Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dvigniti se po Marjanu Ogorevcu

Dvigniti se po Marjanu Ogorevcu

Hm… tele točke ti pa niso najboljše ratale… :-/

Sem pa Ogorevca tudi jaz včasih kar z zanimanjem prebrala (kakšno malenkost od njega v medijih).
[/quote]

Marjana ali Milana? 😛

Še en v nizu, ki si služi kruh s prodajanjem megle. Naj se oglasi takrat, ko bo dosegel nesmrtnost duše, ko bo njegov um tako tih, da v njemu ne bo več nobene misli.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close