Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Dvojna merila glede moških in ženskih pritoževanj…

Dvojna merila glede moških in ženskih pritoževanj…

Kolikokrat se kdo na forumih pritožuje glede svojega partnerja ali partnerice… Zakaj ženske, kadar se moški pritoži čez partnerko ali ženska čez partnerja, vedno za nezadovoljstvo krivijo izključno moške? Če se moški pritožuje, je jamrač, ki si ženske ne zasluži, če jamra ženska, je to zagotovo upravičeno in je predobra zanj.

Hahah to sem tudi jaz opazil 😀

Joj te babe haha 😀

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

To ne počnejo samo ženske uporabnice, moški uporabniki v “srečnih” zvezah so še hujši od njih.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ja, saj vemo, zakaj se ti “srečni zavezanci” tako trudijo ugajati vsaki, ki jim nameni par sekund pozornosti…

Kaj pa ta plat kovanca, da se sploh Ne trudijo in da takšni pač so? Da ni point v ugajanju.

ps: katastrofa od teme, izrečeno brez dvojnih meril 😛

Potrudijo se oni takšni pač biti. Brez skrbi, poznamo priliznjence tudi v živo.

Takšni “prilizovalci” se med sabo takoj zavohate – v živo ali tu gor :))

In to bi me naj skrbelo? Bože mili…..

Kaj pa ta plat kovanca, da se sploh Ne trudijo in da takšni pač so? Da ni point v ugajanju.
[/quote]
Ravno v tem je problem, ker dejansko so takšni. Tradicionalisti niso sposobni pogledat kaj je na drugi strani kovanca, ne glede na to kaj jim pomoliš pred nos, bodo vstrajali pri svojem. To je tako, kot da bi vernika poskušal prepričati, da bog ne obstaja, itak veš, da ne bo rezultatov, ker je že spran, pa preneumen, da bi se lahko kdaj spremenil.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kolikokrat se kdo na forumih pritožuje glede svojega partnerja ali partnerice… Zakaj ženske, kadar se moški pritoži čez partnerko ali ženska čez partnerja, vedno za nezadovoljstvo krivijo izključno moške? Če se moški pritožuje, je jamrač, ki si ženske ne zasluži, če jamra ženska, je to zagotovo upravičeno in je predobra zanj.[/quote

Ehhh, eni še vedno živite v socializmu …
Za vse se ne uporabljajo “ista” merila.

snami si plašnico, prevezo preko oči … preberi še kaj drugega kot svoje nebuloze …

galaksija, vesolje … dajejo več možnosti za oblikovanje mnenja ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Da se ne pritožujejo po forumu, saj je vendar logično. :)) In potem se nihče ne pritožuje. Si predstavljaš? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz pa ne vem :/
Daj razsvetlite še mene 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Jaz pa ne vem :/
Daj razsvetlite še mene ;)[/quote]

Tebe ni moč razsvetlit… smo probali pa smo obupali 🙂

Žal…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Jaz pa ne vem :/
Daj razsvetlite še mene ;)[/quote]Tebe ni moč razsvetlit… smo probali pa smo obupali 🙂

Žal…[/quote]Na čigav žal, moj ali vaš? 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tebe ni moč razsvetlit… smo probali pa smo obupali 🙂

Žal…[/quote]Na čigav žal, moj ali vaš? :D[/quote]

obojni samo da ti ne občutiš tega 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Na čigav žal, moj ali vaš? :D[/quote]obojni samo da ti ne občutiš tega :)[/quote]Eh, je*i ga, življenje ti sčasoma priskrbi trdo kožo…. 😉 :)))

Samo res bi rad vedel zakaj se naj bi ti “srečni zavezanci” tako trudili ugajati vsaki?
A bo kdo povedal, da bomo res VSI vedeli? 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

obojni samo da ti ne občutiš tega :)[/quote]Eh, je*i ga, življenje ti sčasoma priskrbi trdo kožo…. 😉 :)))

Samo res bi rad vedel zakaj se naj bi ti “srečni zavezanci” tako trudili ugajati vsaki?
A bo kdo povedal, da bomo res VSI vedeli? :)[/quote]

Nevem On_

to bote mogli ti pa Marko pa podobni razložit… Ker vi ste tisti izmed MOŠKIH ki konstantno stopite na žensko stran logike in prilagajanja v 90% tem…

Vi pravite oz. trdite in zagovarjate da se moramo moški prilagodit ženski za vsak pizdev drek ker drugače smo mali otroci ipd.

