erotičen sms
Evo, na hitrico,
Opaja me sladki vonj tvojega kipečega telesa in prebuja v meni gorečo željo po tvojih dotikih. :)))
.. in ne pozabi zraven pripisati “by Matjazko” in mojo telefonsko :))[/quote]
Emmm, eno tehnično vprašanje – kako pa lahko on na “drugi strani žice” ovohava njeno kipeče telo?[/quote]
Nekateri pravijo, da lahko s srcem gledamo, čeprav srce ni organ vida? 😀 Evo, čisto nič nisi pesniško navdahnjena. :))) Antilopa, dobro dišiš, si prišla malo pred tem izpod tuša? S čim si se to naoljila? :)))
Svoje glave ne zmoreš/znaš uporabiti? Težko zastopim osebe, ki iščejo neke verze, razne sms-e po netu, ker sami ne premorejo nobene izvirnosti….če ti je res do nekoga in ti veliko pomeni, besede kar same od sebe stečejo, se ustvari nekaj edinstvenega, kar bo samo vajino.
Razen, če vezo hliniš, potem verjamem, da imaš res problem kaj napisati.
Evo, na hitrico,
Opaja me sladki vonj tvojega kipečega telesa in prebuja v meni gorečo željo po tvojih dotikih. :)))
.. in ne pozabi zraven pripisati “by Matjazko” in mojo telefonsko :))[/quote]
Omg, wtf, lol, ccc….[/quote]
ne omenjaj moje božjesti niti v kraticah, če nisi dobro nazajena na tiča ☻
@matjazko: barok je preminil pred 200 + leti … ravno zaradi takšnih pesmic (kipeče telo!!) pod okni ☺
Evo, na hitrico,
Opaja me sladki vonj tvojega kipečega telesa in prebuja v meni gorečo željo po tvojih dotikih. :)))
.. in ne pozabi zraven pripisati “by Matjazko” in mojo telefonsko :))[/quote]
Omg, wtf, lol, ccc….[/quote]
Saj ti že imaš mojo tel., kaj se razburjaš. :)))
Saj ti že imaš mojo tel., kaj se razburjaš. :)))[/quote]
Ja saj. Malo me je presenetilo, ker sem ta sms že brala:))))). Lahko pošlješ še tistega, saj veš…:). To znanje mora krožiti, ker svet še ni slišal vsega:).[/quote]
Ko bom spet bolan, bom najavil na forumu, da dobim spet kak tvoj SMS; prejšnji zimski me je takoj pozdravil. Vidiš, kak sem zdrav? 😀 Saj bo držalo to še en čas, še ni zbledel. 🙂
Evo, na hitrico,
Opaja me sladki vonj tvojega kipečega telesa in prebuja v meni gorečo željo po tvojih dotikih. :)))
.. in ne pozabi zraven pripisati “by Matjazko” in mojo telefonsko :))[/quote]
Emmm, eno tehnično vprašanje – kako pa lahko on na “drugi strani žice” ovohava njeno kipeče telo?[/quote]
Moj sin trdi, da se po telefonu zavoha, če ga doma čaka dobro kosilo. Zgleda, da je možno 🙂
Jaz bi se bolj zamislila ob kipečem telesu. Kaj je avtor hotel povedati s tem? Da se nezadržno vidno pred njegovimi očmi redim? Samo ena možnost, na zalogi jih imam več.
Kako pa TI to tako dobro veš? Dobivaš vroče sms od sramežljivih poženščenih tipov?[/quote]
Da se z vrelo vodo lahko opečeš, najbrž ne rabit tiščat roke vanjo, da bi to vedel?[/quote]
Veš kak nor občutek je, ko stojiš ob odprtih vratih aviona in čakaš, da boš skočil s padalom.
(Evo, zdaj lahko odkljukaš še eno stvar v življenju, ki ti je ni treba doživeti, ker ti je nekdo povedal, kako je.)
Da se z vrelo vodo lahko opečeš, najbrž ne rabit tiščat roke vanjo, da bi to vedel?[/quote]
Veš kak nor občutek je, ko stojiš ob odprtih vratih aviona in čakaš, da boš skočil s padalom.
(Evo, zdaj lahko odkljukaš še eno stvar v življenju, ki ti je ni treba doživeti, ker ti je nekdo povedal, kako je.)[/quote]
Hvala! 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.