ena pleskarska :)
Zivjo!
Upam da mi bo znal kdo pomagat.S fantom namrec zeliva prebeliti sobo in predlagala sem oranzno-rdeco barvo, ne vem kako naj povem nekako v barvi tistega lepega soncnega zahoda ki ga vidite na morju:).In kje je tu problem?Tu, da sva ocitno tako smotana da ne veva katere barve naj zmesava za to barvo???!!Poskusila sva samo z rdeco pa pride pinki, sva dodala rumeno pa pride se bolj pinki pa se malo vec rdece pa pride temna pinki na vsak nacin noce bit temno oranzna.PLISSSSS pomagita k zdej mava ze kodrlajsasto, pa nocm v takm zvet.
Tako kot so ti že svetovali. Idi v štacuno, kjer mešajo barve, izberi, počakaj da namešajo, in odnesi. Pod črto pride ceneje kot če delaš poskuse doma.
Upam, da nisi šla doma kar od začetka tonirat cele količine barve, ampak da delaš poskuse v plastičnem kozarčku. No ja, v skrajnem primeru boš imela pač pink predsobo ali pa špajzo. Tam je itak ponavadi bolj malo prostih sten, pa kaka divja barva ne pride toliko do izraza.
Forum je zaprt za komentiranje.