Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Enost – Znanost ali ideologija

Enost – Znanost ali ideologija

Ne vem – meni deluje skrajno zatežen in zato sem tudi izpostavila včeraj svoj pomislek, če je on kateri ženski všeč (in s tem nisem mislila nase), da me naj koklja brcne. Sicer pa me ne zanima ali lahko gre s kom na kavo ali ga vse povprek zavrne, na tem portalu se ne dokazuje ravno kot nek kaliber po katerem bi vzdihovala cela ženska vrsta (morda tudi kakšen tipček). Naj kar veselo bere Junga in si dela utvaro, da bo s tem nekega ((pre)poznega) dne odrešil svoj sporen pogled na ženske. Z njim na kavo? Tudi, če vsi tipi izumrejo ne. Prinsess28, ti verjetno tudi ne bi šla, ali?[/quote]

Jaz bi šla takoj z njim na kavo. Tip je sigurno luštkan, izjemno inteligenten, pa še hecat se zna. No, ker sva oba v zvezi, ga ne bom zapeljevala, vreden pa je kavice in še kaj več, saj se ve tisti stari rek, da se za dobrim konjem praši. 🙂

Zato se je pa mnogokrat bolje umakniti, kot pa zapravljati čas z nekom, ki je konstantno na robu z marsičim (v osnovi pa s samim seboj).

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Kaj je zdaj to, tri babe na kupu? Madonca, če ne boste pazile, se lahko utrga ta vaš temen oblak, pa bo deževalo z bliskanjem, divjim šviganjem strel, bučnim grmenjem in debelo točo kot na sodni dan? 😀 Po drugi strani pa če pomislim 3+1, in seveda malo več domišljije pri vas, hm, ni slaba kombinacija, bi lahko kaj skuhali skupaj, če niste že povsem iz vaje… 😀

Kar tri samske se morate združiti, da bi pokorile Kralja Matjaža? :))) Ne morete me premagati, ker imam trdo žezlo! 😀

Ni naključje, kaj vas dela družne, povezuje vas to, da vam manjka prijetna, topla moška roka, ki boža, stiska in objema.
Namreč če tega ni, bolj ko prihajate v leta, bolj ste zamorjene in čemerne s čudnimi čustvenimi izpadi, neopredeljenimi razpoloženji in nihanji. To ni dobro, če izgubite svojo ženstvenost in omiko, je še težje dobiti moškega. 😉

Ali pa je to izhaja iz moje nevednosti spet, ker se ne spoznam na nosečnost, tudi o predmenstrualnem sindromu ne smem pisat, kaj šele sodit? Če je tako, se globo opravičujem, čeprav mi je malo čudno da bi trajal cel mesec. 😀
Sem pa nekje bral, da že prisotnost moškega menda omili menstrualne krče, ker testosteron ima svoj učinek na vas, podobno kot luna! Samcie nimate na dosegu testosterona, ampak začuda ga pa izražate, jaz takrat ponavadi vzamem sekiro in grem cepit bukovih polen, ko sem slabe volje. Poskusite!

Malo se popravite, tako da šparate s kačjimi jezi, da ne boste po svoji neumnosti in zaradi svojega neprimernega vedenja odgnale takšnih dobrih partij, moških, ki so prijetni, prijazni, poduhovljeni in šarmanti kot jaz. 😀 Zdaj pa čakam na kopico komplimentov, laskanj in pohval, da se mi odkupite. Ker vsak kralj ima veliko srce, zato odpušča. :)))

Dekleta, ne poznate Štajercev, še manj pa ptujskih kurentov – kosmati, divji in z velikimi zvonci. Ko bi vas en tak dobil v roke, bi pa obmolknile za vedno!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne vem – meni deluje skrajno zatežen in zato sem tudi izpostavila včeraj svoj pomislek, če je on kateri ženski všeč (in s tem nisem mislila nase), da me naj koklja brcne. Sicer pa me ne zanima ali lahko gre s kom na kavo ali ga vse povprek zavrne, na tem portalu se ne dokazuje ravno kot nek kaliber po katerem bi vzdihovala cela ženska vrsta (morda tudi kakšen tipček). Naj kar veselo bere Junga in si dela utvaro, da bo s tem nekega ((pre)poznega) dne odrešil svoj sporen pogled na ženske. Z njim na kavo? Tudi, če vsi tipi izumrejo ne. Prinsess28, ti verjetno tudi ne bi šla, ali?[/quote]

