Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek erotičen sms

erotičen sms

vendar takšen da ni vsiljiv in preveč vulgaren…ima kdo dobrega da je ravno primeren še vedno pa je hot

Murna čitaj, mogoče dobiš kakšno asociacijo..napiši po svoje…
http://sl.wikisource.org/wiki/Pesem_%28Josip_Murn,_2%29

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

iz te moke ne bo kruha

Murna čitaj, mogoče dobiš kakšno asociacijo..napiši po svoje…
http://sl.wikisource.org/wiki/Pesem_%28Josip_Murn,_2%29%5B/quote%5D

Katenjka, bravo, meni je všeč ta pesem.

Wau! Na MON smo dobili “napad” erotično, pardon literarno navdahnjenih čvekačic?

Napiši punca ti imaš tako sočne ustnice da bi jih lizal ure in ure.

Ni vrag da ne bo palilo 😀

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Prepozen za 20 let :). Na tako nakladanje danes nobena bejba ne pali več.

Atorv to je za začetek potem pa zelo počasi naprej : )

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Malo bo awkward, če bo ona našla to temo in prepoznala sms…ampak kakor mu drago…


@antilopa
, nimam jaz nič pri tem, murn je imel… zdaj bo izpadlo, kot da nama je všeč isti tip moškega, samo jaz toleriram več odtenkov las in oči… 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Kaj pa če bi poslal kar link te teme? 🙂 🙂

Bi bejba videla, kako se je fant trudil zanjo. Celo noč ni spal, razmišljal o erotičnem SMSu in potem je končno šel po pomoč v zakladnico znanja, na MON čvek.

Kaj pa če bi poslal kar link te teme? 🙂 🙂

Bi bejba videla, kako se je fant trudil zanjo. Celo noč ni spal, razmišljal o erotičnem SMSu in potem je končno šel po pomoč v zakladnico znanja, na MON čvek.[/quote]Ah ti zavisten pragmatičen cinik, kateri neki je tvoj originalni nick ali pa ga mogoče še nimaš…take zlobe se ponavadi slej ko prej registrirajo 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Kaj pa če bi poslal kar link te teme? 🙂 🙂

Bi bejba videla, kako se je fant trudil zanjo. Celo noč ni spal, razmišljal o erotičnem SMSu in potem je končno šel po pomoč v zakladnico znanja, na MON čvek.[/quote]

Hahah atorv, če ima punca smisel za (h) umor je uspeh zagotovljen 🙂

Kar link haha 😀

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Evo, na hitrico,
Opaja me sladki vonj tvojega kipečega telesa in prebuja v meni gorečo željo po tvojih dotikih. :)))

.. in ne pozabi zraven pripisati “by Matjazko” in mojo telefonsko :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj pa če bi poslal kar link te teme? 🙂 🙂

Bi bejba videla, kako se je fant trudil zanjo. Celo noč ni spal, razmišljal o erotičnem SMSu in potem je končno šel po pomoč v zakladnico znanja, na MON čvek.[/quote]Ah ti zavisten pragmatičen cinik, kateri neki je tvoj originalni nick ali pa ga mogoče še nimaš…take zlobe se ponavadi slej ko prej registrirajo 🙂 :)[/quote]

Spoštovana bejba: 1) nisem zavisten, a to ne 🙂 2) pragmatičen sem, to ja 3) nisem zloben torej se po modus ponensu ne bom slej ko prej registriral.

Ah ti zavisten pragmatičen cinik, kateri neki je tvoj originalni nick ali pa ga mogoče še nimaš…take zlobe se ponavadi slej ko prej registrirajo 🙂 :)[/quote]

Spoštovana bejba: 1) nisem zavisten, a to ne 🙂 2) pragmatičen sem, to ja 3) nisem zloben torej se po modus ponensu ne bom slej ko prej registriral.[/quote]Poznaš sklepni račun, ampak ne prav dobro, ker iz tega takega sklepa ni možno izpeljati..ponavadi…ne 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Evo, na hitrico,
Opaja me sladki vonj tvojega kipečega telesa in prebuja v meni gorečo željo po tvojih dotikih. :)))

.. in ne pozabi zraven pripisati “by Matjazko” in mojo telefonsko :))[/quote]

🙂 🙂 🙂 … teh akviziterjev je danes res na vsakem koraku preveč. Lej ga ti, ta mu hoče kar bejbo maznit!

