ena o usodi
kolegica in moja sestra pravita, da je dobra, samo dober dan mora imeti (baje ima zdravstvene težave).
Jaz sicer pri njej nisem bila, sem pa zelo jezna nanjo, ker je moji sestri rekla, da jo z možem ne marava itd. To sploh ni res!!! Svojo mlajšo sestro imam rada iz dna srca, vse bi storila zanjo, vedno ji vse oprostim, če mi kaj ušpiči. Vedno ji bom stala ob strani, pa je skoraj prišlo zaradi šlogarice do razdora v familiji. Rekla je tudi, da bi najin oče moral umreti ene zelo zoprne smrti, pa ni bilo hvalabogu nič iz tega.
Kljub temu na take neresnice obe kar pozabita in bi spet šli k njej.
Irena
Forum je zaprt za komentiranje.