Jaz bi šla takoj z njim na kavo. Tip je sigurno luštkan, izjemno inteligenten, pa še hecat se zna. No, ker sva oba v zvezi, ga ne bom zapeljevala, vreden pa je kavice in še kaj več, saj se ve tisti stari rek, da se za dobrim konjem praši. :)[/quote]Zakaj bi ga zapeljevala, saj včasih je kava samo kava ali kako je že freud rekel, ne spomnim se točno, po novem berem junga ccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Katenjka, deluješ kot zmedena samica, Cankar je rad srkal kavo, ki mu jo je skuhala mati, Freud pa je bil ljubitelj cigar. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Robi popravi to citiranje, jaz nisem nikjer napisala, da bi šla z njim na kavo. To je menda nezavedno napačno citiral, ne vem zakaj, Skodelica kave mi je pa bila všeč, in cankar nasplošno mi je všeč, ne vem zakaj, ko grem na rožnik, vsakič mislim nanj, pisati je znal, živeti pa ne. Jaz ne znam nič od tega–

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Vse to kar si zgoraj natvezil, si lahko od mene kvečjemu narišeš, upam da še barvice imaš, če ne ti jih naj mamica kupi pa še en risalni blokec, da ne bo stena počečkana.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ne pretiravati s smislom za humor, nekaterim škoduje (dojemanje)!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zmedena_samica haha, namesto barvic, si pa lahko napihne Ančko, pa jo pelje na večerjo, samo vrtnic s trnjem ne sme kupiti da ne bo psssssssssss

Ni ga dovolj v hlačah, da bi podaril vrtnico, še večerjo si bo revca morala sama plačati.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ji jo bo pa narisal z voščenkami.

Koliko pozornosti sem deležen v tej uri strahov. Da niste kakšni sukubusi ali pa furije, te so menda krive za mokre sanje pri moških. Menihi so se bičali za pokoro, kaj pa naj jaz storim, če me bo katera preganjala v sanjah? 😀 Pod vzglavnik si bom dal križ in žegnano vodo za vsak primer.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pazi da Ančke ne pomendraš pod vzglavnikom, saj veš kak ima tanko plastiko.

Tvojega ti tudi nisi ali pa ne znaš uspavati, če se ob polnoči pogovarjaš tu z nekimi čudaki,:) kot pa da bi se privila ob toplo moško telo. 😀 Če bi imel zdajle jaz dekle ob sebi, sploh ne bi pisal, ker mi ne bi bilo dolgčas. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

In zakaj je nimaš?

Saj imaš Ančko ob sebi, svečo ji daj notri da se bo začela topiti, pa se potem lahko priviješ tesno ob njo.

Matjazko se sploh ne opira na smiselnost neke filozofije. Ali pa se, dokler mu ugaja. Ko pa se več ne ujema z njegovo predstavo, pa začne kritizirati avtorja te filozofije. Tako je pripravljen obsodit krščanstvo, pa Milivojeviča, celo Robija in mene in tudi tebe, če poveš kaj mimo njegovega mnenja. Vse prepozna. Le sebe ne.
Dokler je mnenje podobno njegovemu, se še argumentirano odziva na filozofijo samo, ko pa se več ne ujema z njegovi pogledi, pa se začne osebno obračunavanje. Kar ni logično a ne. Zakaj ne ostat pri filozofiji, zakaj je treba etiketirat avtorja? Govorimo o pogledih, ne o avtorjih določenih pogledov. Zakaj torej preusmeriti komunikacijo drugam? Pred čem bežati? Zakaj se ne soočiti argumentirano ali pa preprosto dovoliti drugemu, da ima drugačen pogled, brez da ga obsodimo in s tem “ponižamo”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Matjažko, hvala ti za dobro razpoloženje navsezgodaj, ki ga s svojimi humornimi biserčki ustvariš ob branju tvojega prispevka. Punc se pa nič ne boj, če te malo pičijo, malček strupa baje celo blagodejno deluje!

Ups! A je to ta ista princeska, ki je nekje drugje pisala o silni kozmični ljubezni in podobne visokoleteče misli? A zdaj se je vse to zreduciralo na prostaškosti, ki jih še v oštariji ne čuješ vedno…

Latissa, je matjazko undercover:)

sem tudi jaz pomislila, da ste klonirane Katenjke, ker ona Matjažka ljubi in sovraži, pa se je lahko v ta namen razširila na več front. Drugače pa meni je Matjažko fejst dečko, kot Robi, Marko itd., tudi če je piker, popestri dogajanje in to mi je meni všečno.


Mogoče pa bi res rad šel s tabo na kavo…Če sta že tako dolgo virtualna prijatelja. 🙂


Mogoče pa bi res rad šel s tabo na kavo…Če sta že tako dolgo virtualna prijatelja. :)[/quote]

Bržkone je problem nekje drugje, menda ker nočem iti. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Zato, ker ti melješ svoje v nedogled…:)

Napisal sem, da bi rad od tebe nek konkreten argument, ne pa samo kritiziranje in pisanje, da je to neka neumnost….
Nekaj zavračaš, pa ne veš zakaj zavračaš…Kar po drugi strani pomeni, da v nekaj veruješ, pa ne veš zakaj veruješ ali verjameš.

Ali se pa bojiš iti:)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close