Država po skoraj štirih letih vendarle prodaja stanovanja po 7€.
Anonimno 8622, 13.09.2025 ob 19:01
Obljubili so vam stanovanja po 7€, do volitev bodo obljubo izpolnili, prav tako kot boste do volitev prišli v 30 dneh do specialista, pa še naplesali se boste lahko zraven…
Aja ne samo malo sem zadremal pa se mi je očitno sanjalo.
Kaj ni jasno, saj je res 7€,ne manj, samo še na 5.000.00€ podlage.
Odvisno kako to razumeš in kako si razlagaš.
Anonimno 10612, 14.09.2025 ob 09:32
Inflacija strmo narašča kot še nikoli v SLO, stanovanja se bodo pa pocenila za +50%.
Vse prenesejo in požrejo. Samo da ni Janša. Že enih 30 let z istim nategovanjem.
Puklasti te bo pa odrešil, znova seveda.??? Saj je brez veze, če ste na mentalni ravni morskih prašičkov.
Svoboda in Levica sta zgradila 30.000 neprofitnih stanovanj. Pohitite, ker bo zmanjkalo stanovanj po 7 EUR na kvadrat. Maljevc reže trakce kot po tekočem traku. Potem gre na pojedine.
Aja, pozabili so vam povedati, da večina stanovanj ni za Slovence. A za vas malo muzike, da še lahko naprej veselo plešete medtem, ko razmišljajo kako bi nam še več denarja pokradli ???
NesramnaResnica, 14.09.2025 ob 09:47
Svoboda in Levica sta zgradila 30.000 neprofitnih stanovanj. Pohitite, ker bo zmanjkalo stanovanj po 7 EUR na kvadrat. Maljevc reže trakce kot po tekočem traku. Potem gre na pojedine.
Aja, pozabili so vam povedati, da večina stanovanj ni za Slovence. A za vas malo muzike, da še lahko naprej veselo plešete medtem, ko razmišljajo kako bi nam še več denarja pokradli ???
tukaj je itak večina socialcev ali teh na minimalcih, ki so po dolgotrajnih bolniških. Njim je golob na kožo pisan.
Forum je zaprt za komentiranje.