Evo, na hitrico,
Opaja me sladki vonj tvojega kipečega telesa in prebuja v meni gorečo željo po tvojih dotikih. :)))

.. in ne pozabi zraven pripisati “by Matjazko” in mojo telefonsko :))[/quote]Antilopa, a ne da je murn znal lepše pisat, pa tudi telefonskih ni štulil…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Evo, na hitrico,
Opaja me sladki vonj tvojega kipečega telesa in prebuja v meni gorečo željo po tvojih dotikih. :)))

.. in ne pozabi zraven pripisati “by Matjazko” in mojo telefonsko :))[/quote]Antilopa, a ne da je murn znal lepše pisat, pa tudi telefonskih ni štulil…[/quote]

Čakaj malo, katera od vaju zdaj nima moje številke? Mislim, da imata obe? :)))
Pava sreča je tista, ki jo delimo z drugimi. S svojo poezijo lahko osrečim več žensk! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Antilopa, a ne da je murn znal lepše pisat, pa tudi telefonskih ni štulil…[/quote]

Čakaj malo, katera od vaju zdaj nima moje številke? Mislim, da imata obe? :)))
Pava sreča je tista, ki jo delimo z drugimi. S svojo poezijo lahko osrečim več žensk! :D[/quote]Ajj no hvala res…zdaj mi bo spet napovedala vojno..pa komaj sva se spravili…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Spoštovana bejba: 1) nisem zavisten, a to ne 🙂 2) pragmatičen sem, to ja 3) nisem zloben torej se po modus ponensu ne bom slej ko prej registriral.[/quote]Poznaš sklepni račun, ampak ne prav dobro, ker iz tega takega sklepa ni možno izpeljati..ponavadi…ne 🙂 :)[/quote]

Treba je doreči dejstva, ja. Tukaj bi res lahko bila težava s tistimi prijaznimi, ki se prej ali slej registrirajo. Vendar je bilo tukaj implicitno vzeto v ozir domensko znanje o MON čveku, ki kaže, da se nezlobni ne registrirajo. 🙂 🙂

Hej! Jaz tud hočem številko. 🙂 🙂 🙂

Matjažko, ti jim boš pisal pesmi, jaz si bom pa srčece hladil pri njih

Poznaš sklepni račun, ampak ne prav dobro, ker iz tega takega sklepa ni možno izpeljati..ponavadi…ne 🙂 :)[/quote]

Treba je doreči dejstva, ja. Tukaj bi res lahko bila težava s tistimi prijaznimi, ki se prej ali slej registrirajo. Vendar je bilo tukaj implicitno vzeto v ozir domensko znanje o MON čveku, ki kaže, da se nezlobni ne registrirajo. 🙂 :)[/quote]Nezlobni alias iskreni, za razliko od podmuklih [zlobnih].. ti pa v drugih temah sprašuješ enegaTipa, če je zapecal goldfishevo… pa tudi sicer nekaj mutiš…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Nezlobni alias iskreni, za razliko od podmuklih [zlobnih].. ti pa v drugih temah sprašuješ enegaTipa, če je zapecal goldfishevo… pa tudi sicer nekaj mutiš…[/quote]

Kaj je narobe z vprašanjem?

Evo, na hitrico,
Opaja me sladki vonj tvojega kipečega telesa in prebuja v meni gorečo željo po tvojih dotikih. :)))

.. in ne pozabi zraven pripisati “by Matjazko” in mojo telefonsko :))[/quote]

Emmm, eno tehnično vprašanje – kako pa lahko on na “drugi strani žice” ovohava njeno kipeče telo?

ohh kaj bi ti delal … po vsem tvojem teleščku

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close