Nekateri tu nimamo pojma zakaj tako ko pa vidimo rezultate kontradiktorne logiki 50tih in 60tih in začetka 70tih generacij 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Eh, je*i ga, življenje ti sčasoma priskrbi trdo kožo…. 😉 :)))

Samo res bi rad vedel zakaj se naj bi ti “srečni zavezanci” tako trudili ugajati vsaki?
A bo kdo povedal, da bomo res VSI vedeli? :)[/quote]

Nevem On_

to bote mogli ti pa Marko pa podobni razložit… Ker vi ste tisti izmed MOŠKIH ki konstantno stopite na žensko stran logike in prilagajanja v 90% tem…

Vi pravite oz. trdite in zagovarjate da se moramo moški prilagodit ženski za vsak pizdev drek ker drugače smo mali otroci ipd.

Nekateri tu nimamo pojma zakaj tako ko pa vidimo rezultate kontradiktorne logiki 50tih in 60tih in začetka 70tih generacij :)[/quote]To si sedaj odprl drugo temo.
Mene samo zanima zakaj bi se ti ljudje trudil ugajat vsaki? Kaj naj bi imeli od tega, da vsaki ugajajo? Pa še v vezah so…. 😉
Ni logike… :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Eh daj daj, ne pretiravaj, ker potem se sploh ne morem zagovarjat. :))
Če se tebi zdi, da se vedno najdeš v temah, kjer zagovarjam(o) ženske, potem zna bit kaj na tem, da si preveč neprilagodljiv.
Zase prav dobro vem, da so teme, kjer zagovarjam ženske oziroma največkrat ne zagovarjam sploh nikogar, ampak vsakemu nekako skušam povedati, da bo moral težavo tako ali dugače rešiti sam (pri sebi) oziroma sam skupaj s partnerjem, pri čemer pa spol sploh ni pomemben. S prelaganjem reševanja težav na drugega gotovo ne rešiš ničesar. Dobro je imeti partnerja, ki je pripravljen prevzemati odgovornost nase. Če se najdeta dva takšna, ki to odgovornost le prelagata, imata problem, ki ga morata rešiti oba. Vsak sam pri sebi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nevem On_

to bote mogli ti pa Marko pa podobni razložit… Ker vi ste tisti izmed MOŠKIH ki konstantno stopite na žensko stran logike in prilagajanja v 90% tem…

Vi pravite oz. trdite in zagovarjate da se moramo moški prilagodit ženski za vsak pizdev drek ker drugače smo mali otroci ipd.

Nekateri tu nimamo pojma zakaj tako ko pa vidimo rezultate kontradiktorne logiki 50tih in 60tih in začetka 70tih generacij :)[/quote]To si sedaj odprl drugo temo.
Mene samo zanima zakaj bi se ti ljudje trudil ugajat vsaki? Kaj naj bi imeli od tega, da vsaki ugajajo? Pa še v vezah so…. 😉
Ni logike… :/[/quote]

Je je… polno logike… morda podzavestno delate rezervo če vas se vaša naveliča s tem vašim ugajanjem in dolgočasnostjo… ničkolikokrat videno!

