Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › družba družba anonimni uporabnik 04.10.2013 ob 08:41 zadnji odgovor 04.10.2013 ob 10:53 pr men je že vikend,tko da če kera osamljena duša tuki bedi,predlaga kako idejo. Prijavi enTip 04.10.2013 ob 08:45 zadnji odgovor 04.10.2013 ob 10:53 Nismo osamljeni… imamo drug drugega. Ne moremo drugače.. zasvojeni 🙂 Prijavi Paco Moralles 04.10.2013 ob 09:13 zadnji odgovor 04.10.2013 ob 10:53 Ta išče dušo, ne copatarja, ki ga baba ne pusti nikamor! Prijavi NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU! enTip 04.10.2013 ob 09:15 zadnji odgovor 04.10.2013 ob 10:53 Ta išče dušo, ne copatarja, ki ga baba ne pusti nikamor![/quote] A zato ne boš šel? Prijavi seba111 04.10.2013 ob 09:53 zadnji odgovor 04.10.2013 ob 10:53 Jaz ti za zvecer predlagam obisk centra Ljubljane en kup dobrih mack na kupu pa se kaksno punco s tle gor povabis pa je : ))) Prijavi https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw enTip 04.10.2013 ob 09:57 zadnji odgovor 04.10.2013 ob 10:53 Mraz je že… Prijavi Paco Moralles 04.10.2013 ob 10:36 zadnji odgovor 04.10.2013 ob 10:53 Ta išče dušo, ne copatarja, ki ga baba ne pusti nikamor![/quote] A zato ne boš šel?[/quote] Naka, jaz nisem vezan, pa lahko grem kamorkoli, kadarkoli. Imam pa boljši plan in program ta vikend. Prijavi NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU! enTip 04.10.2013 ob 10:53 zadnji odgovor 04.10.2013 ob 10:53 A zato ne boš šel?[/quote] Naka, jaz nisem vezan, pa lahko grem kamorkoli, kadarkoli. Imam pa boljši plan in program ta vikend.[/quote] Vse je boljše kot v tem mrazu lazit pa planinah…. 🙂 Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.