energetika
Pozdravljeni,
ali kdo ve sledece. Dobila sem poracun za energetiko,in sicer preplacali smo 180 evrov. Poracun sem dobila ta teden.
Prejsnja poloznica za tekoci mesec pa je 50 evrov, na njej je sicer datum rok placila 22.5,sedaj pa ne vem ali je to poloznico potrebno se plačati, ali se to avtomatsko odsteje od tega,kar smo poplacali?
ali kdo ve?
Hvala za odg,
Katja
Forum je zaprt za komentiranje.