Pa še dosti več… vidim da ti logika dela ful problemov 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Je pa še “ena” logika. Da ti vidiš prilagajanje tam, kjer se sam nisi pripravljen prilagodit, namesto da bi pomislil na to, da smo si ljudje različni in da so eni bolj prilagojeni na nek resen partnerksi odnos, kot drugi. Če tebi nekaj ni všeč in je proti tvojim prepričanjem, to še ne pomeni, da drugi to delajo pod neko prisilo. Ta logika ti ni všeč? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Je pa še “ena” logika. Da ti vidiš prilagajanje tam, kjer se sam nisi pripravljen prilagodit, namesto da bi pomislil na to, da smo si ljudje različni in da so eni bolj prilagojeni na nek resen partnerksi odnos, kot drugi. Če tebi nekaj ni všeč in je proti tvojim prepričanjem, to še ne pomeni, da drugi to delajo pod neko prisilo. Ta logika ti ni všeč? :)[/quote]

Marko to smo že šli skoz… to je itak LAŽ… poznam ogromno vezanih tipov ki ko so sami rade volje priznajo da bi pa jim blo fajn da bi spet kot nekoč šli z nami na celodnevni piknik s kišto piva in na kako košarko pa potem na fešto pa NOČEJO zato ker se jim NEDA potem poslušat doma ženske 2 dni ko bo namuljena al pa gnjavla preden grejo.

To je živa resnica… Skoz moški tehtajo dandanes a se jim bolj splača poslušat glas ženske logike ali lastne… in na žalost se večinoma odloča(te)jo za tisto žensko logiko… in so čimbolj ”pridni” in ”vzorni” v ženskih očeh da je čimmanj kreganje in nejevolje ženske ker se jim enostavno NEDA prenašat tega…

najbolj ironično pa je ko želijo žensko logiko partnerstva (torej naj bo po njeno!) ponotranjit v lastno delovanje… (kot jo je recimo On_)

Torej da se sami PRETVARJAJO ali dovolj dolgo prepričujejo da to pač tak je ali da drugač pač ne moreš delat da potem sami začenjajo verjeti v take zgodbice in delovanje človeškega partnerstva…

Saj ti pa On_ sta svetovni primer tega… obadva zagovarjata teze da mora bit po žensko oz. da če želi moški met partnerko se mora posvetit NJEJ v prvi vrsti… medtem ko je ženski tako delovanje naravno moškemu pač NI in tu je ravno problem… da pride do tega je razlogov ogromno … od rednega seksa, do tega da se jim neda prenašat, tega da mislijo da so končno našli eno in je nebodo zdaj pustli ker se bojijo da bodo sami, do tega da jih družbeni pritisk sili (morda nenamerno a vseeno)…

To je tista zmaga feminizma in vzgoje mater na Slovensko in še mnoge druge družbe…. zaradi te vzgoje ki je izrazito pro-ženska in ne balancirana je proble vedno večih razvez, varanja in vedno težjega iskanja odličnih moških za zvezo…

Dokler bo monogamija vrlina družbe v medijih oz. dokler bodo ženske pričakovale in nezavedno ustvarjale pritisk na moške (z muljenjem slabo voljo, nezainteresiranostjo seksat itd.) da morajo biti družinski cucek ne pa naravni lev/tiger itd. bo stanje takšno kot je in še slabše.

najbolj ironično v vsem tem pa je da so posledično tudi ženske nezadovoljne ker one si še vedno želijo moškega v svoji prvinski ”živalski” podobi… se pravi zabavnega, razigranega, samozavestnega (morda tudi malo samovšečnega) ”neukrotljivega” ”alfa” samca ki pritegne njihovo pozornost in jim da navlaženo mednožje…

Žalostno je samo to da skozi proces partnerstva velika večina moških izgubi to zaradi pro-žensko usmerjenega načina partnerstva (monogamija, ne se it zabavat okrog, pijančevat športat itd.) in potem so posledično same nezadovoljne ker jim postane dolgčas ko je vse po ”njihovo” oz. ko je moški ubogljiv družinski pesek ki je ”skoz” z njo (ker je tako želela) ne gre nikamor (ali skoraj nikamor)

Samo tega si ženske nočejo priznat (pa tudi eni moški) ker potem bi to pomenilo potrebo po spremembi 1 izmed 2 stvareh pri ženskah.

Samo da 1 nočejo druge pa niso sposobne spremenit.

