Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Emporium

Emporium

A so že končali s prenovo? Nujno si moram namreč kupiti kopalke, a se splača iti v Emporium? Kakšen nasvet kje bi jih lahko dobila?

Hvala in lep dan!

Hja, v soboto še ni bilo nič od spodnjega perila in kopalk. V Atlantisu imajo lepe in normalne cene.

A v Atlantisu imajo tudi trgovino????

S kopalkami ja.

Tudi jaz sem v petek doživela šok, ko sem ugotovila, da v Emporiumu ni oddelka s perilom. V LJ sem cca 1x do 2x na leto ina takrat si privoščim kak lep kos perila. No, zdaj sem “fertik” ze eno leto :-(.

Živi in pusti živeti

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close