Splash › Forum › Starševski čvek › Dvigniti se po Marjanu Ogorevcu Dvigniti se po Marjanu Ogorevcu Val modri 28.04.2021 ob 12:16 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 13:54 Hm… tele točke ti pa niso najboljše ratale… :-/ Sem pa Ogorevca tudi jaz včasih kar z zanimanjem prebrala (kakšno malenkost od njega v medijih). [/quote] Marjana ali Milana? 😛 Prijavi Anxo 08.09.2025 ob 13:54 zadnji odgovor 08.09.2025 ob 13:54 Še en v nizu, ki si služi kruh s prodajanjem megle. Naj se oglasi takrat, ko bo dosegel nesmrtnost duše, ko bo njegov um tako tih, da v njemu ne bo več nobene misli. Prijavi 1 2 Forum je zaprt za komentiranje.