1. Vzgoja novih moških bi morala biti izrazito mačistična (torej delaj kot ti hočeš požvižgaj se na vse ženske na svetu če hočeš nekaj to naredi v okviru zakona seveda da nebo pomote)

no tega ne morejo naredit ker bi se jim upiralo vzgajat otroka tako a od moža pričakovat drugače (da je poslušen in ubogljiv)

2. Spremenit način partnerstva v poligamnost ali pustit popolno svobodo moškemu (z izjemo seksualne)

no tega pa niso sposobne naredit ker se bojijo da je moški z njo samo zaradi seksa. oz se podzavestno počutijo manjvredne če bi moški seksal z 3 drugimi one pa bi kuhale…

Ženske menijo da je njihova edina vrlina v moških očeh spolnost, (kar dostikrat je) ampak kaj to pove o ženskah???

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Je pa še “ena” logika. Da ti vidiš prilagajanje tam, kjer se sam nisi pripravljen prilagodit, namesto da bi pomislil na to, da smo si ljudje različni in da so eni bolj prilagojeni na nek resen partnerksi odnos, kot drugi. Če tebi nekaj ni všeč in je proti tvojim prepričanjem, to še ne pomeni, da drugi to delajo pod neko prisilo. Ta logika ti ni všeč? :)[/quote]Ne pod prisilo, da nekateri to delajo izključno zato, da bi imeli neko korist 😉
Očitno je težko razumet, da je nekdo pač takšen, da ne želi “tekmovat” z nasprotnim spolom in že zato “ugaja” (je mogoče le razumevajoč) kar se “tekmovalcem”, ki iščejo izključno razlog za korist, čudno vidi. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Je pa še “ena” logika. Da ti vidiš prilagajanje tam, kjer se sam nisi pripravljen prilagodit, namesto da bi pomislil na to, da smo si ljudje različni in da so eni bolj prilagojeni na nek resen partnerksi odnos, kot drugi. Če tebi nekaj ni všeč in je proti tvojim prepričanjem, to še ne pomeni, da drugi to delajo pod neko prisilo. Ta logika ti ni všeč? :)[/quote]

Marko to smo že šli skoz… to je itak LAŽ… poznam ogromno vezanih tipov ki ko so sami rade volje priznajo da bi pa jim blo fajn da bi spet kot nekoč šli z nami na celodnevni piknik s kišto piva in na kako košarko pa potem na fešto pa NOČEJO zato ker se jim NEDA potem poslušat doma ženske 2 dni ko bo namuljena al pa gnjavla preden grejo.

To je živa resnica… Skoz moški tehtajo dandanes a se jim bolj splača poslušat glas ženske logike ali lastne… in na žalost se večinoma odloča(te)jo za tisto žensko logiko… in so čimbolj ”pridni” in ”vzorni” v ženskih očeh da je čimmanj kreganje in nejevolje ženske ker se jim enostavno NEDA prenašat tega…

najbolj ironično pa je ko želijo žensko logiko partnerstva (torej naj bo po njeno!) ponotranjit v lastno delovanje… (kot jo je recimo On_)

Torej da se sami PRETVARJAJO ali dovolj dolgo prepričujejo da to pač tak je ali da drugač pač ne moreš delat da potem sami začenjajo verjeti v take zgodbice in delovanje človeškega partnerstva…

Saj ti pa On_ sta svetovni primer tega… obadva zagovarjata teze da mora bit po žensko oz. da če želi moški met partnerko se mora posvetit NJEJ v prvi vrsti… medtem ko je ženski tako delovanje naravno moškemu pač NI in tu je ravno problem… da pride do tega je razlogov ogromno … od rednega seksa, do tega da se jim neda prenašat, tega da mislijo da so končno našli eno in je nebodo zdaj pustli ker se bojijo da bodo sami, do tega da jih družbeni pritisk sili (morda nenamerno a vseeno)…

