erotičen sms
Murna čitaj, mogoče dobiš kakšno asociacijo..napiši po svoje…
http://sl.wikisource.org/wiki/Pesem_%28Josip_Murn,_2%29
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Murna čitaj, mogoče dobiš kakšno asociacijo..napiši po svoje…
http://sl.wikisource.org/wiki/Pesem_%28Josip_Murn,_2%29%5B/quote%5D
Katenjka, bravo, meni je všeč ta pesem.
Malo bo awkward, če bo ona našla to temo in prepoznala sms…ampak kakor mu drago…
@antilopa, nimam jaz nič pri tem, murn je imel… zdaj bo izpadlo, kot da nama je všeč isti tip moškega, samo jaz toleriram več odtenkov las in oči… 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kaj pa če bi poslal kar link te teme? 🙂 🙂
Bi bejba videla, kako se je fant trudil zanjo. Celo noč ni spal, razmišljal o erotičnem SMSu in potem je končno šel po pomoč v zakladnico znanja, na MON čvek.[/quote]Ah ti zavisten pragmatičen cinik, kateri neki je tvoj originalni nick ali pa ga mogoče še nimaš…take zlobe se ponavadi slej ko prej registrirajo 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kaj pa če bi poslal kar link te teme? 🙂 🙂
Bi bejba videla, kako se je fant trudil zanjo. Celo noč ni spal, razmišljal o erotičnem SMSu in potem je končno šel po pomoč v zakladnico znanja, na MON čvek.[/quote]
Hahah atorv, če ima punca smisel za (h) umor je uspeh zagotovljen 🙂
Kar link haha 😀
Kaj pa če bi poslal kar link te teme? 🙂 🙂
Bi bejba videla, kako se je fant trudil zanjo. Celo noč ni spal, razmišljal o erotičnem SMSu in potem je končno šel po pomoč v zakladnico znanja, na MON čvek.[/quote]Ah ti zavisten pragmatičen cinik, kateri neki je tvoj originalni nick ali pa ga mogoče še nimaš…take zlobe se ponavadi slej ko prej registrirajo 🙂 :)[/quote]
Spoštovana bejba: 1) nisem zavisten, a to ne 🙂 2) pragmatičen sem, to ja 3) nisem zloben torej se po modus ponensu ne bom slej ko prej registriral.
Ah ti zavisten pragmatičen cinik, kateri neki je tvoj originalni nick ali pa ga mogoče še nimaš…take zlobe se ponavadi slej ko prej registrirajo 🙂 :)[/quote]
Spoštovana bejba: 1) nisem zavisten, a to ne 🙂 2) pragmatičen sem, to ja 3) nisem zloben torej se po modus ponensu ne bom slej ko prej registriral.[/quote]Poznaš sklepni račun, ampak ne prav dobro, ker iz tega takega sklepa ni možno izpeljati..ponavadi…ne 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Evo, na hitrico,
Opaja me sladki vonj tvojega kipečega telesa in prebuja v meni gorečo željo po tvojih dotikih. :)))
.. in ne pozabi zraven pripisati “by Matjazko” in mojo telefonsko :))[/quote]Antilopa, a ne da je murn znal lepše pisat, pa tudi telefonskih ni štulil…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Evo, na hitrico,
Opaja me sladki vonj tvojega kipečega telesa in prebuja v meni gorečo željo po tvojih dotikih. :)))
.. in ne pozabi zraven pripisati “by Matjazko” in mojo telefonsko :))[/quote]Antilopa, a ne da je murn znal lepše pisat, pa tudi telefonskih ni štulil…[/quote]
Čakaj malo, katera od vaju zdaj nima moje številke? Mislim, da imata obe? :)))
Pava sreča je tista, ki jo delimo z drugimi. S svojo poezijo lahko osrečim več žensk! 😀
Antilopa, a ne da je murn znal lepše pisat, pa tudi telefonskih ni štulil…[/quote]
Čakaj malo, katera od vaju zdaj nima moje številke? Mislim, da imata obe? :)))
Pava sreča je tista, ki jo delimo z drugimi. S svojo poezijo lahko osrečim več žensk! :D[/quote]Ajj no hvala res…zdaj mi bo spet napovedala vojno..pa komaj sva se spravili…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Spoštovana bejba: 1) nisem zavisten, a to ne 🙂 2) pragmatičen sem, to ja 3) nisem zloben torej se po modus ponensu ne bom slej ko prej registriral.[/quote]Poznaš sklepni račun, ampak ne prav dobro, ker iz tega takega sklepa ni možno izpeljati..ponavadi…ne 🙂 :)[/quote]
Treba je doreči dejstva, ja. Tukaj bi res lahko bila težava s tistimi prijaznimi, ki se prej ali slej registrirajo. Vendar je bilo tukaj implicitno vzeto v ozir domensko znanje o MON čveku, ki kaže, da se nezlobni ne registrirajo. 🙂 🙂
Poznaš sklepni račun, ampak ne prav dobro, ker iz tega takega sklepa ni možno izpeljati..ponavadi…ne 🙂 :)[/quote]
Treba je doreči dejstva, ja. Tukaj bi res lahko bila težava s tistimi prijaznimi, ki se prej ali slej registrirajo. Vendar je bilo tukaj implicitno vzeto v ozir domensko znanje o MON čveku, ki kaže, da se nezlobni ne registrirajo. 🙂 :)[/quote]Nezlobni alias iskreni, za razliko od podmuklih [zlobnih].. ti pa v drugih temah sprašuješ enegaTipa, če je zapecal goldfishevo… pa tudi sicer nekaj mutiš…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.