za prijateljico. Misliš, da je edino, kar pogreša, tvoj skok? Mogoče se ji ti smiliš.
Bi imela tvoja kaj proti, če jo povabita na kavo in malo poklepetate? Sicer pa je še mlada, videla je veliko sveta, bila svobodna kot ptička in se izobrazila v svojo korist, česar ji nihče ne bo mogel nikoli vzeti. v bistvu je bogata. Drugega bo pa hitro našla, saj se je tudi ona tega po 8. letih že preobjedla, pa si ne prizna.
Sem ji že rekel, da mora iti na kak tečaj kuhanja. Gospodična namreč ne zna kuhati. Avtomatsko minus točke.
Nekateri malo živite v namišljenem svetu. Saj ima še možnosti, ne pravim. Ampak te so že manjše. Ženska začne takoj po 25. rojstnem dnevu izgubljati na vrednosti. In ona je 29. Še malo pa se ji bodo začele delati gube in izgubila bo dober videz. Potem pa je vsega skupaj konec.
Dragi meščan, vidim, da se v svoji koži dobro počutiš in si povsem prepričan v svoj prav in svojo kompatibilno partnerico. To prijateljico si pa na žalost slabo ocenil. Glede na to, kako je izobražena, se kuhati niti ni hotela naučiti, ker meni, da bo imela takega, ki jo bo ali stregel, ali se bo sproti preko kulinarike.net naučila ali pa bo do otroka hodila ven jest. Tudi doma so ji najbrž rekli, draga naša dojenčica, ti se samo uči in lepo imej, mi bomo pa že vse ostalo naredili. Njen svet je specifičen in zdaj bo pač v lovu za g. pravim, kar pa ti ali tebi podoben niti slučajno nista. Dober si za poslušalca, pa malo za spogledovanje, da oceni, če je všečna… Išče se zelo fejst izobraženec, ljubitelj potovanj in umetnosti, situiran, samski in mogoče ljubitelj otrok.
Meni vesoljno znanje kuhanja in obvladanja vsega živega sploh ni nič drugega prineslo, kot celotno razvajeno družino z moje strani. Me pa veseli, da ste še takšni, ki to opazite. 🙂
Iz tvojega pisanja lahko razmerem samo to, da bi jo ti rad podrl oz. si mislil, da sedaj je pa prišel tvoj čas in boš končno ahko dobil tisto, kar si si vedno želel. Ker več kot očitno te ta prijateljica nikoli ni šmirglala. Sedaj pa bedarije pišeš in se smešiš, ker sploh ne veš kaj feminizem je in ker uživaš v njeni nesreči.
Čeprav moje osebno mnenje, da to kar si napisal nič ni res, al pa je resnica daleč od tega.
Jaz bi rekla, da si ti bedak na2 in nisi meščan ampak malomeščan.
Iz tvojega pisanja lahko razmerem samo to, da bi jo ti rad podrl oz. si mislil, da sedaj je pa prišel tvoj čas in boš končno ahko dobil tisto, kar si si vedno želel. Ker več kot očitno te ta prijateljica nikoli ni šmirglala. Sedaj pa bedarije pišeš in se smešiš, ker sploh ne veš kaj feminizem je in ker uživaš v njeni nesreči.
Čeprav moje osebno mnenje, da to kar si napisal nič ni res, al pa je resnica daleč od tega.
Jaz bi rekla, da si ti bedak na2 in nisi meščan ampak malomeščan.[/quote]
Saj meščani ne znajo podirat dreves, mogoče bi v mesnem parku znal kako mlado lipo podsekat ali pa trhel hlod prevrnit. 🙂
Iz tvojega pisanja lahko razmerem samo to, da bi jo ti rad podrl oz. si mislil, da sedaj je pa prišel tvoj čas in boš končno ahko dobil tisto, kar si si vedno želel. Ker več kot očitno te ta prijateljica nikoli ni šmirglala. Sedaj pa bedarije pišeš in se smešiš, ker sploh ne veš kaj feminizem je in ker uživaš v njeni nesreči.
Čeprav moje osebno mnenje, da to kar si napisal nič ni res, al pa je resnica daleč od tega.
Jaz bi rekla, da si ti bedak na2 in nisi meščan ampak malomeščan.[/quote]
Saj meščani ne znajo podirat dreves, mogoče bi v mesnem parku znal kako mlado lipo podsekat ali pa trhel hlod prevrnit. :)[/quote]
Hehehe… res je, pa ne samo, da ne znajo, nimajo priložnosti. Zato pa potem postanejo malo(meščani), zagrenjenci, zafrustriranci …..
Mogoče kakšen trhel hlod bi ta meščan še podrl, za mlado lipo…. ne verjamem, še blizu ji ne bi mogel.:)
Nak. Ženska je lahko vredna vse več in več. Dobesedno. ;)[/quote]
Vse odvisno od cifre na njenem bančnem računu…:)[/quote]
A na NLB ali si mislil kakšno Swiss bank? :)))
ps; Zakaj misliš, da so banke najvarnejša naložba?
Nak. Ženska je lahko vredna vse več in več. Dobesedno. ;)[/quote]
Vse odvisno od cifre na njenem bančnem računu…:)[/quote]
Ponavadi je obratno, da ženske gledajo cifro na bančnem računu moškega, moški pa cifro na EMŠO-ju ženske. 🙂
Robi, imaš motorno žago, greva kaj podrt na črno? 😀 Tam so baje takšne goščave pri Bibitki, vse zaraščeno. 🙂
Če ne bi bilo feministk, danes ženske ne bi imele volilne pravice, še vedno bi bile sužnje moških- tako, da so zeloooo dobrodošle. Meščan -omenil si, da gospodična ne zna kuhati. Jaz poznam kar nekaj moških, ki si pri 30 letih ne zna jajce speči, ne zna prižgati pralni ali pomivalni stroj in kar nekaj takih poznam, ki so še pri mami doma (mama hotel)- avtomatično MINUS točke. Tako, da ti svetujem, da naj bo dotična gospodična samo tvoja prijateljica- ti pa si poišči žensko, ki ti bo stregla od spredaj in zadaj- aja pa veliko sreče!!!
Vse odvisno od cifre na njenem bančnem računu…:)[/quote]
A na NLB ali si mislil kakšno Swiss bank? :)))
ps; Zakaj misliš, da so banke najvarnejša naložba?[/quote]
Vseeno katera banka…:)
Poznaš kakšno bolj varno naložbo ?
Razen, če misliš na zlato….
Samo električno….Če njen nič ne podira, bova pač midva…:)
Hehehehehe, poglejte te pobesnele feministke, razočarane gospodinje in obupane moške fukfehtarje, ki z bambijevimi očmi gledajo, če se bo kaka drobtinica odkotalila z mize tudi zanje. Poglejte kako me psihoanalizirajo. Ne skrbite vi zame, jaz se imam čisto dobro, pa saj ne da je to splho pomembno, in tudi ne razmišljam o vseh teh čudaškostih, ki mi jih želite naprtiti.
Forum je zaprt za komentiranje.