Druženje samskih – kako zorganizirati
TUle gor se pojavi večkrat kak oglas, da kdo išče družbo. Spodaj recimo išče Lady družbo ženske za rekreacijo pa ni nobenega interesa.
Očitno tale forum ni pravi za take oglase.
Je tule na MONu mogoče kak forum, ki bi bil bolj primeren?
Ima kdo idejo kako s pomočjo neta najti družbo samskih za razne aktivnosti? Tako recimo, da se najde družba par ljudi pa gredo smučat, kolesarit ali kaj takega. Ali pa preprosto na kak izlet.
Hahaha, dejansko sem najprej prebrala Je tule na MONu mogoče kak forum, ki bi bil bolj prijeten? 🙂
Tista stran za v hribe je za nekatere preekstremna. Nič proti ljubiteljem skale, ali česa podobnega nimam povedati.
Večina SLO “hribovcev” si želi sredogorja, trave do vrha, ali uro ali dve lažjega sprehoda. Morda vmes, nabiranja zdravilnih in začimbnih rastlin rastlin, gob in kaj vem še česa.
V to smer bi bilo morda treba razmisliti.
Tako nekako izgledajo naši izleti v hribe v zgornji temi “Gremo v hribe“, ki pa so trenutno bolj v “stand-by” stanju, bi pa bilo fajn, če bi jih ponovno malo spravili k življenju. Ni ekstremnih tur in vedno še kaj zanimivega zraven.
Mislim da se bo vsaka ideja, ki bo zastavljena sprosceno in brez nekih pogojv, kak mora kro bit, sprejeta pozitivno. Preprosto naj kdo objavi oglas z datumom in kaj se bo delalo in povabi vse ki pozitivno mislijo :)Tud ce se bo javil kak vezan, bo gotovo se vec samskih, saj imajo samski vec casa in vec manevrskega prostora za usklajevanje.
Morda kak koticek o pohodnistvu oz.popotovanju.
a, ko se samski družijo … a potem niso več samski ??
Kresalka, ki je bila ministrica (pa še pravnica) je razložila, da sta z Mirom par oz v zvezi že zato, ker preživljata skupni čas v isti bajti, pa vsak v svojem avtu na istem dvorišču …
http://med.over.net/forum5/list.php?235
Ta stran je odprta v take namene, čeprav je malce nerodno poimenovana!
Forum je zaprt za komentiranje.