Dvojna merila glede ženskih in moških dejanj
Jaz sem, vsi pa niso. Ne vem, kaj boste, jaz zase vem. :)) Vem, da ne bo nezaželen. 🙂
Eni zdaj uživajo, kasneje pa se sprašujejo, kje za vraga so imeli v glavo, ko jih določeno uživanje pripelje do določenih težav. Recimo nezaželjena nosečnost ali pa prometna nesreča zaradi “uživanja” alkohola itn. Potem pa še okolica kaj pove na to in jim kar naekrat veliko pomeni to, kar ima okolica za povedat. ;)[/quote]
Daj malo bolj optimistično gledat na svet, lepo te prosim. Niso povsod okoli tebe same zarote.
Vse se prej ali slej razve. Mi pa ni jasno, da ti je hujša sramota seksati s samskim kot to, da bodo ljudje vedeli, da to počneš s poročenim. :)))[/quote]
Antilopca, spet te je nekdo nafarbal, si nekam hitro prijela za tole provokativno navrženo kost? :)))
Forum je zaprt za komentiranje.