Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Dvoboj ali več

Dvoboj ali več

Pa zakj se vskoraj vsaka resna tema sprevrže v besedni boj , kdo bo koga?????

A ljudje res ne privoščijo več en drugemu???

Če bi foušija gorela, bi gorela cela Slovenija.

Oja, privoščijo, privoščijo. Samo pretežno slabe stvari.
Ne se sekirat. Tule je le par takih, ki imajo prazno življenje, pa se zato prepirajo na netu z neznanci. Nekje morajo biti glavni.
Vedno se najdejo tudi normalni, prijetni, prijazni. Žal jih pa tisti ta drugi nadvladajo tako, da je videt, da so vsi zlobci.

Morda je to bistvo čveka, besedni dvoboj.
Ne vem, kje vidiš nevoščljivost?!

pretiravaš ☺
dvoboj je nekaj častnega, “gentlemenskega”
kle se pa pobijamo kot mrčes ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Zanimivi nicki so negativno usmerjeni. Le zakaj.

Kaj je zanimiv vzdevek je relativen pojem, podobno je z negativnostjo….kar neki pišeš, brez repa, glave…

Kaj je zanimiv vzdevek je relativen pojem, podobno je z negativnostjo….kar neki pišeš, brez repa, glave…[/quote]

Tvoje nabijanje v prazno je pa res vrhunsko.

Samo smetiš forum brez pomena.

Kaj je zanimiv vzdevek je relativen pojem, podobno je z negativnostjo….kar neki pišeš, brez repa, glave…[/quote]

Tvoje nabijanje v prazno je pa res vrhunsko.

Samo smetiš forum brez pomena.[/quote]

Res sem nespametna, da sem se šla vtikat v temo, ki ji lahko rečem smetišče.
Z lastnim pisanjem sem zadovoljna, nimam potrebe po tem, da so z njim tudi drugi.

Zavist in čezmerna tekmovalnost[/url]

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zavist in čezmerna tekmovalnost[/url][/quote]

Jaz ti nisem fouš. Samo zanimivo mi je, kako skrivnosten si. 🙂

Nisem skrivnosten, svojega življenjepisa pa res ne želim pisat javno na forum. Potem pa že raje knjigo napišem, če bi se mi zdelo, da sem tako zanimiv. :))
Faušije se težko zavedamo, pa ne pravim, da si mi fauš. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj si že veliko povedal o sebi. 🙂

Jaz tega foruma ne dojemam kot nek center foušije. Saj se niti poznamo ne med sabo. Vsaj večina ne. Meni se zdi, da ljudje bolj uživajov tem, da koga malce špiknejo. Saj tudi jaz to kdaj naredim. Pa drugi meni. Pa kaj.

Foušija v tem pogledu, da če gre nekomu vredi pa je vesel , ga je treba takoj skritizirat pa popljuvat. Ma halo folk. A ne bi blo bolje, ko bi takega pohvalili ali se z njim veselili.

Ne razumem. A je res samo negativno naravnan folk?

Nikakor. Prej bi rekla, da človek privlači tisto, po čemer hrepeni. Eni imajo radi tragedije, torej bodo okoli sebe kopičili polno negativne energije in se družili s sebi podobnimi, da bodo lahko travmatizirali v nedogled. Pozitivno naravnani ljudje imajo radi vesele obraze, prijetne teme in gledajo s svetle plati. Teh ljudi je veliko, samo vprašaj se, kdo in kakšen si ti?:)

Saj po meni so tudi “tolkli”, pa tega nisem razumela kot foušijo, bolj kot provokacijo. Saj ne vedo kako mi gre. Tisto, kar nekdo napiše na forumu, niti ni nujno res. Če je kdo fouš nekim anonimnim osebam na forumu, mora bit pa res zelo nesrečen v življenju.

Če gre pa komu dejansko dobro, kakšnim znanim osebnostim, se pa strinjam, da jih morajo ljudje takoj popljuvat in zatret. Zdaj je očitno v modi bolj to, da se tarna, pa smili samemu sebi. Nekaterim se tudi zdi neokusno, da se v današnjih časih kdo hvali s čim. Kaj pa vem, meni se zdi normalno, da neka družba tako funkcionira.


Miki lover man, nič boljši nisi!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Jp Paco ti pa si res care….

Že samo to pove o tebi vse, da si upaš objavljati zaupne podatke, ki jih vidiš samo ti. Res si care.

Lahko vidiš luknjo ali pa sir, lahko kozarec pol poln in pol prazen ali v celoti poln (pol tekočine in pol zraka).

Potapljač, samopodobo si poflikaj, pa te bodo posti manj boleli (to je le interpretacaija tega, čemu si odprl to temo in v kateri se ponavljaš). Vsak človek najraje v “glavi” životari s stvarmi, besedami, ki so skladne z njegovim videnjem sveta in njegovo potrditivijo tega videnja.

Če pa res verjameš, da bi morali več hvaliti, se veseliti, biti bolj pozitivni pa imaš idealno priložnost, da nam pokažeš, pripišeš, narišeš kako se to dela – rabimo zglede…kot pri matematiki :))

Nikakor. Prej bi rekla, da človek privlači tisto, po čemer hrepeni. Eni imajo radi tragedije, torej bodo okoli sebe kopičili polno negativne energije in se družili s sebi podobnimi, da bodo lahko travmatizirali v nedogled. Pozitivno naravnani ljudje imajo radi vesele obraze, prijetne teme in gledajo s svetle plati. Teh ljudi je veliko, samo vprašaj se, kdo in kakšen si ti?:)[/quote]

Bravo ribica, +10 🙂

Nikakor. Prej bi rekla, da človek privlači tisto, po čemer hrepeni. Eni imajo radi tragedije, torej bodo okoli sebe kopičili polno negativne energije in se družili s sebi podobnimi, da bodo lahko travmatizirali v nedogled. Pozitivno naravnani ljudje imajo radi vesele obraze, prijetne teme in gledajo s svetle plati. Teh ljudi je veliko, samo vprašaj se, kdo in kakšen si ti?:)

Pa dobro pol, če se hočete travmatizirat in med seboj blatit, naj odprejo na MON – u temo o tem. Pa tam najsi dajo duška isto misleči, ne pa da se nabija vsevprek.

Sonce in vročina ne vplivata na vse ljudi pozitivno. 🙂

Enim ni pomoči niti, ko je zima in mraz. Mišljenja se ne da spremenit čez noč.

Moje skromno mnenje.


Noben podatek, ki si ga zapisal javno ni zaupen!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Saj po meni so tudi “tolkli”, pa tega nisem razumela kot foušijo, bolj kot provokacijo. Saj ne vedo kako mi gre. Tisto, kar nekdo napiše na forumu, niti ni nujno res. Če je kdo fouš nekim anonimnim osebam na forumu, mora bit pa res zelo nesrečen v življenju.

Če gre pa komu dejansko dobro, kakšnim znanim osebnostim, se pa strinjam, da jih morajo ljudje takoj popljuvat in zatret. Zdaj je očitno v modi bolj to, da se tarna, pa smili samemu sebi. Nekaterim se tudi zdi neokusno, da se v današnjih časih kdo hvali s čim. Kaj pa vem, meni se zdi normalno, da neka družba tako funkcionira.[/quote]S provokacijo samo rešujemo neke svoje manjke, včasih je recimo sredstvo za pecanje, v večini primerov pa ni nič drugega kot zakamuflirana faušija oz privoščljivost.
Tudi hvaljenje je v bistvu provociranje.
Po drugi strani je pa neko mlačno strinjanje in razumevanje in sprejemanje čisto preveč puščobno.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close