epilacija
Pozdravljene,
prosila bi vas za en nasvet. Že vnaprej hvala za vse vaše predloge. Zanima me, kje v centru Ljubljane je po vaših izkušnjah kvaliteten kozmetični salon, kjer bi si lahko s pomočjo epilacije odstranila dlake nad zgornjo ustnico?
Čez koliko časa je treba postopek ponoviti? Mi morda svetujete še kakšen (po vaših izkušnjah) preverjen način odstranjevanje te “nadloge”.
Hvala in LP!
Epilacijo izvajajo danes že vsi kozmetični saloni, postopek je dokaj dolgotrajen in boleč, sama hodim na tri tedne (približno toliko časa potrebuje dlaka, da spet zrase), kolikor mi je kozmetičarka povedala, je pa potrebno hodit ene dve leti, da se trajno znebiš dlak. Torej – ni dovolj da greš enkrat, ampak moraš kar redno hodit nekaj časa, preden je vse skupaj trajno. Je pa kar boleče, ampak če je res trajno, se izplača potrpet.
Srečno.
Forum je zaprt za komentiranje.