To je tista zmaga feminizma in vzgoje mater na Slovensko in še mnoge druge družbe…. zaradi te vzgoje ki je izrazito pro-ženska in ne balancirana je proble vedno večih razvez, varanja in vedno težjega iskanja odličnih moških za zvezo…

Dokler bo monogamija vrlina družbe v medijih oz. dokler bodo ženske pričakovale in nezavedno ustvarjale pritisk na moške (z muljenjem slabo voljo, nezainteresiranostjo seksat itd.) da morajo biti družinski cucek ne pa naravni lev/tiger itd. bo stanje takšno kot je in še slabše.

najbolj ironično v vsem tem pa je da so posledično tudi ženske nezadovoljne ker one si še vedno želijo moškega v svoji prvinski ”živalski” podobi… se pravi zabavnega, razigranega, samozavestnega (morda tudi malo samovšečnega) ”neukrotljivega” ”alfa” samca ki pritegne njihovo pozornost in jim da navlaženo mednožje…

Žalostno je samo to da skozi proces partnerstva velika večina moških izgubi to zaradi pro-žensko usmerjenega načina partnerstva (monogamija, ne se it zabavat okrog, pijančevat športat itd.) in potem so posledično same nezadovoljne ker jim postane dolgčas ko je vse po ”njihovo” oz. ko je moški ubogljiv družinski pesek ki je ”skoz” z njo (ker je tako želela) ne gre nikamor (ali skoraj nikamor)

Samo tega si ženske nočejo priznat (pa tudi eni moški) ker potem bi to pomenilo potrebo po spremembi 1 izmed 2 stvareh pri ženskah.

Samo da 1 nočejo druge pa niso sposobne spremenit.

1. Vzgoja novih moških bi morala biti izrazito mačistična (torej delaj kot ti hočeš požvižgaj se na vse ženske na svetu če hočeš nekaj to naredi v okviru zakona seveda da nebo pomote)

no tega ne morejo naredit ker bi se jim upiralo vzgajat otroka tako a od moža pričakovat drugače (da je poslušen in ubogljiv)

2. Spremenit način partnerstva v poligamnost ali pustit popolno svobodo moškemu (z izjemo seksualne)

no tega pa niso sposobne naredit ker se bojijo da je moški z njo samo zaradi seksa. oz se podzavestno počutijo manjvredne če bi moški seksal z 3 drugimi one pa bi kuhale…

Ženske menijo da je njihova edina vrlina v moških očeh spolnost, (kar dostikrat je) ampak kaj to pove o ženskah???[/quote]Mislim Matkic kaj si ti spet spesnil…… 🙂

A tbi ni logično, da ko imaš ženo in celo še otroke, da se z njo/njimi posvetuješ/dogovoriš, če imaš namen it nekam za več dni?
Po tvoje bi se moral pravi mačističen dec, ki si ga ženske želijo, tak divji, sam odločit kdaj in za koliko časa bo šel s klapo z gajbo pira pod roko, od doma?…..

Pa ti res ne vidiš kake nesmisle pišeš? 🙁

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Je pa še “ena” logika. Da ti vidiš prilagajanje tam, kjer se sam nisi pripravljen prilagodit, namesto da bi pomislil na to, da smo si ljudje različni in da so eni bolj prilagojeni na nek resen partnerksi odnos, kot drugi. Če tebi nekaj ni všeč in je proti tvojim prepričanjem, to še ne pomeni, da drugi to delajo pod neko prisilo. Ta logika ti ni všeč? :)[/quote]

Marko to smo že šli skoz… to je itak LAŽ… poznam ogromno vezanih tipov ki ko so sami rade volje priznajo da bi pa jim blo fajn da bi spet kot nekoč šli z nami na celodnevni piknik s kišto piva in na kako košarko pa potem na fešto pa NOČEJO zato ker se jim NEDA potem poslušat doma ženske 2 dni ko bo namuljena al pa gnjavla preden grejo.[/quote]
Poznaš samo take, ki jih opisuješ, vsi, ki govorijo drugače, pa lažejo a ne? Pa imaš svojo teorijo “rešeno”. Čestitam. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close